Маю трабл з посилкою, вона надійшла в Валенсію замість Барселони на нп шоппінг. Думаю знайти когось, хто міг би забрати тепер мою посилку в Валенсії, не безкоштовно авжеж. І відправити на правильну адресу.
Гидроусилитель руля• 23 декабря 2024
23 декабря, завтра Рождество, сейчас у людей другие заботы.
Обратитесь к самому перевозчику
Залізна тьотя• 23 декабря 2024
Ответ дляnastya_pl
Та щось вони дуже повільно відповідають, а я поки шукаю варіанти вирішення питання. У вас були такі ситуації?
В мене загубилась посилка з Іспанії в Україну, і вони її шукали місяць