Бринзолетта• 23 декабря 2024

Куртки Tommy Hilfiger. Насколько теплые, объемные?

Может кто-то видел такую вживую? Насколько она объемная, толстая?
Лепешечка• 23 декабря 2024
В мене трохи інша модель, але дуже схожий. Він дуже теплий
tereska• 23 декабря 2024
Вчора якраз була у них в магазині, то подібна виглядала просто здоровенною. Вони більшемяріть, як на мене, розмір екстра смол виглядав гігантським. Інші курточки, більш тонкі, то наче звичайні.
автор Бринзолетта • 23 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
У вас дуже об´ємний?
Лепешечка• 24 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
У вас дуже об´ємний?
ну не дуже, але скласти компактно не вийде. Я б не сказала, що сильно більшомірять, розмір в розмір. Я замовляла з Америки, серія, яку вони спеціально для Macy`s випустили, задоволена.
В мене ось такий

https://slimages.macysassets.com/is/image/MCY/prod...
автор Бринзолетта • 24 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
В мене ось такий

Дякую за відповідь