Марафетчица• 23 декабря 2024
Сьогодні зайшла в декілька секондів
Та ледь не знепритомніла від запаху
Яка ж вонь хімічна
Як там працюють цілий день, це нюхати
Це не просто обноски це просто перненоски ,сумки старі та порвані,речі в катишах , взуття в жахливому стані
Єдине є нові шкарпетки та труси ,але і вони цю вонь всмоктують
Яка ж вонь хімічна
Як там працюють цілий день, це нюхати
Білий Лосик• 23 декабря 2024
На советчице пишут, что в секонде одеваются богатые люди из сытого детства, которые не покупают громкие бренды, а предпочитают небанальные вещи из секонд хенда плюс хобби у них такое. А так же они любят штопать свои носки. Вот так
наКоблучках• 23 декабря 2024
Уверена ,что те кто постоянно пишет про сэконд,что там воняет,именно там и покупает вещи.Сто пятая тема.
Брюлик в стразах• 23 декабря 2024
Ну не знаю. Я например тоже ничего там приличного не вижу...только вонь да и недешево там
Марафетчица
• 23 декабря 2024
Ответ длянаКоблучках
Зайшла в два сьогодні заради спортивного інтересу,нічого не купила)
Марафетчица
• 23 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну вас же никто туда не заставляет силой ходить, не так ли?
Зайшла заради інтересу подивитися
Сапай вазони• 23 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Не, я реально такую знаю, но она не гребет все подряд, в обычных магазинах тоже покупает, но может пойти порыться, что-то найти.
Нульовий сантиметр• 23 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А я віжу і купую за копійки ту ж зару, HM, M@S
маринабаранова• 23 декабря 2024
Обошла все секонды - чтоб громко сказать: фу -фу- фу!
Как в том фильме:,,Я три дня гналась за вами, чтобы сказать - как вы мне безразличны....’
Гарні диньки• 23 декабря 2024
Канада гус была, оригинал, змейка поломаная
Тоже что-то около 500-700
Марафетчица
• 23 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
А нічого ,що то старе із позаминулих колекцій років так на 10?
Та чиїсь пахви то пвдніли в ті кофті,вдягаєш потім відразу там воняє ,відіпрати неможливо
Мольфарочка• 23 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Так вы ж из интереса только зашли, откуда вам знать что там не отстирывается? 😁
Корсет_на_шурупах• 23 декабря 2024
Так, автор, я в шоці від запаху і як люди там витраччають від 1000 грн. Господі, все одно, що піти в бак мусорний.
Шлях до зірок• 23 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
А потім з інтересу купила, з інтересу прала, з інтересу носила.
Ну що ви придираєтеся до людини?
Гарні диньки• 23 декабря 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мусорный бак это синсей и еже с ними
Elena-eedc• 23 декабря 2024
Классный запах, лучше чем ополаскиватель один-на-всех. Я сто лет назад работала на Хенкеле и меня убивало, что от всего начальства пахло секондом. Через нескольк лет дошло - они пользовались своими ополаскивателями, шаровыми, естессно. Просто вы сейчас слышите запах химозы ’от производителя’.
Марафетчица
• 23 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
В студентському віці купувала ,пройшло вже багато років
Мольфарочка• 23 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Решили тряхнуть стариной ?)
Марафетчица
• 23 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
Решили тряхнуть стариной ?)
Ні , нічого не купила і не збираюсь
бифидобактерияЖоржик• 23 декабря 2024
Знайшли, коли зайти наприкінці року, коли перевозять з одного магазину в інший, щоб розпродати перебрані залишки. Зараз немає звичних завозів.
Манка Я• 23 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
З такими думками вам не треба ходити в секонд навіть заради цікавості. То не ваше, не насилуйте себе
Завжди недо...• 23 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
автор а я покупаю, ту же спортивную форму.
мне жаль 1400 за лосики, а от сайклинга,домашняя одежда, байковые рубашки и т д.. потерпеть могу полчасика
Мама фіфті цента• 23 декабря 2024
Ответ длямаринабаранова
Ні, це з серії ,, їжаки плакали, кололись, але продовжували жерти кактус,,.
бифидобактерияЖоржик• 23 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Мабуть, у вас поганий секонд, таке буває. Взагалі там можна часто знайти одяг з минулорічних колекцій як нове. Бренди дорогущі трапляються, який там Сінсей. Є і старе, але його ніхто не заставляє брати, шукають сучасне, трендове, модне, багато людей і ще брендове.
Якщо б дійсно було таке все жахливе, то люди б там не рилися.
Статус Ква• 23 декабря 2024
Йдіть в секенд в останні дні розпродажу, там такий штин стоїть перегару і немитих ніг, що запаху секенда не відчуєте. А як ви бачили, що труси і шкарпетки нові, стояли там і перебирали їх?
Працівниця року• 23 декабря 2024
Это выход, когда нет лишних средств на вещи, и качество бывает лучше, чем в магазинах. Но лучше новое
Царевна_несушка• 23 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Зайшла заради інтересу подивитися
Для чого витрачали свій час? Могли в музей сходити