Точу ляси• 23 декабря 2024

Прошу поради і підтримки. Депресія, впо і т.д.

В мене такий стан що хочеться забитись в вугол і вити.
Я з зони бойових дій. Працюю в своєму рідному місті Херсон віддалено. Всі знають що там відбувається. Кінець року, там нема світла інтернета а роботу робити треба. Відповідальність.
Втратила всіх рідних знайомих хто в окупації хто виїхав.
Втрата житла
Впо не платять тому тримаюсь за роботу з останніх сил.
З літа почалась розвиватись депресія.
Абсолютно втрата інтереса до життя.
Мій чоловік не вірить в депресію каже що я лінива.
З грудня почались панічні атаки
Разом з психотерапевтом підібрали 5 htp.
Не поганий тормозистор. Панічки пропали , але стало взагалі пофіг на все.
Психотерапевт посилає мене до психіатра але каже щоб я роздавала на д3, кортизолу, перевірила щитовидку
А все це гроші, де їх брати?
Чоловік каже - сексу давно не було ( з літа) що йому робити, жінку шукати?
Наче навколо купа людей, а відчуваю себе абсолютно покинутою і одинокою знесиленою і зневіреною.
Акварель 38• 23 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та воно ж не так починається.. вечеря, білизна, прілюдія там.. масаж
Коли у людини депрессия то їй взагалі огидні думки про оце все...
MillenniumStory• 23 декабря 2024
Депрессия серьёзная штука, особенно для бедных людей без средств к существованию. Могу порекомендовать пить витамин Д и стараться побольше ходить на улице, реально помогает и даже вырабатывается гормон эндорфин, проверено
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Автор, а чоловік вас зовсім не підтримує? Може він вам шось радить ну окрім ’того що лінива’
Радить. Більше радості, більше життя, не брати в голову.
Тільки річ в тому що я вже не можу все це контролювати
Кинг-Конгша• 23 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Я ще раз запитаю, як я можу змусити своє сердце битись повільніше коли узнаю про тривогу?
Невже ви думаєте що я сама обираю що відчувати?
Тут радість, тут любов, тут занепокоєння?
На те вони і відчуття що виникають самі по собі
Не надо узнавать, отключите новости и оповещения. Вы ’ залипли’, от вас ничего не зависит, но зависит жизнь вашего ребенка. У него детство не повторится и его психологический стан сейчас намного вражливий ніж ваш. Да, как барон Мюнхгаузен ’ сам себя за волосы вытягивать’, через не хочу пить витамины группы В, магний, витамин Д, С , кальций. Минимальная зарядка для спины, йога, по расписанию. Жить по заветам Скарлетт ’ я подумаю об этом завтра’. Почитать книгу про любовь, пересмотреть с ребенком детский фильм ( лучше без привязки к стране и временному периоду типа Нарнии или мф Фердинанд), что-то вместе приготовить, туже пиццу, установить приложение с английским языком. Если совсем плохо значит Адаптол и др. у психиатра
Подтяжка• 23 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Я вже почала розуміти людей які не тримаються за життя. Я наче згоріла з середини
Окрім ліків - бо без них не впораєтесь.
Видалити канали новин, сайти і все інше. Тут теж не заходити в такі розділи.
Не розмовляти на теми війни. Попросіть близьких дати вам час оклигати. Так і поясніть, що від новин вам фізично погано, і ви з цим намагаєтесь впоратись.
Знайти хоббі. Будь яке. Навіть дурнувате. Головне - зайняти голову.
Знайти те, що вам цікаво - серіали, аудіокниги, відео по вивчення мов - щоб працював і зоровий і слухальний ’канали’.
Кудись виходити, але не туди, де все нагадує про війну

Мені спочатку було не зручно, як так. А як моя волонтерка, яку я створила? А як мої хлопці? А там же друзі, як я їх не підтримаю. І т.д.
Але вирішила, що якщо я загнусь - буде гірше.
Поступово допомогло. І я обійшлась без ліків.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Автор, а кем вы работаете? Может потихоньку начнёте подыскивать работу в большом городе? Киев? Я вас отлично понимаю , но блин, нельзя так, отвлекитесь, иначе начнутся проблемы со здоровьем посерьёзнее. Я знаю что говорю, сама такая . Как минимум ради ребёнка вам необходимо взять себя в руки. Дорогу осилит идущий
Дякую. Я теж відчуваю що можу болячок заробити.
Обідно що мені навіть немає з ким поділитись, об кого обпертись.
Бачте, дійшло що я у чужих людей на порадниці підтримку шукаю
Интимная• 23 декабря 2024
Сходите к психиатру. Анализы пока точно не сдавайте. Тем более кортизол сейчас вообще ни о чём.
Пургену мне• 23 декабря 2024
Поки, ви не приберерети причину(виїхати з міста) допомогати собі не зможете. Хоч, на пару неділь, треба виїхати з Херсону.Всі ті ліки, не допоможуть. В спокійному місті і думки з´являться про майбутнє.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Сейчас пока начните готовить документы, себе и ребёнку.
Що саме готувати? Заграни, документи на житло все з нами
Интимная• 23 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
У меня такое же сейчас, АД пью, тревога вроде пропала, но вкуса жизни совсем нет, как-то всё бесит, не хочется что-то делать, какая-то полная апатия
Сколько месяцев пьете АД? Должно полегчать со временем.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляmaraira
Так. Знаю. На минулому тижні була вдома.
Моя організація на восточному
Упругая попка• 23 декабря 2024
землячка
Пи Пи Пилюля• 23 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Иногда чужие люди могут поддержать лучше чем родные. Пусть у вас поскорей все наладится! Вам нужно за что то зацепиться, хоть малейший позитив, какое то занятие, желание , хобби. И потихоньку выкарабкиваться.
Кумедна• 23 декабря 2024
Чего муж не в армии, кто должен за вашу область воевать? Секса он хочет, как мило
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляПодтяжка
Окрім ліків - бо без них не впораєтесь.

Так, я перепробувала багато методів себе витягувати. Моя депресія ж не за один день дозріла.
Що я тільки не робила, і гуляла і з дитиною кудись їздила, щось читати намагалась,. Цікавий ефект.
На короткий час день - тиждень допомогає, а потім ще більший відкат.
В мене є розуміння що мені потрібно триматись.
Я трималась як могла всі ці роки. З літа ситуація помаленьку почали виходити з зони мого контролю.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
землячка
Привіт рідненькі🍉❤️
СМСница• 23 декабря 2024
Автор, вам однозначно потрібно витягувати себе, переключати увагу шляхом пошуку компанії, якихось товаришів.
Найлегше, якщо десь у місті є групи людей, що плетуть сітки, роблять свічки окопні. Моя знайома пішла в церковну общину баптистів. Допомагають, не навʼязують віру.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Смерті боїться
Твердая валюта• 23 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Документы об образовании, все которые есть, медицинские карточки.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Все це з собою.
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляСМСница
Уже все це було в 2022-23 роках. Тоді спрацьовувало. зараз вже ні
maraira• 23 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Моя організація на восточному
Ясно. Нема питань.
Але... Треба жити. З надією.
Отчебучкина• 23 декабря 2024
Месячные в норме у вас? Нет гормональных изменений?
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляmaraira
Ясно. Нема питань.
Але... Треба жити. З надією.
Дякую вам за підтримку🍉❤️
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
Я пью кок бо ендометріоз. То цикл стабільний
Королева краси• 23 декабря 2024
Автор,я тоже впо при чем 2 раза,второй раз из Херсона,на той неделе ездила домой,застала страшный обстрел,вернёмся ли когда-то не знаю,ну что делать,сейчас в Кр.Р,плачу за квартиру столько,что моей полставки не хватает,муж в Х. и помогает нам,как жить не понятно,обнимаю вас
автор Точу ляси • 23 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
Дякую за підтримку❤️
Пускаю бісики• 23 декабря 2024
Ответ дляТочу ляси
Струнка, але страшна як баба Яга. Сгорбилась
А я стрес заїдаю, не можу схуднути. Треба покраситися і постригтися, а я шапку натягнула - і так піде.
Вже навіть не знаю, що з моїм житлом, не має в кого спитати.
Живу на паузі. Свято - коли чоловік приходить з ротації.
Пускаю бісики• 23 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
Як ви читаєте
Дівчина заглядєніє• 23 декабря 2024
Ответ дляИнтимная
Было хорошо с самого начала приема, принимаю 3 месяца, а вот зиму я даже с АД плохо переношу, ничего не радует, нет вообще сил что-то делать, хочется просто валяться и что-то жевать