Розвідка Маші• 23 декабря 2024
Мамы особенных деток, когда у вас прошла стадия принятия?
Сколько времени понадобилось? Нахожусь сейчас в такой «стадии» уже 2 года и не получается
ArtPix фотовышивка• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
У моей дочки врожденная аномалия - нет 3 пальцев на левой руке. Надеюсь так яснее
То Ви рахуєте, що у Вас особлива дитина?? І два роки не можете прийняти цей дефект? Автор, особлива дитина - це коли в 19 років мама підтирає своїй ’дитині’ сраку. І боїться вмерти, бо її дитині без неї не вижити. Ось це особлива дитина. А не оте що ви написали.
Брехушечка• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ей 2 годика. Мы постоянно ходим к педиатрам т.к. я держу руку на пульсе , но все говорят что все хорошо. Есть только большой пальчик и мизинец. Вторая рука и ноги нормальные.
В мене знайома з народження без ноги і на руках по три пальці , життєрадісна, реалізована, з активною житевою позицією. Любіть свою дитину найбільше в світі і себе та її ні втому не звинувачуйте. Все в неї буде чудово.
Стрекоза любви• 23 декабря 2024
Автор, вас можна зрозуміти як маму, бо вона хоче лише найкращого своїй дитині.
Так, дійсно, шкода, що так трапилось. Але ваша задача виховати дитину максимально впевненою в собі. Вона ще маленька, впевнена, що з віком можна буде додатковий протез поставити, або якусь «накладку-обманку».
Королева краси• 23 декабря 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
Слухайте, ну не треба тільки знецінювати тривоги і переживання інших людей. Мені до прикладу було теж важкувато прийняти, що в моєї дитини одна нога коротша. Всім хочеться аби дитина була повноцінною і здоровою,і будь-які аномалії та проблеми зі здоров´ям вибивають з колії.
Королева краси• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Но то, что принятие со временем придет - как то дает надежду что еще получится радоваться жизни)
Щебетуха• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Коггда отменнили диагноз и ребенок в нормальный садик пошел.
До этого ад
Глаза_в_3_карата• 23 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Странно, это же первое что приходит в голову. Почему вы сами не догадались
Потому что было это ещё во времена СССР.Нельзя было набрать в Гугле симптомы и ’догадаться’.И даже врач педиатр не догадалась и сбивала меня с пантелику.И это маленький ребёнок,один раз на крик повернётся,а другой раз нет.Не могу сказать,что я не догадывалась, даже к местному лору ходила.Он мне посоветовал разговаривать с ребёнком шёпотом.Дескать,он начнёт прислушиваться и развивать слух.Вот такое было
ArtPix фотовышивка• 23 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
Бо писати треба коректно! Відсутність трьох пальців - то не особлива дитина. Це просто дефект.
Ось визначення особливої дитини. Тут десь йдеться про відсутність кінцівок чи пальчиків?
Поняття «діти з особливими освітніми потребами» широко охоплює всіх дітей, чиї освітні проблеми виходять за межі загальноприйнятої норми. Воно стосується дітей з особливостями психофізичного розвитку,обдарованих дітей та дітей із соціально вразливих груп
Глаза_в_3_карата• 23 декабря 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
Не обесценивайте переживания другого человека.Пожалуйста.
Розвідка Маші
• 23 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
Ой, женщина красивая такая, даже внимания не руку на обратила бы))
Пусть и русская, но мне на душе как то полегче стало даже) А моя дочка во взрослую жизнь вступит лет через 20, к тому времени думаю ого го какие возможности будут для протезирования и общество может будет добрее)
ArtPix фотовышивка• 23 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
’Пожалуйста’, не вказуйте мені що робити.
Глаза_в_3_карата• 23 декабря 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
Это было не указание,это была простая человеческая просьба.
Божий одуванчик• 23 декабря 2024
Автор, вам нужно самой принять эту ситуацию и не акцентировать внимание ребенка на этой особенности. Растите и воспитывайте ее так, как воспитывали бы если б этой особенности не было. Ваше отношение влияет на ее восприятие. Только научите ее потом отвечать на вопрос, который ей будут постоянно задавать окружающие, чтобы он не вызывал у нее ненужных волнений. У меня у сына непереносимость глютена, лактозы, многих продуктов, аллергия. Ему практически ничего нельзя, очень жесткая диета и другие нюансы. Такая же проблема у племянника. У нас в семьях кардинально разный подход, мой сын живет полной жизнью, а племянника до такой степени запугали и привили такие комплексы, что больно смотреть на ребенка.
ArtPix фотовышивка• 23 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не потрібно мені таких порад давати. Я знаю, що таке особлива дитина. Працювала в дитячому будинку, надивилась досхочу на особливих дітей.
Тому для мене шок, що мама, із за відсутності пальчиків у дочки назвала свою дитину особливою. Це гіперболізація проблеми.
Дай Бог мамі ніколи в житті не пізнати що таке дійсно особлива дитина.
Invaserwis• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Все у нее будет хорошо в жизни. И замуж удачно выйдет.
Червона калина• 23 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Мой сын не разговаривал и не понимал обращённую речь.Наша педиатр ставила умственную отсталость и отправила к психиатру.Нас положили в стационар и психиатр никак не могла понять в чём дело.Так и говорила:ну почему ты не разговариваешь.Такие глазки умные,играешь осмысленно.А потом догадалась и отправила проверить слух.Ребенок оказался глухой.Приняла это сразу.Даже обрадовалась меньшему горю. Это было много лет назад.
А зараз в вашого сина як справи? У мене в сусідки аналогічна історія, і це вже десь після розвалу совка він народився. Ставили дитині розумову відсталість аж поки десь років в 6 чи й пізніше виявилося що він дуже погано чує( Але ж час упущено, відновитися до норми він не зміг.Навчався в інтернаті для для дітей з порушеннями слуху, там же і з жінкою майбутньою познайомився, вже двоє дітей мають, обоє діток з нормальним слухом, тобто життя ніби й влаштоване, але як шкода що вчасно йому не поставили той слуховий апарат, наскільки б якіснішим і дитинство було, і в мами сивого волосся було б поменше.
Королева краси• 23 декабря 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
А нащо ви мені цитуєте поняття про дітей з ’особливими ОСВІТНІМИ потребами’? Особлива дитина не = те, про що ви написали! А якщо дитина з інвалідністю і вона взагалі не може навчатися і для неї не передбачена інклюзія, то ви її до якої категорії віднесете?
маринабаранова• 23 декабря 2024
Була надія - років до 10-12.
Потім - просто змирилася, і почала виживати, як Бог дасть...
Стараюсь жити звичайним життям, дбати про себе, не опускати руки.
Шальная коклетка• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Сейчас вроде делают операции, разузнайте. Видела блогера (правда, они в Испании). У них девочка родилась с перетяжками ручек. Им делали операцию. Сейчас не знаю, как там дела, надо глянуть
Мрію про космос• 23 декабря 2024
Автор, я пройшовши через схожу проблему, можу вам сказати, що прийняття прийшло десь у 2,5 роки з усвідомлення, що лікарі не боги і краще не буде.
На узі було все чудово, пальчики рахували по 5 на кожній руці, а потім неонатолог в родзалі каже: ’у нас тут вроджена вада’, мені ці слова тепер назавжди у вухах.
Синдактилія+макродактилія+гігантизм....
Я спочатку ридала місяці два, потім почали виясняти, що це, потім три операції в мікрохірургії...пальчиків функціональних на руці два.
Як я все те винесла, я не знаю.
На стадії прийняття я шукала мікрохірургів і намагалася читати, читати, читати інформації мало, але знайшла я одну книгу, яку пораджу і вам.
Алена Семенова ’Ручка’ (как принять особенность своего ребенка и сделать его жизнь счастливее)
Я дуже надіюсь, що вам чимось допоможу, бо гарно пам´ятаю це відчуття безпорадності.
Синдактилія+макродактилія+гігантизм....
Як я все те винесла, я не знаю.
ArtPix фотовышивка• 23 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
У дівчинки з цієї теми проблеми з навчанням? Їй потрібна інклюзія? Ні, я щось такого не прочитала в темі. Я побачила лише те, що мама не може прийняти дитину із за відсутності трьох пальців.
Королева краси• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ну, чтобы вы не переживали,что она русская, она не поддерживает войну, хотя и открыто не критикует. Однажды она выложила шуточное видео с оружием. Я ей написала, что это некрасиво, когда люди в Украине умирают. Она тут же его удалила. Просто хороший, добрый человек. Пример того, как может быть уверен в себе человек и не переживать из-за недостатков, когда его воспитывают в любви и принятии. Она когда-то писала,что им предлагали протезирование, она сама не захотела, потому что ей комфортнее так, как есть
Розвідка Маші
• 23 декабря 2024
Ответ дляМрію про космос
Синдактилія+макродактилія+гігантизм....
Як я все те винесла, я не знаю.
Синдактилія+макродактилія+гігантизм....
Як я все те винесла, я не знаю.
Дякую дуже) а як зараз ваша дитина?
Королева краси• 23 декабря 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
Дай Бог вам не пізнати такої проблеми,як у автора. Як легко вам знецінювати чужий біль і переживання... Нема слів
ArtPix фотовышивка• 23 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
Ну раз немає слів - перестаньте мені писати нісенітницю.
На цьому з вами діалог закінчено.
Королева краси• 23 декабря 2024
Ответ дляArtPix фотовышивка
На цьому з вами діалог закінчено.
Нісенітниці пишете тут ви. Я ж кажу, легко когось засуджувати, коли ваша дитина без аномалій розвитку. Таким як ви не зрозуміти, бо ви не були на місці цих мам
Глаза_в_3_карата• 23 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Все добре у нього.Мій тотально глухий,йому навіть слухові апарати ніяк не допомагають. Теж навчався у школі для глухих.Розмовляє,але погано.Одружений,дружина слабочуюча,донька теж.
ХикориДикори• 23 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
ну це фігня, чесно