кнопкодав• 23 декабря 2024

У зв´язку з чим повернулися різко відключення світла?

Спрацювало оповіщення від Київ цифровий, і через три хвилини вимкнули. У всіх так?
Олечка79• 23 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Ну не скажите. Киев, явно холоднее, чем вчера. Включила теплый пол. Вот вам и потребление ((
Вспоминаю лето, тогда кондиционеры были во всем виноваты . Теперь вот Ваш пол ))
TANYA 0 0 0 0• 23 декабря 2024
Ответ дляIsa Dora
Вы за 8 дней уже что то печете
За день , завтра вечеря , Різдво 25
Брюльтик• 24 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
де похолодання?
вирубили світло щоб «веселіше» було до свят готуватись
Зараз будь яка аварія або нестандартна різка зміна режиму роботи енергетики може вплинути на застосування ГАВ, Спец ГАВ тощо. Скільки це можна повторювати поки до людей дійде?

І таки ввечорі написали, що була аварія при відновлювальних роботах (а від такого ніхто зараз не застрахований, бо працюють взагалі з нетиповими схемами і з повітряною тревогою)!!!
Топтунша• 24 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик

приказку про «божья роса» знаєте?
Брюльтик• 24 декабря 2024
Та ставте, ставте ті руки на лбу собі, краще з хлопком ще. Бо як можна не розуміти явного?

А потім, коли знов будуть відключення, знову купа тем про енергетику з непонятками

Замість того, щоб підготуватися і бути завжди готовими до ймовірних відключень і розуміти- чим це визнано!