Кокосиха• 23 декабря 2024
В когось вийшло зробити дизайн квартири без дизайнера?
Проект, розташування вимикачів, освітлення?
Банка з медом• 23 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Конечно, а что тут сложного?
Ведь сложнее разместить розетки в правильных местах и в достаточном количестве
Червона рута• 23 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Просто изначально думаете что где будет стоять, выключатели светильников мы делали такие, чтобы можно было включать и выключать их из разных мест, как в отеле. Розеток просто не по 1, а 2-3 сразу. Ну и жизненный опыт, так как это не 1й ремонт
Позитивна• 23 декабря 2024
2 будинки робили без дизайнерів. Ну може не вау, але задоволені і третій будемо робити так само.
Але плюс у тому, що чоловік - будівельник
Банка з медом• 23 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Во я считаю, что с первым ремонтом, это нереально. Мне делали дизайнеры. И я такая, оп, тут розетка внизу под робот пылесос, а тут для елки, а для всей-всей бытовой фигни, даже в пеналах сделали за пеналом и прорезали отверстие. Я бы не додумалась.
Банка з медом• 23 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Такой себе, маленький плюсик)
Червона рута• 23 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Так это стандарт, всю встроенную технику так подключают
Банка з медом• 23 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Да, но они нам сделали свободные такие, на всякий. Не под технику встройку.
Позитивна• 23 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Такой себе, маленький плюсик)
Ну так у автора і не будинок з нуля все ж))
Позитивна• 23 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
А как тогда подключать? Вот тут интересно, не видела такого. Это же провод из открытого шкафа должен тянуться? Или мы вас неправильно поняли?
Банка з медом• 23 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Неправильно)
Позитивна• 23 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Неправильно)
Объясните. И автору и мне ремонт предстоит
Без Баяна• 23 декабря 2024
Ми робили самі усе по ходу. Грошей просто на дизайнера не було. Планували разом з чоловіком поетапно, що вимагав від нас будівельник, який робив ремонт. Він нам підказував як роблять люди, як робив він іншим, дивилася багато картинок в інтернеті. Розводку розеток і вимикачів треба звичайно робити вже знаючи точно, де стоятиме ліжко, шафа і т.д, які приблизно габарити цих меблів. Ось ми робили світильники над ліжком, то я моніторили яка в середньому висота ліжка і т.д., щоб туди підвели проводи на певну висоту. Також потрібно реально оцінювати габарити кімнат, кухні, і.т.д. Ось ми хотіли диванчик на кухню, коли реально прикинули скільки займе диванчик, вбудована кухня, стіл, додаткові стільці, виявилося, що місця для диванчика і немає, бо потім не зайдеш в кухню просто. Це не один день займе, але гроші зекономите. Загалом я задоволена як усе вийшло, не шкодую. Спальня взагалі мій ідеал, про який я мріяла ☺️
Мрію про космос• 23 декабря 2024
О, супер тема
Робимо ремонт без дизайнерів,
Підкажіть в кого який ламінат. Похваліть свій будь ласочка
Робимо ремонт без дизайнерів,
Ми так робили.
Спочатку розташувала стіни та меблі в додатку Planner 5D, промалювала розетки та вимикачи, де в мене буде підсвітка, де пилососи, де телевізори. Дуже уважно, кожну одиницю техніки, включаючи кухонне приладдя. Поминулася тільки у своїй спальні - бо спочатку ліжко повинно було бути іншим, але коли вже все було виведено, ми знайшли свою любов) Тому зараз розетки трохи далеченько від тумбочок, але не критично, дістати можна з ліжка. Ось, на фото видно.
Треба було взагалі до укісів віконних зашити.
Вмію заміряти найкраще• 23 декабря 2024
Зараз робимо, маємо детальний план у фігмі, з примітками, коментарями, всіма розмірами. Це не перший наш ремонт, але з нуля, новобудова - вперше.
В нас є розуміння, що ми хочемо і що нам треба. Крім того, все, крім плитки, робимо власноруч, тож маємо можливість бути гнучкими і корегувати по ходу ремонту, якщо треба.
Перше в житті, що я робила по ремонту сама - це проектувала собі кухню. Помешкання маленьке, але це була найфункціональніша кухня у моєму житті. Я тоді дуже заморочилась тим, що де буде стояти - і так воно й було потім більше 10 років. І було ідеально для мене. Тобто головне - просто добре розібратись, що вам треба. Суто технічної інформації зараз багато, нюанси, як саме реалізувати, завжди можна знайти.
Дівчина заглядєніє• 23 декабря 2024
Ответ дляБанка з медом
Просто вы предварительно не интересовались подобной информацией. А кому интересны темы дизайна интерьера смотрят передачи, журналы, блогеров и таким образом получается определенный багаж знаний, который и применяется в своем ремонте.
Банка з медом• 23 декабря 2024
Ответ дляparele
Ми так робили.
Ну, видно что далеко. Да и вообще выглядит так себе. Ка ни крути, дизайнерский ремонт отличается от авторской отсебятины.