Ума Палата• 23 декабря 2024
Девочки! Поздравьте меня, я сегодня защитила магистерскую!
Оценка - 92/100 А
відмінно💪🏼
Теперь спокойно можно готовиться к праздникам 🎄
відмінно💪🏼
Непогодка• 23 декабря 2024
Ответ дляКашпо
чому це?!як раз наша країна й тримається на таких, багато патріотів загинуло..ви знецінюєте їхне життя такими фразами
Тому що новоздобутий магістр не може висловити свої думки мовою країни, в якій вона отримала диплом.
Нахіба до усього приплетати військових? Шо за мода?
ЛюблюДевчонок• 23 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
ПоделитЬся) Жаль не ее
учителей тоже жаль, работы у них сейчас маловато судя по всему
Посудомойка• 23 декабря 2024
Ответ дляНепогодка
А что за тупая мода везде тулить мовный срач?
Непогодка• 24 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну, чому ж, усюди? Тільки там, де це доречно. Прикро, що офіційно розумна людина, магістр, не розуміє важливості мовного питання і навіть не намагається докласти зусиль для власного удосконалення.
Маргарита и Мастер• 24 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Спасибо) Национальный университет в Полтаве. Публічна діяльність та адміністрування
А кем работать планируете? У меня такая же специальность
Посудомойка• 24 декабря 2024
Ответ дляНепогодка
Этот бред нигде не доречно. Нигде в мире.
Ну, кроме стран с высоким процентом умственно отсталых.
Непогодка• 24 декабря 2024
Ответ дляПосудомойка
Так, душевним расіянцям не зрозуміти. На общєпонятном же ж куди краще.