Ондатрова шуба• 24 декабря 2024
Хто виїхав закордон на початку війни ви ще сподіваєтесь що сімʼя збережеться?
Я питаю без сарказму і підтексту. З мого оточення всі хто виїхав а чоловіки тут лишилися вже або розлучилися або в процесі . Зараз якраз триває скандальне розлучення у друзів ( чоловік подав) 😞.
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Вы не поняли смысл моего сообщения. Вы всегда сама все решаете? Муж не участвует?
Я слава богу одна, мужа нет и детей. Сама себе хозяйка))и никто за меня не решает
Оябунчик• 24 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Тогда о чем мы беседуем? Вы точно не поймёте. Потому что тема о семье, где есть муж
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
А если муж скажет:’ да , спасай меня, дети потом,’ женщина так и должна сделать,? Женщина хоть что-то может сама решить? Или не может?)
Оябунчик• 24 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Нормальный так не скажет. Поэтому даже развивать это не буду
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Я все поняла, у каждого свои приоритеты
Но многие точно выберут жизнь детей
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Ясно, значит женщина не может сама ничего решать
Оябунчик• 24 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Нет, вы не поняли ))))
Поумничка• 24 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Моя семья уехала в полном составе, так что все нормально, не переживайте.
На 18 параграф перешли или все еще на 24?
Не виправдовуюсь• 24 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
так, але тут ще є один момент: те, з чим познайомиться чоловік чи дружина, може вже не сподобатись. Коли люди поруч, вони поступово і плавно підлаштовуються один до одного, а коли між ними 3 роки життя в абсолютно різних умовах і з різними викликами, то це набагато складніше.
Складно не знецінювати переживання один одного. Бо чоловік аргументує, що він у війні, під ракетами і мобілізацією, а жінка - що вона була без підтримки одна з дітьми. І кому з них було більш складно - це ще питання з зірочкою.
Ви праві.
Тут найскладніше не порівнювати і не мірятися, кому було гірше.
Там-тарарам• 24 декабря 2024
в европах полно украинских мужчин. все кто хотел выехать - выехал.
Там-тарарам• 24 декабря 2024
Ответ дляПовітруля
Выехали вместе с мужем, и все равно хочу разводиться. Поэтому зависит от семьи
я тоже разведусь, но попозже. пока в одиночку будет тяжело.
Поумничка• 24 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Я тільки виїхала без чоловіка. Живемо в контейнері втрьох з дітьми. Чесно скажу в Україні важче.
Поумничка• 24 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Не судите всех по себе и своему окружению
Ондатрова шуба
• 24 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Причём тут, что скажет муж. Если муж важнее детей, как вы говорите. Значит женщина , если будет выбор, должна спасти мужа, в первую очередь, а дети уже потом. Ещё нарожает
Ну так психологи говорять . Що в адекватної, психічно здорової, не травмованої людини приорітети розтавляються наступним чином: я, партнер, діти …
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Психологи знают все)
Аль де Барановна• 24 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дивіться, скажу за себе і знову ж таки, моє оточення. Так або інакше, виїхавших жінок щось да не влаштовувало у відносинах в родині. Я, наприклад, вже не уявляю як я зі своїм ьуду жити. До першої риболовлі мабуть. Він непоганий у мене, але в мирний час увесь вільний простір у нього це риболовля та його батьки. З майна - однокімнатна квартира. Скільки я не казала їхати йомумкудичь, щоб заробити на щось більше, він не хотів. Плюс в родині бував рідко. Отож тепер маємо те, що ну не хочу я в старе життя вертатися(( що робити, не знаю, якщо чесно. Він чекає поки малий повнолітнім стане, я його десь закордоном залишу, а сама приїду з чоловіком жити. А я вже не знаю як ото все буде. Якось так
у вас інший випадок, а там чоловік за дружиною, має бізнес, думаю з житлом теж проблем немає. Не кожен зраду вибачить.
В мене життя з чоловіком теж було різним, але я не виїхала, хоча була ’на межі’ (росіяни від нас були вже за 50км в перші дні, йшли в нашу сторону). Розуміла, що та подорож закінчиться в один кінець для нас обох. В нас відносини до шлюбу були часто на відстані, тому знаю, що це таке.
Донька в 17р подякувала мені, що в її житті був батько (висновки зроблені з великого кола друзів), який особливо вихованням ніколи по суті і не займався, але дав їй важливі для неї моменти.
І тільки в цей момент я відчула полегшення, що все зробила правильно.
сЛАдКОежКА• 24 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Автор,ну какая семья? Все давно живут своей жизнь. Разные страны, разные проблемы и переживания.
Моя подруга говорит, что все ок, мой не такой))) она 3 года в Германии, муж в Украине, запретил ей ехать, ещё ни разу не была, опасно.
Омлетик• 24 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Он вполне может быть не такой, не завести новые отношения. Но старых уже просто нет
Ответ дляОндатрова шуба
Це про інше. Якщо про те кого ти будеш першим виносити з палаючого будинка, то будь яка здорова психічно жінка (про чоловіків не говорю, бо у них таки трохи інакше все це влаштовано) буде виносити дитину. Материнський інстинкт називається. Якщо інстинкти зламані, то це не здорОво
Не цілуюсь з бодуна• 24 декабря 2024
Дуже важкі випробування для всіх, хто тут, хто там, хто розділений через фронт чи «закордон». Теж багато сімей вже не разом з оточення. Але це не всі, хто був окремо. В одній сімʼї всі разом в Україні з початку війни і от розлучаються, бо чоловік в 50 закохався..в іншої- всі разом виїхали і вже закордоном розлучились, не витримали випробувань. Так що, в цілому ситуація важка, справа не лише в умовному «3 роки не разом».
woman Warrior• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я не знаю зачем некоторые оправдываются? Уехала - ну и уехала. Зачем выдумывать какие-то лишние оправдания и высокопарные слова?
Похоже,вам так хочется это представить и тут,и себе.
А люди просто рассказывают,и им глубоко пофигу,кто что думает по этому поводу.
Один вопрос,а зачем вы это смотрите,раз вам все равно?
woman Warrior• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Какая реакция? Это простая констатация факта. Или будете утверждать, что никогда не видели фото беженок, колесящих по европам? Почему их вижу? Листаю фб, попадаются фотки знакомых и знакомых знакомых. Мне глаза закрывать при этом что ли?
Какая злоба?) Не фантазируйте)
Нет,просто не смотреть и не читать.
Раз не интересно.
По ,похоже,наоборот
Раз не интересно.
По ,похоже,наоборот
Країна мрій• 24 декабря 2024
Чоловік переїхав по роботі, я через пів року приїхала до нього. Тепер разом працюємо.
woman Warrior• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Какая злоба?) Не фантазируйте)
Я не видела,где мне их смотреть?Как я могу вообще знать,кто из незнакомых мне людей где находится?
Это надо искать целенаправленно,наверное.
Мне такое в голову не придет.
woman Warrior• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не придумывайте лишнее и не приписывайте эмоции там, где их нет.
Путешествовать - это прекрасно. Плохо - если эти все вояжи за счет пособий.
Допустим,за счёт пособий.
Осталось понять,при чем тут вы все остальные обеспокоенные чужими деньгами и бюджетом страны,принявшей законодательно решение их платить.
У вас что то украли?
Если украли,то извините,,свои и внутри страны.
Недодали?
Так это зависть..
Иначе я не вижу причин быть в курче чужих денег чужой жизни.
У вас что то украли?
Недодали?
Так это зависть..
Два-три тижні і фсьо• 24 декабря 2024
Я виїхала, зараз є інший. Я - погана, чоловік хороший, змирилася і намагаюсь жити далі
МадамОхмури• 24 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну так вы и в Украине бы развелись
Два-три тижні і фсьо• 24 декабря 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ну так вы и в Украине бы развелись
Нет, там было по рельсам, просто, понятно, привычно. Когда остаёшься одна с ребенком в чужой стране, все меняется, когда простая физическая мужская помощь ставит тебя в тупик, всё меняется ( к обсуждению привыкла)
сЛАдКОежКА• 24 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Он уже детей завёл.