Ондатрова шуба• 24 декабря 2024
Хто виїхав закордон на початку війни ви ще сподіваєтесь що сімʼя збережеться?
Я питаю без сарказму і підтексту. З мого оточення всі хто виїхав а чоловіки тут лишилися вже або розлучилися або в процесі . Зараз якраз триває скандальне розлучення у друзів ( чоловік подав) 😞.
Чумацький Шлях• 24 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
в европах полно украинских мужчин. все кто хотел выехать - выехал.
Полное отрицание реальности у вас.
Така бойова Я• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Мабуть ті що не повернулись , мабуть не повернулись саме до чоловіків а не через війну . Певно і до війни було не все гладко у таких сімʼях.
Багато й таких, хто сидять там через синів-підлітків.
До речі, ви не цікавились скільки сімей розпалась через ковідокарантин?
Така бойова Я• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ну так психологи говорять . Що в адекватної, психічно здорової, не травмованої людини приорітети розтавляються наступним чином: я, партнер, діти …
Тобто в умовах війни, діти на останньому місці? Чи це діє тільки за безпечних обставин?
Крошка Енот• 24 декабря 2024
В моем окружении развелась только одна пара во время войны, но там история долго длилась . Все остальные сидят в Украине с мужьями, или выехали вместе в начале войны
Эт вернячОк• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Нікого не засуджую. Три роки то чималий термін 😞
ми розлучились у України без трирічної розлуки: війна вивертає душу, а вона виявляється є не в усіх
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
розлучились мої сусіди. 4 пари, жили разом. Ніхто нікуди ні від кого не їхав. з мого оточення виїхали в основному до чоловіків, котрі і до війни були за кордоном на заробітках. Ще 5 пар серед близьких знайомих розлучились відразу, але там жінки скористались моментом, що не треба було дозволу чоловіка на вивіз дітей, і чкурнули від неадекватів подалі.
Знаю 4 сім’ї, де дружина з дітьми за кордоном, а чоловіки їздять до них (2 на рейсових автобусах водіями, а 2 беруть відпустки і за свій рахунок їдуть волонтерські рейси, заодно щоб і з сім’єю побути.
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
саме так, бачу це по своїх близьких і знайомих
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Все дуже просто
Те що раніше трималось на загальному побуті, сумісне житло. ’ Заради дітей’
Всі ці якорі викинули.
І залишились чисті відносини.
Нема почуттів? Нащо тягнути дохлу коняку
Всі ці якорі викинули.
І залишились чисті відносини.
Трохи не так, це стало індикатором справжності почуттів. І спільний побут тут ні до чого
ПолБатона• 24 декабря 2024
Друзья выехали вместе, и то развелись.
Кума успела с мужем и расстаться, и обратно вернуться.
Дело даже не в отъезде...
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Сусідка сидить тут вже 2 роки, донька 16 річна. Вдома чоловік.
Чого сидить, хз. Мову ледь вчить, миє підлоги.
Типу ради майбутнього доньки. А сама нарізно з чоловіком вже 2 роки. Наче не розлучаються, але хіба це життя...
мені лиш одне цікаво: до війни, як лиш була тема про нестачу грошей, то стояв хор ’хай чоловік їде на заробітки’. Як створювалась тема, що чоловік не цікавиться і не займається дітьми, не бере участь практично в сім’ї, - так відразу хор ’сама організуй, головне, що забезпечує’. Як лиш заходила мова про сім’ї моряків, що місяцями в розлуці - так відразу хор ’зате ні в чому собі не відказують, сім’я все одно’. А як тема про виїхавших, то ’сама нарізно з чоловіком вже 2 роки. Наче не розлучаються, але хіба це життя...’
подвійні стандарти і лицемірство
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ті, кого не підбирали, як сарана накинулися ще в перший рік на чоловіків, жінки яких з дітьми виїхали. А чоловіки не особливо розбійників стали. Скільки тем було рік -півтора тому, де тішилися старі діви та одиночки, що чоловіків відходили, поки жінки з дітьми за кордоном.
не було би щастя)))))))
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Можливо вам лише здається? Чому ви в своїй країні й у своїх людях бачите лише погане? У вас завжди всі історії з негативом - пусті вулиці в Києві, психи, алкаші, тепер розлучення...
а до автора у Вас претензій нема, так розумію? І її тема - один позитив? Чи може те, що практично половина шлюбів до війни закінчувались розлученнями, неправда? Тоді що вона неправильно написала? Чи це у вас щось особисте?
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я не знаю зачем некоторые оправдываются? Уехала - ну и уехала. Зачем выдумывать какие-то лишние оправдания и высокопарные слова?
а навіщо ви видумуєте, що вони шукають собі якогось виправдання?
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
А какая вам разница если за пособия, ?(у них наверное детей 2 и больше, вот и собирают деньги, хватает значит), вы платите эти пособия? Только не рассказывайте, что вы так переживаете за немцев и их налоги. Сирийцы с 2015 года на пособиях, и немцев доят. И что-то вас это не смущало и вам было все равно на налоги немцев, а сейчас прям эти пособия вам не дают покоя. Какая вам разница вообще?
жаба душить - от і вся різниця
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
’ето савсєм другоє’, не те що виїхавші
вже он навіть на той факт, що до війни практично половина шлюбів закінчувалась розлученнями, тицьнули імпотентний віхтик-пальчик)))
Воздух в банке• 24 декабря 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Особливо з умовних Чернівців)))
Я навіть не думала виїжджати без чоловіка! Кому він потрібен, крім мене з донькою? Ми разом пережили багато всього, наприклад, мою онкологію... Покинути його тут самого - підлість!
Вы ж розумієте, що не всі з умовних Чернівців, Львова і Рівного?
Маю знайому, яка привезла назад дитину у Харків, бо чоловік бив копитом, що його кинули. Син (13 років) був травмований внаслідок обстрілу, втратив ногу до стегна. Вгадайте, на кого лягла реабілітація? А хто все одно злився, бо не всралась йому та жінка та травмований підліток, в якого за травмою ще й депресія страшна почалась?
Бритоножка• 24 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
ну так нельзя же сравнивать знакомых, которых множество, и родных людей-муж и жена.
Як вам сказати, за три роки, якщо люди не зустрічаються, теж стають чужими.
к.Буланова• 24 декабря 2024
Лише одна пара - вона там два роки з дітьми
Він військовий
Ми думали - все, в неї там хтось є
А ні
Ось він їздив до неї, отримав відпустку
14 днів
Повернувся , зараз оформлює доручення нерухомості ( три будинки в передмісті) на сестру і за другою відпусткою вже не повернеться
Буде сзч
Інші всі в Україні , синів 17 років вивозять всі
Бо це на десятиліття ((
Він військовий
Ми думали - все, в неї там хтось є
А ні
Ось він їздив до неї, отримав відпустку
14 днів
Буде сзч
Бо це на десятиліття ((
Идууу--уууу блин• 24 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
подвійні стандарти і лицемірство
Ну вы тоже сравнили. Моряки на сколько уходят ? На три, на шесть месяцев ? А тут три ! года и некоторые за эти три года ни разу не встретились, как так ? И работа есть работа, у моряков доход того о правда стоит или если муж уехал на заработки чтоб заработать на жилье для семьи, на жизнь и он приезжает переодически. А тут кто-то как уехал, то так и сидит. Значит, были мужья плохими для них, другого вывода нету. Ради хороших мужей уже б нашли компромисс за три года и мужья б ради жен тоже б что-то придумали чтоб быть в одной стране
Наивная Хо• 24 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Полное отрицание реальности у вас.
Почему отрицание? У меня тоже все знакомые , кто хотет выехать- выехали. Нет ни одного знакомого без мужа…. Ну если норм семья была.
Брюлик в стразах• 24 декабря 2024
Ну у многих женщин мужчины служат и времени на ерунду нет. И для любого адекватного мужчины на первом месте это безопасность собственных детей и жены. А семьи с эгоистами и идиотами никому не нужны
Видящие_помогите• 24 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
а ви чого сидите там? тобто когось обсуждати дуже гарно... не те робить чого сидить... дивіться на себе в дзеркало...
Видящие_помогите• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не придумывайте лишнее и не приписывайте эмоции там, где их нет.
Путешествовать - это прекрасно. Плохо - если эти все вояжи за счет пособий.
вам яке діло? шо ж вас так жаба душить...
Чумацький Шлях• 24 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Т.е. выехали нормальные? Или я не пойму вашей мысли. Мой муж служит, контракт уже закончился, но понятное дело его никто не разрывает. Какие возможности у моего мужа и таких как он выехать, подскажите, пожалуйста?
Партизанка• 24 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
За взятки выехали
Зараз на дієті• 24 декабря 2024
Це вже не сім’я , в мене всі знайомі розлучилися ще черн рік -півтора, і це нормально
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В Германии хотят остаться минимум 3/4.
Моя сестра так и говорит.
Мне германия за почти три года дала во много больше чем Украина за 45 лет.
Ее 12 летний сын рыдает от перспективы вернуться в Украину.
Категорически хочет жить в Германии, учит язык и все уроки в школе.
И это они жили во Львове .
Моя сестра так и говорит.
И это они жили во Львове .
А чим їм так погано жилось у Львові?
woman Warrior• 24 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
А почему не встречаются?
Кто такое сказал?
С такой же периодичностью, как жены мужчин на фронте.
К ним нема вопросов?
Или разлука считается только в минус выехавшим?
Кто такое сказал?
К ним нема вопросов?
Помеха справа• 24 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
подвійні стандарти і лицемірство
У них не було нестачі грошей.
Є майно.
Житло під Києвом.
Так що ті приклади сюди мимо, не тягніть сову.
Є майно.
Житло під Києвом.
Фісташкова кава• 24 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
У них не було нестачі грошей.
Є майно.
Житло під Києвом.
Є майно.
Житло під Києвом.
Удалено администрацией...