Божий одуванчик• 24 декабря 2024

Як економити на щоденних витратах без шкоди для якості життя?

Ванна Тазиковна• 24 декабря 2024
у вас зп 10 или 100
у каждого своя экономия
А ось і я• 24 декабря 2024
Перестать курить, пить и есть пищевой мусор.
Гербарія сушу• 24 декабря 2024
Не бухаю, экономия и польза здоровью!
Кукусикиииииии• 24 декабря 2024
Впевнилась, що закупівля продуктів раз на тиждень дуже добре економить гроші, бо кожен захід в магазин біля будинку в вечорі після роботи на голодний шлунок, це мінімум 1000 і ти нічого не купив майже
Працівниця року• 24 декабря 2024
Питаюсь правильно. И худею и меньше трат
Не рахую, а вважаю• 24 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А на два тижні ще краще)
Форсия• 24 декабря 2024
Заказываю продукты на дом с бесплатной доставкой, строго по списку, нет необдуманных покупок и не надо таскать сумки.
TANYA 0 0 0 0• 24 декабря 2024
Каву п´ю в дома, не курю, колись давно курила, но зараз кинула б тільки через свою жадібність.
Кукусикиииииии• 24 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А на два тижні ще краще)
Можливо, але мої підчищають всі смаколики за тиждень та і фрукти так довго в нас не лежать, ми кожної суботи скуповуємось це вже наша маленька традиція
Кукусикиииииии• 24 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Я теж таке практикую, вважаю це самою кращою послугою від магазинів дуже економить час
Сарафанное радио• 24 декабря 2024
Якщо коротко, мій метод - виписати десь окремо усі бюджетні страви, які любить моя родина (в моєму випадку це наприклад вінегрет, тушена капуста, деруни, куряча печінка, свиняче чи теляче серце) і планувати меню на тиждень, включаючи до нього ці страви і купуючи усе потрібне по списку.
Форсия• 24 декабря 2024
Ну и не курю, не бухаю, не пью кофе вне дома, готовлю все сама в последнее время. Это полезнее, вкуснее и дешевле.
ТихоЯ• 24 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Де припаркований ваш літак? 😉
В мене теж саме, але я це роблю постійно, тому економії не помічаю 🤷
_Katya_1985• 24 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
а где это бесплатная доставка? чаевіе курьеру даете?
Готова до другої• 24 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Заходжу кожного вечора в магазин, але зазвичай беру дитині цукерки, тай таке: туалетний папір, губки для посуду, яблука, мандарини, хліб. Беру те, що закінчується. Намагаюсь зайвого нічого не брати.Основні закупи у вихідні дні. Але помічаю, що вже не виходить так накопичувати кошти на карті, як раніше.
То на карті, якось само собою сума по трохи набігала, то намагалася зняти та відкласти, а зараз нічого не виходить. З подушки не беру, користуюся тим що на карті, але вони швидко закінчуються. Ще не дуже люблю НР бо багато витрат, в мене ще до всього ДН в січні.
То зима в мене дуже затратна завжди виходить.
Але я не святкую 25 та 7, бо взагалі то і немає з ким, з донькою повечеряємо та й все. А на НР , то вже мати приїде та трохи посидимо, але теж на нас 3-х немає великого столу, тай працюю я і 25,31,1.
Форсия• 24 декабря 2024
Ответ для_Katya_1985
Сильпо, таврияВ от определенной суммы. Чаевые даю редко, если он меня ждет или заказ в квартиру, а нет света, очень тяжелый и тд.
Василина Семеніч• 24 декабря 2024
Ніколи не пила в не курила і каву не п´ю. На чому можна зекономить?
Подивилась трати то на фрукти овочі йде основне, мнясо десь 500на тиждень і молочка теж 500. За світло 10к, бо опалення електричне. Якщо почну економить електрику, то буду тратиться на ліки від перемерзання.
_Katya_1985• 24 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
от 2000 грн вроде там
мне в доставке не нравится овощи,фрукты и на развес брать, всегда какую-то фигню покладут
Рожева юбка• 24 декабря 2024
Не курим, пьем очень редко, еда простая, дома минимализм
Не пользуемся услугами бьюти сферы
У детей нет репетиторов
Ёлку уже 15 лет искусственную ставим
Кофе на улице не покупаю
Форсия• 24 декабря 2024
Ответ для_Katya_1985
от 2000 грн вроде там
Вроде от 1200 теперь, но у меня всегда больше с этими ценами. Я у них покупаю 15 лет и мне всегда кладут все хорошее, очень редко фигня и я ее и вернуть еще могу, было пару раз. Они же звонят, советуются, типа вы заказали это, а оно не очень, а есть другое - свежее, вам заменить?
Кукусикиииииии• 24 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
Я всю хімію та туалетний папір закуповую зазвичай коли знижки або великим об´ємом ( туалетний папір так 40 рулонів ) Вирахувала що все ж економніше хоч наче одразу і витрачаєш більше, зате потім місяцями не згадуєш про те. Я навіть хліб стала пекти ( купила хлібопічку, вона пече а не я ) то в магазини на тижні взагалі не ходжу, навіть воду поковками купляємо.
КрестьянинДиор• 24 декабря 2024
У каждой экономии есть предел. У большинства сейчас наступили времена, что экономить уже дальше некуда, только ухудшать качество жизни, питание, отказываться от досуга и привычных вещей.
Рятівник Малібу• 24 декабря 2024
Без шкоди з зп 10 прийдеться дуже скромно, практично голод
Безлім на все• 24 декабря 2024
Фотографирую свою одежду, обувь и украшения и составляю виртуальный гардероб. Иначе тупо забываю что у меня есть и закупаю однотипные дубли.
Это экономит мой бюджет.
Первоклашка Я• 24 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Согласна. Всё советы из разряда делайте кофе дома и берите термос уже давно неактуально.
ОленаЯ• 24 декабря 2024
Без кави, цигарок, їжі поза домом, без харчового сміття.
Неначасі• 24 декабря 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Почему?
Анонім Завгосп• 24 декабря 2024
Я і так економна, в порівнянні з місцевими дамами, мінімум косметики, в салон двічі на рік, ніяких гномів, тарілочок тематичних, одягу мінімум, не палю, п´ю 6 разів на рік, моя слабкість це їжа, солодощі, на це йде немало,але без цього я така нещасна.
Бубль Гум)• 24 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Да так и есть,прям с голода не умираем,но все же .Доход ребенка пособие по инвалидности,то сегодня завтрак картошка в мундере осталась от ужина с постным,обед и ужин будет суп с галушками,праздников не будет из вкусностей яблоки покупаю и поштучно иногда конфеты,сыну 10 то просит конечно экономим на всем,а цены все выше ещё и подымать пособие не будут то так и существуем
МЕСТО_Встречи• 24 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я еще и не пью, ко всему вашему перечисленному. И продукты на неделю заказываю. Но дешевле не получается.