Мааарковная• 04 января в 10:39
лічильник день і ніч!
Хто нещодавно перейшов на лічильник день - ніч , після звичайного, є економія ,є сенс його ставити?
Тро Нью-Йорку• 04 января в 10:44
Нам планово замінили, ми нічого не платили.
Вночі лише посудомийка. Іноді в 23.00 скороварку запускаю на годину коли тушу м´ясо.
По результату в ночі 50 кВ, вдень 100 кВ. Плюс мінус звісно. Тобто вночі використовую третину добової норми.
сладкий_ноябрь• 04 января в 10:51
В мене такий десь років 10, може менше.
Щоб прям економія, то не сказала б. Це потрібно спеціально щось робити вночі, щоб було вигідніше, а я вночі сплю і мої сусіди теж. :)
Кидстаффовна• 04 января в 10:52
Мы ночью теплые полы везде включаем, работает стирка, под утро стоит таймер для сушки, машину заряжаем.
Нам выгодно
размахер• 04 января в 10:55
Автор, якщо спеціально нічого не робити вночі, то виходить, ніби 1 місяць в рік не платите за ее.
Нам ставили безкоштовно.
Якщо ставити самому, то не знаю коли окупиться і почнеться економія.
Нам ставили безкоштовно.
Шальная коклетка• 04 января в 10:58
Я не ощущаю экономии, ночью сплю,электроприборы не включаю, то есть не подстраиваюсь под ночной режим
Ласунка• 04 января в 11:01
Нам эти счётчики ставили бесплатно всем в рамках гос программы. Лет 10 назад.
Когда передаю показания, то нижние цифры тоже есть. Где-то 900 грн за день, 300 грн за ночь. Бойлер тянет сильно. Поэтому наверное есть выгода.
Маруська Му• 04 января в 11:03
Я поставила платно и плачу столько же как и до повышения света. Все что нужно зарядить-заряжаю ночью. Стиралка и посудомойка стоят на таймере,стирают ночью.
Бадабум• 04 января в 11:08
є звичайно.Але ставити за свої гроші сенсу не бачу.Нам централізовано ставили.
Бадабум• 04 января в 11:11
Ответ дляОндатрова шуба
Як ви вночі активно використрвуєте електроенергію?
Пралка в основному виключно вночі.Я ввечері вмикаю,в 23.00.
А також готую зранку,до 7.00 мені підходить під мій ритм життя.
В 7.10 я йду на роботу.
Нагайна• 04 января в 11:13
Спрошу здесь, тоже интересует. Может кто-то знает, сколько в среднем ээ использует стиралка за цикл?
тянитолкайка• 04 января в 11:14
Вигідно, коли його безкоштовно замінюють ( ми тільки заяву написали і грн 300).А так лічильник він не дешевий.
Я наприклад, о 23 включаю пралку, і бойлер на всю міцність.О 7- й бойлер виключаю.У нас виходить 150 кіловат денного і 150 нічного.Т.б десь навпіл
Мастер Класс• 04 января в 11:14
БолеИменее• 04 января в 11:18
Ставлю прання короткий цикл об 23.00 виймаю, і на ніч ще одне прання, на довгий цикл наприклад, економно. В кого є посудомийки то теж на ніч ставлять, вмикають на ніч теплу підлогу, робот пилосос і тп.
Банка з медом• 04 января в 11:18
Посудомойка включается в 23, стиралку с вечера выставляю, чтоб до 7 постирала. Бойлер муж включает в 3 часа, до утра нагревается. Ночью бОльший расход у нас.
Инстагра_мерша• 04 января в 11:21
Пралка, сушка, посудомийка, гаджети на розетці з таймером - це все йде в нічний тариф, економія є.
успокойте_Меня• 04 января в 11:23
Маю дві квартири, за грудень споживання майже однакове. Проте рахунок за звичайним лічильником буде біля 1000 грн, там де двозонний лічильник - біля 650 грн.
ХуАнита• 04 января в 11:26
Мне выгодно. Вся техника с таймером. Ставлю отсрочку таймера и все работает. Мультиварка, сушилка, стиралка, посудомойка, зарядка всех гаджетов. Часто по выходным ещё духовку включаю после 23.
Начальник Анонимов• 04 января в 11:52
За місяць вночі +-65кВт це економія 140 грн. Не економим, бойлер, комп завжди працює вночі, прання часто, але 1-2рази в тиждень вмикаю вночі або на рід ранок.
Як на мене лічильник потрібен, тарифи не вічні.
Бентливуман• 04 января в 12:20
почему нам выгодно - у нас электроотопление (весь дом ОСББ), стоят умные розетки, бак, стиралка (отложенный старт), электро-сушилка работает ночью, плюс у нас ночью заряжается накопители. Экономия есть. Но думаю над системой - солнечный дом, у отца стоит на частном доме восемь лет - своя энергия, раздает на соседа фермера (не зеленый тариф, с этим страна опять наеб.... людей).
Оксана -1f11• 04 января в 12:24
У нас такий лічильник, але в мене все на електриці, тому вночі котел працює, посудомийка, пралка
Задолбулька• 04 января в 12:49
Мої сусіди знизу з 3-х кімнатної зробили єдиний простір і закатали все в плитку. Двері тільки в туалет і до ванної кімнати.
Теплий пол, пралка, сушарка все після 23 гуде до ранку. Це жесть. Відчуття що стали жити в серверній. Звукоізоляцію думаю не робили, бо чутно капець. От що робити і як тепер жити у своїй квартирі де прожив з 1991 року?
Не пириживай• 04 января в 13:07
Ответ дляБорщичок
Є сенс, коли бойлер, духовка працюють після 23 години
Або теплі підлоги, кондіціонер, електроопалення - теж вночі економія. З 23.00 до 07.00.
Але треб рахувати, коли окупиться, бо сам лічильнии 3500 коштує, наче. Нам пощастило в моєму будинку безкоштовно всім поставили такі лічильники - голова ОСББ якось через Асоціацію змогла подати заяву щоб нас включили в інветсиційну програму.
Леопардові панчохи• 04 января в 13:08
Дівчата, звертайте увагу на лічильник, якщо внизу блимає червона лампочка- потрібно замінити батарейку в лічильнику, бо можуть бути невірні показники. Я завдяки цьому дізналася, що лічильник у нас двузонний, але ніхто його не налаштовував на день/ніч. Викликала спеціаліста, прийшов безкоштовно замінив батарейку і зробив переналаштування. Ось і таке буває, а так жили скільки років і не знали, що у нас такий лічильник встановили.
Добродійка• 04 января в 17:43
Підкажіть, будь ласка, як за таким лічильником передавати показники? Бо криворізький новаком розводить лапками і каже, що це неможливо, платіть за звичайним тарифом...