Щось не спиться• 24 декабря 2024

Что дарить будете своим мужчинам?

Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Описали жизнь маргиналов альфонсов, никогда нормальный мужчина не примет дорогой подарок от женщины и не попросит о таком, только убогий никчемный альфонс.
Я ніколи в своєму житті не зустрічала чоловіків які б просили в мене подарунки. Я це роблю коли хочу це зробити. А вам явно не щастить. І ви навіть не розумієте чому.
ГейСюда• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
дорогой подарок это машина ? или лосьон после бритья )
Акукарача• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Чому військовому жінка купує взуття, а не командування снабжає? Незрозуміло.
Своего отправьте и пусть он походит 24/7 в том ,что выдают .
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляГейСюда
Для письменниці рву і мечу будь який.
Fashion4• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Бред не несите
Ни одному реально успешному богатому не делают женщины дорогие подарки.
Любого президента возьмите или самых богатых людей мира, они все себе покупают сами, для них позорище если женщина им это покупает (что мог бы сам)
Ох как не согласна) Есть в моем окружении пары оооочень не бедные) и жены дарят своим мужьям подарки. Не квартиру конечно, но довольно дорогие
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляFashion4
Це нормально.
Fashion4• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Це нормально.
Конечно нормально! Я сама люблю делать подарки. Исходя из своего бюджета. Если мой мужчина для меня старается, то почему бы и мне не подарить ему подарочек)
Акукарача• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Жінка не має допомагати матеріально. Її вклад в іншому.
Женщина и мужчина в браке- партнеры.
Нормальный брак - это отсутствие разделений обязанностей, где общее домохозяйство.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Не щастить тому що викинула альфонса на початку? :)
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Це ваш не перший і не останній алфонс. З вашими поглядами на життя.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Він на 5 році стосунків попросив подарунок бо я не дарую нічого :)
Злила його одразу. То він одразу женився на більш заможній але молодшій, виставляє в інсті подарунки від неї
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляГейСюда
Любой дороже носков 😁
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Це ж треба так себе не поважати 5 років жити з альфонсом.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Так він мене одарював, і гарний, я не в обіді
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Це неможливо. Ні копійки на хлопа не дам.
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Ви собі суперечите ну або любите альфонсів. Я ж кажу у вас проблеми, а ви намагаєтесь навчити когось життю.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляАкукарача
Вже був він там, поранений вдома.
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Вже був він там, поранений вдома.
Альфонс?
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляFashion4
Не верю. Или у этих теток низкая самооценка и они готовы цепляться зубами за этого мужика.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Люблю щедрих. Зі мною навіть альфонс витрачався 🤷
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Альфонс?
Ні, чоловік
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Як низька самооцінка пов´язана з бажанням і можливостями дарувати подарунки? Знайдіть мені логіку
Мой завтрак• 24 декабря 2024
Шелковый комплект с кружевом себе . Он визуал, и мне приятно и он не в обиде
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
То в нього низька самооцінка?
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Женщина с низкой самооценкой или та что считает себя страшной, готова кормить, одаривать мужчину, боится его потерять.
Это факт.
Знаю такую, выпивающую толстую очень страшную девушку, но богатый отец, и она кормит дарит своему парню, даже авто ему купила. Но она около 120 кг и очень некрасивое лицо( плюс отеки от алкоголя. Он красивый худой.
Она даже носила ему шашлыки домой, что сама пекла на мангале в загородном доме, когда он спал с другой, лишь бы вернулся к ней
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
То в нього низька самооцінка?
може
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Это факт.
Ми обговорюємо виключно подарунок на свято, в середньостатистичні родині. Зі здоровим поглядами на життя. Не тягніть сюди за хвіст, те що теми не стосується.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В здоровой нормальной семье подарки - женщинам и детям, или от детей родителям.
Подарки мужчине от его женщины это нонсенс.
Он способен, может и хочет сам себе купить все что он хочет.
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
може
То ви 5 років жили з альфонсом, з низькою самооцінкою, щедрим але ви його вигнали, тому що подобається той, що дома поранений? Фєєрічна історія.. і ви розмірковуєте про здорові родини? Навіщо?
Завтра не пью• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Подарунки не ділять за статтю і віком. Це приємна річ, доступна всім, без виключення. Для дарування і отримання. Для приємних емоцій.І тільки люди з внутрішніми проблемами наділяють їх якимось іншим сенсом.