Щось не спиться• 24 декабря 2024
Что дарить будете своим мужчинам?
Ответ дляРву и мечу
Умом я замечу тоже блеснула.
И да, лучше без фото.
Я этот ужас видеть не хочу пожалуй, а то обедать иду.
Можете фантазировать дальше о своей ’красоте’. Не забудьте купить подарок подороже своему убогому мужичку, а то уйдет сразу)
Ты обезьянка за стеклом 🙈😆
Ответ дляРву и мечу
Умом я замечу тоже блеснула.
И да, лучше без фото.
Фото в студиюююю) Мне интересно посмотреть на тебя) на красоту писаную) а потом я фото выставлю) ты будешь любоваться поверь))
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляFashion4
Удалено администрацией...
Ответ дляРву и мечу
Всегда в шоке с таких тем. Мир на голову перевернулся. Всегда мужчины одаривали, обеспечивали женщин.
Теперь женщины пополамят, а то и кормят мужчин, дарят им дорогие подарки
Когда мне мужчина предложил подарить ему дорогой подарок, был сразу послан навсегда. Я такого бреда не понимаю.
Ну з приводу жлобів-пополамщиків і альфонсів погоджусь. Але чому не подарувати подарунок чоловіку, котрий не жадібнічає для вас, мені не зрозуміло. Єдиний ньюанс це те, що ваш подарунок не повинен бути дорожчим, ніж він дарить вам, і звісно повинен бути вам по кишені. Тобто якщо він, наприклад, подарує вам дорогий подарунок, котрий ви не можете собі без нього дозволити, то ваш подарунок повинен бути також коштовним, але коштовним у рамках ваших доходів. А коли немає ніяких подарунків у стосунках, чи коли тільки один чоловік дарить подарунки, тоді це просто нудно для самої жінки, адже подарунки не тільки приємно отримувати, але і дарувати. Якщо ж жінка на повному забезпеченні у чоловіка, то якщо вона вікладе певну кількість грошей йому на подарунок, а не витратить їх лише на господарство чи на себе, чоловіку також буде приємно. Взагалом не уявляю собі нормальних стосунків без подарунків з обох сторін. Мені здається, що у кожної жінки є потреба також подарувати подарунок коханому чоловіку, навіть якщо він її повністю утримує.
Рву и мечу• 24 декабря 2024
Ответ дляКітті_
В мене нема потреби дарувати. Жінка має дарувати щось своїй дітині, якщо є діти. Я не народжувала.
А чоловік кружить жінку, жінка дитину. Це природньо.
Ответ дляРву и мечу
Как раз даря дорогие подарки ему, женщина транслирует: дарю тебе это ведь ты сам не способен это купить. Так хоть это будет у тебя, ведь я люблю тебя, хоть ты и неудачник не способный обеспечить семью и все себе сам купить, мой ты тютя
Ну зрозуміло, що зазвичай жінки заробляють менше, ніж чоловіки, тому у нормального чоловіка гордість не дозволить прийняти дорогий подарунок від звичайної жінки. Проте він прийме подарунок, котрий вона може собі дозволити без того, щоб сидіти потім на мівіні і картоплі до наступної зарплати, чи залазити у борги.
Ответ дляРву и мечу
А мне вот интересно, если он имущество на тебя переписал, помирать уже собрался? Старпер наверное?)
Ответ дляРву и мечу
Значить ви просто жлобиха, якщо у вас немає потреби дарувати своєму допустимо щедрому чоловіку подарунки по своїм можливостям. Навіть якщо у вас були б діти, це не значить, що ваш чоловік не вартий подарунків. Такий чоловік тим більше вартий нормальних подарунків, якщо не жадібнічає не лише для жінки, але і для її дітей! Проте і без дітей з вашого боку це просто жлобство, якщо ви щедрому чоловіку не здатні подарувати ніякого подарунка просто з принципа. Я не уявляю, як ви з ним свята зустрічаєте. Він значить приносить вам хороший дорогий подарунок, наприклад, ноутбук чи айфон, а ви йому тільки секс? Так, дійсно, секс це основне, чого хочуть чоловіки від жінок і що жінка може дати, але невже не хочеться і іншим чимось порадувати щедрого хорошого чоловіка, окрім свого тіла? Так, ви можете і лише хорошим столом на свято порадувати, більшість чоловіків це нормально сприймуть, адже святковий стіл накрити це зараз також недешево плюс ваш нелегкий труд. Проте коли чоловік дійсно дарить хороші подарунки, то вважаю одним святковим столом не можна обійтися, повинен бути також хороший подарунок і від вас у рамках ваших можливостей, тим більше коли чоловік ще й гроші дає.
Ответ дляРву и мечу
Ось саме це я і називаю товарно-грошовими стосунками, коли жінка вважає, що можна віддячити чоловіку за щедрість лише сексом і у неї не виникає чомусь потреби порадувати нежадібного чоловіка також чимось іншим з свого боку.
Ответ дляЗавтра не пью
Подарунки не ділять за статтю і віком. Це приємна річ, доступна всім, без виключення. Для дарування і отримання. Для приємних емоцій.І тільки люди з внутрішніми проблемами наділяють їх якимось іншим сенсом.
Плюсую. Щось не так з жінками, для яких подарувати подарунок чоловіку це повний зашквар, при умові, що він не жлоб і сам дарить їй хороші подарунки, дає гроші, словом явно не жадібнічає. І ніхто не каже, щоб давати гроші чоловіку, це вже дійсно альфонсизм, але жлобитися на хороший подарунок щедрому чоловіку це вже жлобство з боку жінки, я вважаю. І взагалі це просто нудно так жити і вести стосунки, навіть для жінки, щоб лише отримувати подарунки і нічого не дарувати від себе.
Ответ дляРву и мечу
Женщина с низкой самооценкой или та что считает себя страшной, готова кормить, одаривать мужчину, боится его потерять.
Это факт.
Знаю такую, выпивающую толстую очень страшную девушку, но богатый отец, и она кормит дарит своему парню, даже авто ему купила. Но она около 120 кг и очень некрасивое лицо( плюс отеки от алкоголя. Он красивый худой.
Она даже носила ему шашлыки домой, что сама пекла на мангале в загородном доме, когда он спал с другой, лишь бы вернулся к ней
Это факт.
Це вже характерний приклад альфонса. А в темі річ про інше.
Крапипопка• 24 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Так він мене одарював, і гарний, я не в обіді
За Ваш рахунок одарював?