Маргарита и Мастер• 24 декабря 2024
Вітамін д для немовля
Дівчата, який вітамін д даєте своїм малюкам?
Ортопед на плановому огляді сказав пити 4000 дозу , бо пітніють ладошки,п´ятки ,типу нестача вітамінів. Але як на мене це бешена доза . Нам всього 4 місяці. Купила масляний кроха д3, і посипало спинку , чи може бути таке від вітаміну , що саме на спинці висип ?
Радість моя• 24 декабря 2024
Ортопед ідіот. Це таке заключення колись зробила наша педіатр. Схоже, що ви були в такого самого ортопеда.
Стрекоза любви• 24 декабря 2024
400-600 вважається нормальною дозою. Пітніють долоньки - це не той фактор, щоб призначати таку дозу, як вам. Якщо є підозра на рахіт, потрібне підтвердження аналізом нестачу вітаміну Д.
Маргарита и Мастер
• 24 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Сказав ,щоб не довести до рахіту два місяці пити таку дозу , це при тому ,що ми на змішаному вигодовуванні,
Скажений гудзик• 24 декабря 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Проконсультуйтесь зі ще одном лікарем, все ж таки він може бути неправий але якщо? Консультуйтесь
Щебетушка• 24 декабря 2024
Сину прописали його (не пам´ятаю, яку дозу, але невелику на водній основі) місяці в 3. Від тоді і до 6 місців, поки не почала вводити прикорм, він не какав сам. Воно десь тиждень накопичувалося, а потім доводилося допомагати клізмою, бо все стояло і спричиняло біль. Перший раз ми перелякалися і не розуміли, що відбувається, так плакав, і викликали швидку.
Лікарі розводили руками і казали що в нього все засвоюється, тому зайвого немає, типу так буває. Але до прийому вітаміну, все було добре, навіть без коліків
Маргарита и Мастер
• 24 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Аналізів не призначав ,ще сказав бад пропити на основі кальцію , буклетик дав ,
Ламборджини• 24 декабря 2024
В смесь добавляют витамины и микроэлементы, 4000 - это конская доза и для взрослого, а для малышика так тем более. Я бы не давала совсем.
Ламборджини• 24 декабря 2024
Передозировкой витамина Д можно наделать таких дел... почитайте об этом, автор.
В курсі діла• 24 декабря 2024
Жахлива рекомендація, я б і 400 не давала без аналізів
Загугліть гіпервітаміноз Д