ЧорноброваЯ• 24 декабря 2024
Відмінила свій подарунок
У мене скоро ювілей. Замовила собі від чоловіка подарунки на массімо. Просто знайшла те, що сподобалось. Оплатив, чекала. Сьогодні зранку чоловік натякнув на те, що у нього скрутнувато з заробітками і кредит потрібно платити.
Я взяла і відмінила замовлення.
Стало сумно. Але не від того, що відмінила замовлення. А тому, що не буде сюрпризу, чоловік не готувався і ніякого подарунку не готував, окрім того, що я сама обрала.
Просто понити. Дякую, що дочитали.
Я взяла і відмінила замовлення.
Просто понити. Дякую, що дочитали.
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну на мій погляд, у мене кругла дата. Я хотіла якогось особливого підходу. А виявилось, що людина навіть не готувалась. Навіть і не запитувала, що я хочу.думав, якось розсосеться само. Навіщо напрягатись.
Почему вы решили, что он должен догадаться о чем вы думали. Скорее всего раньше у вас в семье никто особо не парился ничьим днями рождения. Поэтому он особо и не напрягался. А вы вдруг решили, что он цыганей с медведем закажет и бросит к вашим ногам соболей сюрпризом вам
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Та дуже. Просто подарунки це моя мова кохання. Ну люблю я це.
А то, что он вам хотел оплатить заказ, то это не подарок да ? Вы б могли б ювелирку вместо одежды выбрать и он бы оплатил, это не подарок, а хвост собачий да?
Сумчатая кошка• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну найдите другого мужа, который будет готовиться
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
И все же вопрос отмены заказа- это сугубо ваше решение. И никакой благодарности не ждите от него, в случае чего. Если захотите эту ситуацию потом при случае ему в лицо бросить, мол, я ради твоего кредита отменила заказ! Он не оценит, и будет прав
Знаю, що не оцінить і не розраховую на це. Суть не в тому. А в тому, що якби я нічого не замовила, він би нічого й не придумав. Я проживу. Ще тої куртки і сумки і ще пару лахів. Або сама собі замовлю. А він нехай тепер сам ламає голову, що дарувати. Набридло!
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну і які висновки: кохає вас ваш чоловік, якщо подарунки , це мова кохання?
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Назло маме отморожу уши
Та легко!• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
😀. Дякую, не бідую. Сама можу собі купити. Суть у тому, що чоловік нічого не придумав. Він і не хотів, щоб я відмінила замовлення.
А сексу теж не буде ?
Якщо ні, то це гірше за массімо
Та легко!• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Думаєте
Як поміняєте шило на мило
То інший прям завалить подарунками ?
Як поміняєте шило на мило
То інший прям завалить подарунками ?
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляТа легко!
А сексу теж не буде ?
Якщо ні, то це гірше за массімо
Нема давно і не хочу. Втомлена постійно. Поєдную роботу і дикрет. Який там секс
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляТа легко!
Думаєте
Як поміняєте шило на мило
То інший прям завалить подарунками ?
Як поміняєте шило на мило
То інший прям завалить подарунками ?
Хто його знає
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Пару таких сюрпризов и автор сама бы попросила б на будущее подарки выбирать )) тут некоторые как в облаках. У мужчины и так денег нет, но жене непременно нужна какая-то ненужная вещица в дом чтоб пылью припадала
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви ніколи не замислювались, що , якби захотів чоловік, то все вам це дав без натяків? Може ви хочете від тої людини, яка вам нічого не хоче такого робити? Не просто не може і не подумав, а просто не хоче?
Булькаю• 24 декабря 2024
Самое страшное в этой истории, что люди так жили 14 лет. И вот итог: секса нет, она заказывает- отменяет, обижается- чувствует себя обесцененной. Люди четвертую часть жизни похерили, и выводов ноль((((
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Так і я про це задумалась, мабуть тому і тему створила
Козачка• 24 декабря 2024
Я таки «образки» любила років в 20. Як добре що це давно позаду, від такого мислення і поведінки тільки мінуси
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Ну це ваші домисли. Так ми не жили 14 років. Але зараз складний період, дійсно. Якщо зараз сексу немає, то це не значить, що його не буде. Але зараз так. Втома, відсутність бажання, гормони. Ще й чоловік не говорить на моїй мові кохання. Печаль
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Ответ дляКозачка
И не говорите. Как хорошо, что у меня нет таких проблем надуманных как у автора, а подарки есть.
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
У вас криза в стосунках, мала дитина, всі вимотанні, і трохи фінанси підводять.Саме в ці моменти з´являються коханки, бо там все легко, там він цар і бог, і радіють віникам. І вишенка, секс, якого у вас немає.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Ой, я вас прошу. Коханка - то дорого))). Краще вже коханець - все якась копійка в хату.
ТебеОноНадось• 24 декабря 2024
Ой, мой такой же, только первые лет 10 были реальные сюрпризы и т.д., а сейчас раз в год чего то подарит сюрпризом не крупного, а так типа все сама.
Леплю из пластилина• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
100%
Важка я людина. Але для мене важливо, коли людина готується, обирає, думає, що подарувати.
ага. i вiн от прям завжди готувався, обирав, думав, а саме цього року - нi?))))
Крижана бурулька• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Назло кондуктору возьму билет и не поеду)
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Вы сейчас констатировали факт о том, что у вас грядет юбилей и муж не чешется ни с подарком, ни с сюрпризом. То есть все 14 лет он в ваши дни рождения о создавал феерическую сказку, а тут- сдулся? Многое зависит от женщины. В вопросе подарков и сюрпризов вообще ВСЕ зависит от женщины. Либо ты вложила это понимание в его голову, либо при всех остальных его достоинствах смирилась, что он не романтик и сюрпризник и с чистой совестью и его картой идешь на шоппинг
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
А вы коханця осилите?)
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та були сюрпризи. Зараз згадаю: айфон, ювелірна з діамантами. Це колись він сам придбав і подарував без моєї ініціативи. Може ще щось було, треба згадати.
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви ще найдіть того дурня, який на вас поведеться. А головне, гроші захоче давати. Сімейна, зайнята і в декреті. А жінки зараз навіть на гроші не дивяться. Їм аби мужик був, ну і робять все, щоб він бросив дружину і пішов до неї безкорисної , лагідної і люблячої.
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Так может сюрприз готовится? На то он и сюрприз, что сюрпризом быть
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Ні
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ні
Вы проверили его историю покупок в приложении? 🤣