ЧорноброваЯ• 24 декабря 2024
Відмінила свій подарунок
У мене скоро ювілей. Замовила собі від чоловіка подарунки на массімо. Просто знайшла те, що сподобалось. Оплатив, чекала. Сьогодні зранку чоловік натякнув на те, що у нього скрутнувато з заробітками і кредит потрібно платити.
Я взяла і відмінила замовлення.
Стало сумно. Але не від того, що відмінила замовлення. А тому, що не буде сюрпризу, чоловік не готувався і ніякого подарунку не готував, окрім того, що я сама обрала.
Просто понити. Дякую, що дочитали.
Я взяла і відмінила замовлення.
Просто понити. Дякую, що дочитали.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Вы проверили его историю покупок в приложении? 🤣
Знаю як облупляного. Але думаю, букет буде.
Oksania_mama• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну на мій погляд, у мене кругла дата. Я хотіла якогось особливого підходу. А виявилось, що людина навіть не готувалась. Навіть і не запитувала, що я хочу.думав, якось розсосеться само. Навіщо напрягатись.
Я вважаю, що дійсно Ви могли розраховувати на турботу і уважність хоча б в цей день. Не розумію, чого советчици на вас накинулися, наче тут одни чоловіки сидять) Усі скопом всиновили вашого чоловіка і оголосили його розумово і душевно неповноцінним, дякую дуже дякую)
Завжди з рушником• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ні, звичайно не говорив; пів вечора просить перезамовити. Хочу сюрприз.
А який сюрприз в тому, що самі собі замовили?
Шось не розумію сюрпризу
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляOksania_mama
Та не хоче він їй дарувати, що тут не ясного.При чому тут розумово неповноцінний. Хотів би подарував, от і все. А оті автора мєтанія заказала - скасувала, то дитячий садок. От що їй пишуть.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляOksania_mama
Ну це ж порадниця. Я і не розраховувала на підтримку. Але радує, що більшість коментарів мене не чіпляє. Дорослішають)
Просто хотілось поділитись, бо саме зараз немає з ким це обговорити.
vita-trembita• 24 декабря 2024
Як для 50 річної жінки, у Вас дуже дитячі страждання. Тим паче за 14 років шлюбу вже досвід є. Випийте шампанського.
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляOksania_mama
Никто не накидывался на автора. Такое восприятие можно было бы понять, если бы они были вместе недавно. Но за 14 лет это исключительно дело женщины, донести своему мужчине, что ей важен и нужен этот язык подарков. Автор отменила заказ, который мог порадовать её, дать возможность выгулять обновки с мужем. А она давит на жалость и одновременно на свою жертвенность: отменила заказ, денег нет…. Ну бред же. И не будет их, у него на нее(((
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляvita-trembita
Чому 50 річної?)))
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляvita-trembita
🤣
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Ну не буде то й не буде.
Але знаєте, цікаво, як кожна тут через призму свого життя роздає поради і робить висновки. Ви своїм коментарем попали пальцем в небо.
vita-trembita• 24 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Чому 50 річної?)))
З тексту зрозуміло, що автору не 25. А на початку тексту вказано що ювілей. Отже 50
Докладальниця• 24 декабря 2024
Ответ дляvita-trembita
Желєзна логіка, навіть не сперечатимусь
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Желєзна логіка, навіть не сперечатимусь
Я теж не смію🤣
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну не буде то й не буде.
Я не раздаю вам советы. Я искренне не понимаю, как можно жить 14 лет с человеком и ждать от него того, чего он не делал и ему чуждо? Либо ты подводишь годами мужчину к пониманию своих потребностей, либо не тратишь такую уйму энергии и просто тратишь его бабки. Это мой такой жизненный вывод. Куда он пальцем попал как-то без разницы
vita-trembita• 24 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Желєзна логіка, навіть не сперечатимусь
До чого тут Ваша логіка? Ювілей все, що кратно 25. Тобто 25, 50, 75
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляvita-trembita
А що таке 30,40?
Булькаю• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Можна я покажу свої обновки, які хотіла замовити?
Покажите! И закажите заново! Сколько той жизни, сделайте хорошо сама себе
Дева Мария• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
100%
Важка я людина. Але для мене важливо, коли людина готується, обирає, думає, що подарувати.
Капець … ненавиджу таке . І сама готувати сюрпризи і людей цим мучити
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Автор из тех женщин, которые тут в темах на 8 марта сидят и плачут, что ждали до вечера, а им мужья ничего не подарили. Так может дело не в мужьях ? По ответам автора понятно, что у нее с мужем диалога нету. Сказать рОтом, что на праздники хочу получать подарок, который ты сам придумаешь, видимо гордыня не позволяет или что-то еще. Правы те, кто говорят, что за 14 лет можно было и самого тупого научить как с собой обращаться. Начинаю думать, что некоторые сами себе устраивают эти страдания. В итоге кто-то на все праздники доволен и с подарками, а кто-то со скандалами и слезами обид и еще и без секса 😂😂😂
Дева Мария• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Та були сюрпризи. Зараз згадаю: айфон, ювелірна з діамантами. Це колись він сам придбав і подарував без моєї ініціативи. Може ще щось було, треба згадати.
Коли були в дикреті? 😹
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ніхера собі нема діалогу. Весь вечір тільки про те й мова з ним. Вже мозок вийняла і назад поклала. Хто хто , а я ніколи не мовчу, навіть занадто. А йому хоть би шо.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Коли були в дикреті? 😹
Це до чого питання?
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Думайте ще. Сміється той, хто сміється останнім. Я б так не раділа, якби у когось в сімʼї була криза. Хто зна, що далі у вас може бути.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Бо нема такого слова
Але ж ви якось його в речення вставили?
Дева Мария• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Але ж ви якось його в речення вставили?
Це ви ) я повторила