ЧорноброваЯ• 24 декабря 2024
Відмінила свій подарунок
У мене скоро ювілей. Замовила собі від чоловіка подарунки на массімо. Просто знайшла те, що сподобалось. Оплатив, чекала. Сьогодні зранку чоловік натякнув на те, що у нього скрутнувато з заробітками і кредит потрібно платити.
Я взяла і відмінила замовлення.
Стало сумно. Але не від того, що відмінила замовлення. А тому, що не буде сюрпризу, чоловік не готувався і ніякого подарунку не готував, окрім того, що я сама обрала.
Просто понити. Дякую, що дочитали.
Я взяла і відмінила замовлення.
Просто понити. Дякую, що дочитали.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Це ви ) я повторила
То не повторюйте, витрачаєте час дарма
Дева Мария• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
То не повторюйте, витрачаєте час дарма
За себе переживайте )
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ніхера собі нема діалогу. Весь вечір тільки про те й мова з ним. Вже мозок вийняла і назад поклала. Хто хто , а я ніколи не мовчу, навіть занадто. А йому хоть би шо.
Заказала-отменила, это не диалог, а обидки. Вот прямо сейчас подойдите и по-нормальному проговорите, что Вы любите сюрпризы и хотели б получить что-то неожиданное чтоб он сам придумал. Только спокойно, без упреков и эмоций. Но как по мне, то это полная фигня. Ну купит он Вам что-то. Вы потом будете думать, что лучше б нужные вещи из Массимо заказали. Но хозяин барин
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Думайте ще. Сміється той, хто сміється останнім. Я б так не раділа, якби у когось в сімʼї була криза. Хто зна, що далі у вас може бути.
А кто радуется ? Вам тут пытаются советы давать вообще-то. Или вы хотели услышать, что идете правильным путем ?
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ви мене не чуєте
Люблю джаз• 24 декабря 2024
Мене ці сюрпризи навпаки напружують. Бо поки ще нікому не вдалося зробити приємний сюрприз (хоча люди намагалися, але просто робили так, як їм хотілося, а не мені, наприклад, дарували прикраси, але не на мій смак). А вони ж у відповідь чекають від мене радісних емоцій та подяки. Тож краще без сюрпризів, принаймні у вигляді речей. Мій максимум, це піти у ресторан, де ще не була, або на якийсь захід
Взагалі ви хочете чогось фантастичного, щоб людина або читала ваші думки, або так добре вас знала та була до вас уважною, що попала б з тим сюрпризом точно в ціль. Але так тільки у романтичному кіно, мабуть
Огірок та Помідорчик• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви мене не чуєте
Мне кажется вы сами себя не слышите и не знаете чего хотите, от этого и все метания с заказами и прочим. И муж вас поэтому вообще не понимает
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вам здається.
ЧорноброваЯ
• 24 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Сочувствую. И с финансами проблема и рядом притрушенная баба .
Да, не пощастило.
Губи до вух• 24 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Знаю
Шо від нас треба? Вмовити перезамовити?
Вмовляємо… перезамовте!)
дякую аж підскакую• 24 декабря 2024
Мой муж знает, что для меня самый лучший сюрприз, это что-то из моего виш листа.
Кашка-маняшка• 25 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
😀. Дякую, не бідую. Сама можу собі купити. Суть у тому, що чоловік нічого не придумав. Він і не хотів, щоб я відмінила замовлення.
Ну якщо є кредити то як би і дивно звучить ’не бідую’. Ті хто не бідує не вибирають між кредитом і подарунком.
Сизоока бестія• 25 декабря 2024
То давайте йому віш лист і скажіть що любите сюрпризи, най бавиться