ГендиреХтор• 24 декабря 2024

Дисплазія ШМ? Пап-тест, ВПЛ та маркери проліферації позитивні

Добрий вечір. Вибачайте, може не дуже коротко вийде.
Записана до лікаря на післязавтра, це буде вже пʼятий візит. На огляді їй «не сподобалась» шийка, сказала прийти на кольпоскопію після менструації. Після другого візиту сказала, що ніби нічого страшного, але прийти на пап-тест. Прийшла - позитивний. Сказала здати аналізи на ВПЛ (ВПЧ) - позитивний, виявили 31 тип з високими титрами. Пап тест в лабораторії показав ASCUS.
Лікар сказала, що оскільки виявлено вперше, то перездати через півроку. Я кажу: я вперше здавала, може йому вже років 10 умовно? Наполягла на додатковому обстеженні, вона направила на маркери проліферації. Сьогодні отримала результати- позитивний (p16 і ki-67).
Оскільки є підозра, що лікар знову скаже чекати, вирішила запитати у тих, хто це проходив або знає стратегію.
Як діяти далі? Які можливі варіанти розвитку?
Наразі я в чужому місті і знайшла лікарку виключно за відгуками. Планую після свят поїхати в Київ.
Всім дякую за відгуки
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ще додам. Пішла на прийом зі скаргами, що «випирають» органи трохи назовні. Постійна мазня за 5-7 днів до початку циклу і періодично в середині циклу. Дуууууже сильна слабкість і відчуття набряку всередині
Анонім Перший• 24 декабря 2024
1. Ідіть до іншого лікаря. Треба не чекати і дивитись,а лікувати. І на цьому етапі як раз поки можна повністю усунути це медикаментозно (власний досвід, лікування зайняло близько року,ніяких радіохвильових методів і т.д.,тільки ліки)
2. Здайте бак.посів ,мазки на наявність запалення. Якщо кажете,що відчуваєте набряк, то може бути запалення. Без усунення запалення дисплазію не приберете
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую. Була молочниця, пролікувала. Набряк не зник. Більше мазок нічого не показав
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Мене трохи нервує те, що всі тести позитивні. Я не боюсь навіть повного видалення матки з усім «причепом»). Маю трьох дітей, більше народжувати не планую. Не хочеться втратити час
Анонім Перший• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Впч є у всіх, не накручуйте себе. Він може себе проявляти,коли знижений загальний і також місцевий імунітет (у вашому випадку, молочниця, може й часто вона була і почалися зміни тканин на фоні постійного запалення). Мені там на перший пост наставили фіолетових дам, але пишу як було на власному досвіді. Не усім допомагає медикаментозне лікування, але починати варто саме з нього, а також підвищувати імунітет. Проконсультуйтеся у іншого лікаря, бо порада спостерігати,коли вже є проблема, ну це таке собі.
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую) всі відповіді сприймаю)
ЗавЛабСнаб• 24 декабря 2024
В мене була дісплазія cin1, лікар сказала що треба колькоскопія, на колькоскопіі було все ок і лікаря нічого не напрягло, сказала прийти через 6 місяців на перевірку і тоді вже все було ок по пап тесту. І якщо у вас дійсно дісплазія її можна вилікувати лише операцією, вирізанням ураженої частини, ніякими таблетками і лазером це не лікується
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую за відгук. Знаєте, що цікаво? Жодного письмового діагнозу я ще не бачила. Вона щось чиркає і залишає у себе. У четвер наполягатиму на письмовому заключенні. Бо поки все лише на словах
ЗавЛабСнаб• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Якщо мене не влаштовує лікар я йду за іншою думкою. Якщо є можливість сходіть до іншого лікаря. Мені всі результати аналізів одразу на руки лікар дає, з заключенням і рекомендаціями
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тут вибір лікарів невеликий) Поїду в Київ. Поки намагаюсь для себе зрозуміти послідовність дій. Пап тест, ВПЛ та проліферацію здавала в лабораторії, тому результати у мене. Немає її висновків
Пишу_граммотно!• 24 декабря 2024
Вам ставлять попередньо запальну шийку? Цервіцит? Що стосовно мазні, які рекомендації лікаря? Що по узд?
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
У тому то й справа, що вона нічого не ставить 🤦🏼‍♀️
Цервіцит - наче так. На УЗД тільки направила, але думаю, що післязавтра вже почнеться менструація, тому піду після. Щодо виділень - нуль реакції.
Пишу_граммотно!• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ппц якийсь. Ви в неї пятий раз і вона жодного разу не зробила узд? Що це за лікар?
Які в неї призначення по лікуванню перед повторкою через пів року?
месяцкие• 24 декабря 2024
У меня мазня где-то за неделю и в середине. Диагноз- эндометриоз..
Дисплазия по анализу cin1. По дисплазии врач ничего не назначила, наблюдаем.
Пишу_граммотно!• 24 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Підкажіть, як вам поставили діагноз ендометріоз? По ньому лікар призначила якесь лікування?
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
На попередньому візиті вона сказала, що пропише свічки для підтримки мікрофлори. Але я наполягала на дообстеженні і вона сказала: ок, тоді подивимось після результатів, поки що нічого не призначаю.
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Эндометриоз мне впервые поставили лет 5 назад, если не больше.
Пишу_граммотно!• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Сходіть ще до когось. Але про попередні діагнози від цього лікаря не згадуйте.
Що по мазкам? Лейкоцити?
месяцкие• 24 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Деталей уже не помню.
Как такового лечения я так понимаю нет. Назначила индол, прогестерон (возможно он не от эндометриоза, а для груди; точно не помню) и вроде всё.
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Що по мазкам? Лейкоцити?
Я їх не бачила. У четвер все заберу у неї. Бо ці ігри у хованки трохи набридли
Пишу_граммотно!• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ви в Києві? Яка це клініка?
Верочка 100%• 24 декабря 2024
я как врач вас напишу, что вам нужна консультация нескольких специалистов. не доверяйте члепо одному врачу и одной лаборатории. вчера здесь на форуме человек выставил свой анализ крови, я увидела его и охренела, какой бездарь там сидит в лаб! как может такие резульиаты недостоверные выдавать людям
Гостра на язик• 24 декабря 2024
1. Аскус - это результат неопределенности, не исключает ни дисплазию ни ее отсутствие. Поэтому
2. Сдается впч. При положительном ВПЧ
3. делается кольпоскопия. При нормальной кольпоскопии
4. рутинное наблюдение через год.
Врач абсолютно нормальная.
Сдавать ИГХ БЕЗ установленной дисплазии - глупость. Потому что они призваны показать в какую сторону развивается процесс (дисплазии), которого у Вас пока что нет. Зато теперь Вы понятия не имеет что с ’положительными ’ результатами делать. Ну и просто ’положительные’ это инфа ни о чем - смотрите фото внизу.
И еще: воспаления, лейкоциты, мазки на флору и прочие танцы с бубнами не имеют никакого (вообще никакого) отношения к заражению впч и дисплазии как следствию.
Гостра на язик• 24 декабря 2024
Фото по ИГХ
Гостра на язик• 24 декабря 2024
Ответ дляВерочка 100%
Узнаю отечественную медицину - запугать и отправить на гипердиагностику. Слово ’протокол’ не слышали? Врач автора совершенно нормальный врач как бы нашему обществу ни хотелось побегать по миллиону врачей и лабораторий
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви в Києві? Яка це клініка?
Не в Києві.
Верочка 100%• 24 декабря 2024
Ответ дляГостра на язик
вот вчера сбросили в форум. а ну ка напишите мне еще раз про гипердиагностику
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляГостра на язик
2. Сдается впч. При положительном ВПЧ
4. рутинное наблюдение через год.
Врач абсолютно нормальная.
Так кольпоскопия ей тоже не понравилась. Она сказала, что вроде не страшно, но точно не смогла разобраться. Вначале сказала, что в это зеркало плохо видно, потом передумала менять)
Гостра на язик• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Это Вам решать доверять ли тому, как врач проводит исследования. Последовательность шагов я Вам написала, врач сделала что нужно, но качественно ли сделала оценить не могу. В любом случае у Вас должны быть на руках заключение пап-теста, впч, кольпоскопии и осмотра врача с диагнозом - это и есть ответственность врача. Если ничего этого нет (хотя даже не представляю чтобы не было), то никто не мешает повторить эти шаги в другом месте, если считаете нужным.
автор ГендиреХтор • 24 декабря 2024
Ответ дляГостра на язик
Спасибо за участие. На руках все что из частной лаборатории. Ее заключений и результатов мазка поликлиники нет.