размахер• 25 декабря 2024
Куди б поїхали в Поляну чи Яремче? Щоб і покататись і походити десь
размахер
• 25 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
А на чому ви в Яремче збираєтеся кататися?
Не знаю , тому й питаю
Як варіант в Буковель на авто їхати гуляти , кататись
То краще таки б Поляну вибрали ? Я там ніколи не була, непогано там ?
размахер
• 25 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Що за поляна? Поляниця?
Ой ні вибачте , таки Поляна , Мукачевський район
пАлАвинкА• 25 декабря 2024
Ответ дляразмахер
То Вам в Закарпаття чи Івано франківську область?
Матраскин Брат• 25 декабря 2024
Поляна забите село, нема чого робити, снігу ніколи не буває, один + це екскурсії в різні кінці Закарпаття. Не рекомендую. В Яремчі не була.
размахер
• 25 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Питала щодо Поляни Закарпаття , ви були там ?
КаваЗМолоком• 25 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Там гулять негде. Туда едут лишь с детьми маленькими и сидят на площадках с ними. Я там раза 3 была и больше не хочу. Дочка на 3й день кричала что ей тут скучно, что хочет домой в Киев
КаваЗМолоком• 25 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Поддерживаю.
В Яремче была в прошлом году, на машине ездила из Киева с дочкой. Там неплохо, гуляли в основном в Буковеле ежедневно, она совсем рядом
Мейк-ап форева• 25 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
А в Поляні?)
Мейк-ап форева• 25 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Не знаю , тому й питаю
В Поляні лікування мінеральною водою. Ходити нема де, гори зараз нецікаві. Кататися - взагалі ні про що, снігу немає, а чи працюють пушки з цими відімкненнями світла хз.