Два-три тижні і фсьо• 25 декабря 2024
Оце так свято в українців.
У нас світла не має, води гарячої теж, обана русня , ми ще й проспали все і не знали, що була тривога, ракети, тільки прокинулися, полежали і світла не стало, вдома все на електриці, чаю , кави не має як зробити, підемо мабуть шукати пункт незламності, немита і з жирним волоссям...
Херсон це Україна• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Саме це, що не ужраться. ПЦУ сьогодні святкує, а кацапська 7 січня, яка ядерні ракети святить і війну підтримує, відмовляється відспівувати загиблих українців на війні, але вам це ок.
И бог разрешает?
Бойцовская• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так, на орендований квартирі нам таке не можна робити.
О, ещё и на аренде в электродоме. Снимите панельку с газом
Веселуха Муха• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Я думаю, у них жизнь пресна, и больше нечем заняться и не о чем поговорить просто, можно только пожалеть. Я просто написала что не отмечаю, уже столько говна написали, пришлось вступить в бой со счастливыми мамочками трёх ангелочков и просто святых женщин 🤣
А я відмічаю тепер два рази, 24 символічно, а 6 як завжди, беру відпустку, щоб були повноцінні сятки до 20січня. Та й показово, шо в дітей сьогодні школа , а 7канікули
. Остаточно перейду лише після закінчення війни. Бо ситуація міняється кожен день і хз хто ще переможе і чиє різдво доведеться святкувать.
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Послушная• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ні, що з кацапами продовжуєте святкувати разом в один день. Тримаєтесь прям всіма силами за це.
Нет принципиально отмечаю Хануку с 25 до 1, и минора красивейшая на майдане
на главной площади страны Украина
Щедрик• 25 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Попадёте на таких неадекватные и они вам вспомнят что вы брали отпуск на вражеское Рождество.
многим как видите нечем заняться а травля это всегда развлечение
А Я Самая Самая• 25 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Що для вас отмєчаніє? Ви в яку церкву ходите? Чи чисто поїсти?
Альо, что за допрос? Берем в руки Конституцию Украины и открываем ст.35. А то привыкли буром переть и ярлыки раздавать. Многие еще не разучились головой думать, а не только в нее есть.
Соседушка• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Коли не подобається правда, то одразу бот і перехід на особистість.
Железобетон• 25 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
В мене генератори, газ і екофлоу. Потрібно бути готовим до всього.
ми раді з вас
Херсон це Україна• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Так вы ж на вопросы не отвечаете
Только копипаста
Послушная• 25 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Вже ніхто не переймається відключеннями.
За три роки знайшли як забезпечити собі комфортне життя
Я не знайшла, на коммуналку денег нехватает, зубы не за что полечить.
Куратор дебошей• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я з малою дитиною вдома, в чоловіка вихідний, не всі працюють.
То зробіть собі святкове Різдво: сходіть на бранч в гарне кафе
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Давайте обратимся к библии, которую вы так успешно забыли и решили меня сегодня задолбать🤣🤣🤣 я не отмечаю говорю вам вообще ничего! Отвяньте!
’Не судите, да не судимы будете; ибо каким судом судите, таким будете судимы’ (Матфея 7:1-2).
Гарачий Чокалад• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Зачем вы ведетесь ? Не отвечать таким да и всё, видите какая верующая, большой праздник Рождества, а она на людей кидается.
Как там Иисус говорил - Не суди, да не судим будешь. Такие верующие, что и заповеди не знают )
Гарачий Чокалад• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Мы с вами прям одновременно ))))
Послушная• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Ваше дело, главное с семьёй, и что вы счастливы, а даты не важны!
Веселуха Муха• 25 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Це ще хто на кого попаде 😀, в житті якось таких не зустрічаю, впринципі всім байдуже хто і коли святкує. Томусхиляюсь, що ця агресія з переходом на нові дати йде лише від провладних тролів. Бо в транспорті бачу люди і рос контент дивляться і ніхто на них не нападає і в таксі рос шансон бува грає чи пікнік. (Київ якшо шо)
Послушная• 25 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
25 католическое Рождество, и Ханука до 1 января, я православная, крестили в УПЦ поэтому Рождество 7 января у меня, всю жизнь от крещения и до сегодняшнего дня 7 было.
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А Я уже завелась, ночь тяжёлая была, нервы на пределе 🤣честно говоря, это уже истерика какая-то, а не переписка 🤣
Гарачий Чокалад• 25 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Куча зомби, им как скажут по зомбоящику так и делают. Скажут стать мусульманами они станут 🤣
Соседушка• 25 декабря 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Так вы ж на вопросы не отвечаете
Только копипаста
І де копіпаста? Цитату будь ласка надайте.
Соседушка• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
А навіщо тоді зайшли в тему про свято?
Вкуси мене• 25 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Не витрачайте час, немає ніяких пунктів
Кстати,куда они испарились ? Война окончена ?
Вельшановна• 25 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
В московську? Ну щпсливо
А вот скажите Бог же один и там и у нас в Украинской церкви? И еще, в Украине нет церквей московского патриархата
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Поїдемо в гості до сестри, дякую.
Гарачий Чокалад• 25 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Вы верующая и у вас сегодня Рождество, при этом в столь светлый праздник вы кидаетесь на людей и судите их . Бога не боитесь ?
Вилами по воде• 25 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Не витрачайте час, немає ніяких пунктів
От цікаво, а чому? І куди ділося все те, що для них було закуплено? Знову розікрали?! Чи українці сьогодні не сидять без тепла і світла?!
Помаранчова душа• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Чоловік поряд з вами. Та й ще вихідний сьогодні.
Ракети сьогодні на Київ не летіли. До відсутності світла був час прилаштуватися.
Так що - не гнівіть Бога. Все у вас нормально.
А Я Самая Самая• 25 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Так Пасха ж визначається за астрономічним календарем, тобто його святкують у першу неділю після першого повного місяця від весняного рівнодення.
А не подскажете, почему католическая Пасха часто не совпадает с Православной? У папы какой-то свой карманный астрономический календарь? Кстати, этот папа тоже астроном, как и тот Григорий?