Copy-Paste• 25 декабря 2024
Житло на місяць
Підкажіть будь ласка де в Києві знайти житло студенту на місяць, на період сесії. В гуртожиток не селять.
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Можите в будинках, квартирах, палатках пошукати...в підвалах думаю вам не підійде
Большой секретик• 25 декабря 2024
Хостели ще є. Залежить від району.
Або з одногрупниками скооперуватися і зняти на місяць квартиру.
Або у бабусі кімнату.
Оголошення біля вишу можуть висіти, бабусі, як правило, в курсі, що житла не всім вистачає.
Або у бабусі кімнату.