Вероятненько• 25 декабря 2024

Хвалить, випробувальний термін не скорочує.

Вийшла на роботу з випробувальним терміном 2 міс. Це значно впливає на розмір зарплати. Маю профільну освіту і великий стаж роботи саме за цим фахом.
Після перших двох відпрацьованих тижнів призначили в.о. начальника відділу на період відпустки керівника.
Начальник через місяць (після виходу з відпустки) сказав, що задоволений моєю роботою, потім колеги шепнули, що заступник генерального сказав про мене "хороший працівник, наша людина".
І от я дізнаюсь, що наказу про скасування випробувального терміну так і було, тобто премія мені не світить в цьому місяці.
Питання: запитати в начальника щось типу "я не підійшла на цю посаду?" чи не варто?
П.С. моя робота реально вплинула на результат, продажі злетіли, я мала певну напрацьовану власну базу в цьому сегменті.
Новорічна пальма• 25 декабря 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Удалено администрацией...
Ну как же, лучшая защита это нападение.

Людей которые согласны с автором тех благодарит.
А кто задаёт неудобные вопросы или мнение не совпадает те враги.
Шкідлива молекула• 25 декабря 2024
Ответ дляВероятненько
Удалено администрацией...
Ваші побажання не щирі. Я б сказала з отрутою.
Тому я не буду їх сприймати на свій рахунок.

А ви перед дзеркалом можете собі повторити😁

А що за подвійні стандарти у вас?
Мені дозволяєте аргесувати.
А іншому учаснику ліки радили.

Доречі, а ви приймаєте ті ліки?
Бо здається не діють.
Може дозування треба збільшити?
Заставляличка• 25 декабря 2024
Ответ дляВероятненько
Удалено администрацией...
Ничего, скоро вы будете в баньке.
После снятия анонима вас ждать?
Кстати, сегодня рабочий день. У вас есть время писать темы на Советчице? А ваше руководство об этом знает?
Бабайко• 25 декабря 2024
зачем им платить премию и переводить на большую зп,Когда еще можно на вас сэкономить? просто незачем. переведут в штат через 3 недели. ждите, расслабьтесь, вы какая-то напряженная. ну похвалили вас, ну и что? как для нового человека вы там слишком активная.
Невидимка• 25 декабря 2024
Ответ дляВероятненько
Звісно, це було проговорено: при умові, що я відповідаю їх очікуванням випр термін може бути скорочено. На словах всі задоволені, на ділі - наказу про скорочення випр терміну нема. Оце мене й турбує, чи не кидалово це все.
А не оте, що мені строчить ’Дякую аж підскакую’
если это было проговорено - у Вас есть ’моральное’ право поднять вопрос о сокращение термина. Только озвучить это не типу ’я не підійшла на цю посаду?’, а типа - ’хотелось бы узнать о перспективе сокращения вт’.