Анонимба• 25 декабря 2024
Гриль Тефаль шкідливий? Поверхня литий алюміній
Хотіла замовити гриль і почала читати характеристики. Вказано, що пластини виготовлені з литого алюмінію. Не лише в тефаль, але й в інших брендах
також. Це ж шкідливо?
Відкушу все що стирчить• 25 декабря 2024
Ну його якось же допустили у продаж по всьому світу, значить відповідає певним нормам і стандартам.
Стигла полуниця• 25 декабря 2024
Якщо ви будете там готувати курку чи свинину втрощену на гормонах, то хвилюватися нічого
вентиляторная• 25 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Какая наивность.🤣