Підмітайло• Изменено 25 декабря 2024
Підліткам 14-16 років. Що даруватимете на новий рік?
Хочеться щось креативне незвичайне. Поділіться ідеями
МЕСТО_Встречи• 25 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Я тоже
Але за 4 бали в табелі мій би отримав «какашки сніговика», і все на цьому ) я врєдна мама )
Жинси на дитину• 25 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
согласна с вами.. но жалко...
Он у меня и так не сильно требователен ни в одежде , ни в гаджетах. Поэтому так наверное..
Клятвенно обещал 2е полугодие подтянуть
Підмітайло
• 25 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Автор писала що її дитина любить фотографувати. Але фотоапарат в її бюджет просто не лізе. Думаю дитині Автора як раз би зайшов Полароід )
Я і є автор. Але в мене на подарунок ще один на новий рік максимум 5 тис. Палароїд я не куплю за такі гроші щоб ще й з фотобумагою
Царевна в уггах• 25 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Мой обычно ничего не просил и нужно было самим угадывать, в этом году наоборот попросил - серёжку в ухо. Вот мы все ещё в раздумьях
Та я б таке легко. Мій син з малого завжди знав що хоче. А тут....
Царевна в уггах• 25 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Мой 14 летка хочет:
Дозиметр
Винтовка( какая то списанная)
Получит - шиш с маслом, две 4 в табеле...
Дозиметр
Винтовка( какая то списанная)
Дочка 3 в табелі є 6ки , подарунок все одно буде. Бо я люблю дитину, а не оцінки
Тётя Хрюша• 25 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну мой больше сюрпризы любил, а вот текущий заказ даже не знаю, вроде и можно, а вроде и смотрится будет как седло на корове
Царевна в уггах• 25 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Тю, не сподобалося зняли , заросло, забули
Тётя Хрюша• 25 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Вот это и успокаивает, он хотел вообще какие-то черепа носить.
Про них сказала точно нет, нужно более спокойное, пока из идей только колечко и гвоздики.
Замороженная селедка• 25 декабря 2024
моя дитина 16,5 років (дівчина) замовила собі худі - наразі багато ’української’ тематики, ось вона і замовила собі, з надрукованим віршом. крім цього будуть сережки.
Замороженная селедка• 25 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
Донька попросила подарувати б/у цифровий фотоапарат, тому що зараз ’модно’ на такі фотографуватися. Всі ці супер камери на телефоні - не модно, а от стара мильниця - модно. Ось, сиджу, шукаю 🫠 до речі, якщо у когось лежить непотрібний - запропонуйте, будь ласка
до речі, моя донька теж знайшла і дуже тішилася фотоапарату 2009 року випуску. шкода, що карта пам´яті не дуже ємна. але то дрібниці. якийсь в них тренд черговий з цими мильницями цифровими)
Морская свинка• 25 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Дитина сама захотіла? Вміє грати?
Да, попросила. Играть не умеет. Сказала, будет учиться
Підмітайло
• 31 декабря 2024
Ось що купила :
1. Набір лего комахи
2. Лінери кольорові професійні
3. Три чашки з улюбленими героями
4. Неонова вивіска динозавр (йому треба було для його каналу)
5. Таки знайшла міні принтер Сяомі і набір паперу до нього.
1. Набір лего комахи
2. Лінери кольорові професійні
3. Три чашки з улюбленими героями