Крошка Енот• 25 декабря 2024
Шукаю ювеліра чи майстерню де можуть виготовити золоту ладанку.
Вже обшукала всі магазини. Потрібна золота ладанка Андрія Первозванного. Можливо хтось має контакти майстра/майстерні, де таке можна замовити?
Ёшки_Матрёшки• 25 декабря 2024
Та будь-який виготовить, але я б шукала в великих майстернях щоб було дешевше. Там воскова форма потрібна, в великих компаніях вона вже може бути
Крошка Енот
• 25 декабря 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
ідея ) дякую!
Крошка Енот
• 25 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Знаю майстерню у Івано-Франківську.
Є контакти? Думаю що відстань не проблема нині)