Скоро_вчера• 25 декабря 2024

Підкажіть будь ласка по тонуванню волосся, хто розбирається

Робила вхід з темного і висвітлення в одному салоні. Там вони робили висвітлення, а після цього чимось тонували. Тонування перекривало сивину і поступово змивалось. Звичайно, що формулу мені ніхто не сказав, на чому конкретно працюють не говорять, кажуть тільки що в основному wella, догляд brae
Але якісь волосся така собі після виходу з темного і цього висвітлення.
Перейшла в інший салон, там замість ейр тач зробили інтеграцію сивини, виглядає набагато краще, але ще не все зробили, бо після першого салону якісь волосся зовсім не ок, нормально інтеграцію поки зробити не вийде, бо відпаде половина волосся, поки відрощую під зріз. Але темну лінію вже розбили, відростає більш плавно (в мене темна база і десь 50% сивини). Мені все подобається, але те, що вони називають перенаправленням сивини - не змивається, це перманент. Вони працюють на редкені і роблять перенаправлення сивини і тонування по довжині. Я брала в них бокси для домашнього фарбування, але вони все переливають в баночки без назв, щоб не розкривати формулу. То їх тонування взагалі не бере сивину, тільки окрема фарба на 10 хв
Мені не подобається ефект перманентну, більше заходить коли воно поступово змивається і тоді мені здається не треба буде так часто перенаправляти сивину (мені зараз в теплий її перенаправляють, так набагато більше мені личить)
Може хтось знає що за тонування яке здатне затонувати сивину, при цьому щоб воно не було назавжди, а поступово змивалось і більш плавно відростало за рахунок цього?
Чи краще не вийожуватись і раз на місяць перенаправляти цей корінь, я вже не знаю
Бритоножка• 25 декабря 2024
Скорее всего это не тонировка, а покраска. Сколько у вас занял процесс ’ тонировки’ по времени?
автор Скоро_вчера • 25 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
На корінь наносять і тримають хвилин 10, потім змивають, догляд, потім тонують на мийці десь хвилин 15.
В першому салоні хвилин 20 тримали на все волосся одним составом і корінь і довжину
автор Скоро_вчера • 25 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
Більше всього часу насправді займає догляд, тому важко сказати саме про фарбування. Вся процедура десь 2,5 години
З них на фарбування/тонування думаю десь хвилин 30-40 якщо без сушки
Ируся-пуся• 25 декабря 2024
А смысл так играться? Почему в одинтон не закрасите все волосы вместе с сединой? Что там перенаправлять? Если есть седина, то тонировки до попы
Бритоножка• 25 декабря 2024
На ютубі есть много каналов колористов( hair eva ). В окрашивании седых волос свой подход. Угадать чем конкретно вам тонировали невозможно
автор Скоро_вчера • 25 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Тому що на темній базі мою сивину видно з космосу вже через 2 тижні
А зараз, коли відростає - місяць не помітно взагалі.
Я прям дуже відчуваю ефект і волосся виглядає набагато краще, за рахунок того, що я не зафарбовую в темний. Я до того багато років фарбувала, і вийшла майже в чорний, бо волосся довге, а темний пігмент накопичується і виходить якась фігня
автор Скоро_вчера • 25 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
Та я розумію, дякую
Вже дивилась купу всього, і дійсно, не все тонування візьме сивину, але в першому салоні якось це працювало (((
Бритоножка• 25 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Та я розумію, дякую
Потому что там скорее всего было окрашивание, а то что вы приняли за ’догляд’ скорее всего эмульгация по длине. Вариантов много: играются с процентами окислителя, ’ растягивают ’ краску и.д.
автор Скоро_вчера • 25 декабря 2024
Ответ дляБритоножка
Ну в першому салоні цікаво було, що воно поступово змивалось. І з сивини теж
А в новому салоні догляд точно не має відношення до фарбування, бо його тримають під розігріваючою штукою такою, не знаю як називається, як космічна така шапка з 4 елементами нагріву
З фарбою такого не роблять, наскільки мені відомо)
А потім вже тонують довжину на мокре волосся
Бритоножка• 25 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Чтобы ускорить процесс окрашивания иногда прогревают феном или садят под колпак. У меня парикмахер - владелец своего бизнеса, который постоянно обучался на курсах и все эти ’ фокусы’ знала, так как знала теорию окрашивания. Для успешного бизнеса у неё система была выстроена так, что каждые 4 недели надо идти обновлять стрижки и покраску( только это уже точно тонирование и покраска корней, но расход материала другой и времени в 2 раза меньше по той же цене).