Бюст Березуцкого• 25 декабря 2024
Як повернути замовлення в європейський інтернет магазин?
Доброго дня. Виникла проблема із замовленням із сайту UNIQLO. Як повернути замовлення в Німеччину?
Сплюшка• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Почитайте правила, якщо ви відправляєте із України, то вартість посилок більше 45€ обкладається податком. Це на нп мені сьогодні сказали
Ну так це питання до євросоюзу а не до нас...
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ тут Живу
1. Все любят халяву.
2. Многие покупки нужно делать через посредников (форвайдеры). Вопрос: А зачем мне ещё что-то платить? Просто вопрос решается спокойно.
3. Я не форвайдер.
Прям там. У меня на куртку юникло была очередь из 10 человек и просьбы продать мне, дороже)) я сама себе фораайдер
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я замовляла не напряму в Україну, а через Юкрейн експрес на італійську їхню адресу. То і return label, відповідно, із адресою, куди вони мою посилку відправили.
Питання в тому, як оформити повернення з України в Німеччину Укрпоштою чи новою поштою.
Почекайте. Ви в Італії чи де?
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я була в шоці із того, якої якості отримала замовлення. Це моя далеко не перша покупка в uniqlo, але такого я не очікувала
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
80€
Навряд чи, якість така, що совість не дозволяє продавати таке.
окей але якщо повернення буде коштувати наприклад 20 євро?
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Почекайте. Ви в Італії чи де?
Я в Україні. Замовляла із італійського сайту.
Замовлення прийшло на італійський склад юкрейн експрес із Німеччини. І в чаті саппорту написали адресу німецького складу для повернення.
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Хай навіть так. Вартість покупки 80€
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Спробуйте продати дешевше. Це по знижках? Ви митницю не зможете обійти+ у вас вона буде там лежати якийсь час. Коли дойде хз. Може є перевізники до Германії, автобус, які можуть вигрузити її в DHL?
Госпожа_тамагочи• 25 декабря 2024
Есть фанаты юникло, купят именно то что вам не понравилось, потому что это юникло, даже если это обычные носки, и еще доставку оплатят новой почтой, из-за одной пары
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
аж цікаво дізнатись що там за товар, роками купую собі Uniqlo
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Якби проблема була в тому що колір /розмір не підійшов, то я би продавала тут.
Якість виробів така, що їх даром ніхто не візьме
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2024
на рахунок митниці можна Meest продзвонити і запитатись якщо то так принципово
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
стало ще цікавіше що там
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Куртки ultra Light Down по 40€. Це вже зі знижкою. Вони просто ніби марля, пух просвічує
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Що всіх? Покажіть фото пліз
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Що всіх? Покажіть фото пліз
Фото не передасть всієї ’краси’
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Це по типу нижній слой під пальто? Спробуйте все ж продати.
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ні, це куртка, з капюшоном.
Те, що під пальто одягається, нормальний якості. Я таке купувала і було все ок
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ні, це куртка, з капюшоном.
Покажіть модель хоч. Бо я там теж куртку пасу, може й не треба)) Попередню дуже довго носила, шикарна була.
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Якби я особисто не викупляла її із сайту, я не повірила б, що це оригінал.
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Буває(
Бюст Березуцкого
• 25 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дякую. Це не моя)
Читайте відгуки, щоб не попастись як я.
Я перечитала потім, виявляється, це не одній мені так ’пощастило’
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Читайте відгуки, щоб не попастись як я.
Я читаю. Чоловік каже, що я нудна)) бо він в мене хоче і замовляє і не докажеш... А потім, та ну що зробиш, проїхали))