БезПаспортаНеПродаю• 26 декабря 2024

Защімило нерв , не ходжу

Дівчата, з 15 тижня почався ад , защімило нерв , не ходжу , боляче спати , сидіти , існувати вже світа білого не бачила , дома повзаю по квартирі на інше не здатна . Стріляє в нозі , спині просто від повороту голови . Нічого не допомагає , що можно вагітним . Була в крутого остеопата і не одного , невропатолога , нейрохірурга .. все шо можно зробили( голки , блокади , мануальну, якісь ліки були ( . Плачу днями , лежу в ліжку . В кого ще так було , цей ад скінчився колись ? Чи це на всю вагітність ? Лікар сказав , якщо вам нестерпно робіть аборт , я вас прооперую 😳 тобто треба думати головою як з 3 грижами в поперековому вагітніти … дипресія , розпач і сум .
Вумна, аж страшно• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так пропонувала , привезли одне зайняття і вночі від болі чуть не вмерла , більше не ходила .. треба зняти гостру біль потім йти
У вас запалення? Хворіли? ОАК давно сдавали?
Мао_Мяо• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А якщо не займатися, а просто у воді висіти, як на перекладині?
Руками згори триматися?
Але ж у нас різні ситуації, мені було суттєво легше від басейну :(
автор БезПаспортаНеПродаю • 26 декабря 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Це все почалось після хвороби , в мене було запалення в організмі , болів яєчник , різко схопило спину як виписали з гінекології . Вся вагітність суцільні хвороби , не очікувала такого . Аналізи постійно здаю , я ж вагітна )))
Ответ дляМао_Мяо
Руками згори триматися?
Це гарна ідея , але вода прохолодна боюсь не нашкодити , плюс до басейна треба якось доїхати … я до туалету тільки можу (((
Маурита• 26 декабря 2024
Темпалгин с нимесулидом.
Или смеяться до слез через боль,у меня мама так 2 пару месяцев почти не ходила, пока не рассмеялась до слез и сразу прошло,так мышцы расслабляются.

Заразительный смех в метро )))))
Ответ дляМаурита
Темпалгин с нимесулидом.

Заразительный смех в метро )))))
https://m.youtube.com/watch?v=oXIuutM7lrY&pp=ygUW0...
Про такий метод не чула , уявляю яке для неї щастя було коли її відпустило 😍
Маурита• 26 декабря 2024
Не увидела,не прочла сразу,что Вы беременная,тогда эти лекарства нельзя,что я посоветовала
Попобуйте смех сначала немного
Я тоже так через боль рассеялась и прошло тоже было защемление,потом как у мамы было защемление,ей сказала посмеяться,когда у нее долго не проходило защемление.После смеха сразу прошло,но смеялась она взахлеб,чтобы знаете как ,заразит смехом и плсмеяться долго от души.Но если сильно большно смеяться,то понемногу пробовать.От смеха тело расслабляется и мышцы и видимо нерв попусает,где зажало.
Ссылку скинула роолик,там заражают смехом
Смех кстати и от боли
Прочла о Нормане Казинсе и попробовала смех.
Здесь про смех это прочла и попробовала от защемления и мне тогда помогло)
В статье неполностью есть книга его Нормана Казинса, он вылечился смехом и большими дозами витамина С
Вылечил он свою неизлечимкю,смертельную болезнь.

Норман Казинс: Человек, рассмешивший смерть
https://fit4brain.com/11349

Основатель науки о смехе, гелотологии или смехотерапии — Норман Казинс – вошел в историю как человек, которому удалось рассмешить смерть. В том, что психика играет решающую роль в выздоровлении, он убедился на собственном опыте. Он страдал от редкой болезни суставов. Когда у врачей опустились руки, Казинс закрылся в комнате и часами смотрел комедии. Результат был ошеломляющим. Через неделю у больного исчезли боли, через месяц он начал двигаться, а через два вышел на работу. Когда мы хохочем, выделяются так называемые нейромедиаторы – серотонин, эндорфин и дофамин. Смех — стимулятор жизни, и благодаря ему стимулируются все биохимические процессы нашего организма.
Ответ дляВумна, аж страшно
На четвереньки, грудьми достати ліжко. і так відпочиваємо до кінця вагітності. На великих сроках бандаж. Пропити єспумізан щоб не пучило, його можна без контролю лікаря, бо це теж можлива причина. Якщо діє то дієта допоможе. Якщо біль і не мине, то всеодно скоро до нього звикните і доносите дитину.
Дуже дякую за пораду .ось зараз сіла на четверенькі грудьми на диван по вище , підклала подушку і відчуваю як розтягується позвонок і так дійсно біль легша … в такій позиції хочь можно існувати якісь час
Ответ дляМарина-10
Так ,а это упражнение делали? Оно не сложное,но очень действенное. Посмотрите в интернете, там нужно слегка присесть,не нужно висеть.
Так дякую трішки зробила , єдине ноги важко вперед ставити , стріляє , то я просто їх опустила . Буду робити , це теж витяжка
Дівчата дуже всім дякую за поради і що не полінувались написати свій досвід . Надіюсь ще комусь допоможе , бо проблема ця не така рідка в вагітних . Мої милі тримаємось , все буде добре , ми жінки сильні !
Ответ дляМаурита
Попобуйте смех сначала немного
Смех кстати и от боли

https://fit4brain.com/11349

Сиджу ржу , мої сімейні вже збіглись 🤣
Маурита• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та да,когда попустило тогда точно было счастье у мамы
А у Вас скорее всего воспаление,от воспалепия еще витамин С в уколах
Но Вам и такое нельзя.
А не пробовали мази типа разогревающие,чтобы пекло,кровь разгонит.
Попробуйте на проблемное место где болит на вату,намочить,водка или самогон приложить.Это от воспаления такой компресс.
От воспаления такой компресс.
Выздоравливайте!
Маурита• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Сиджу ржу , мої сімейні вже збіглись 🤣
Это хорошо,умничка,потом напишите,помогло или нет)
Ответ дляМаурита
Но Вам и такое нельзя.
От воспаления такой компресс.
Выздоравливайте!
У сожалению мне сейчас ничего нельзя , ни мазей , ни таблеток . Пью конечно комплекс немецких витаминов, С можно , а почему нет . Магний пью , кошечку делаю , всего по возможности и по немного . Защемило так , что поворачиваю голову и стреляет в ноге . Но у меня грыжа , она ж на нерв и давит , а ребенок на позвонок , вот и замкнутый круг
Маурита• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Понимаю,отож замкнутый круг,что ничего Вам сейчас нельзя
Надеюсь хоть от смеха Вам полегчает т.к знаю как это больно,когда нерв защемляет.
Вумна, аж страшно• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Запалення коли затискає нерв можна знімати Мільгамою. Це комплекс вітамінів групи В. Зараз при запаленнях її теж колю разом з мілаксикамом. . Там написано що вагітним неможна, але до появи мільгами мені при вагітності такий коктейль з вітаміну В рекомендувала лікар гінеколог для здоров´я дитини. То порадьтесь. Воно також допамагає зняти запалення та має обезболюючий ефект. Вам потрібно зняти гостре запалення, потім буде легше.
А я нівроку• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
На четверенькі наче витягувати спину ? Так можу ..я розумію що не уникнути оперативного втручання , хотілось би просто почути поради , можливо комусь щось чи хтось допоміг .
Вам потрібен нормальний лікар, який призначить ліки! Якщо там набряк, то вам потрібно зняти запалення. Я двох дітей виносила на ліках. Дексаметазон можна при вагітності при необхідності, але має призначати лікар, бо це не іграшки.
А я нівроку• 26 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Автор..это означает что вам к неврологу и нейрохирургу...причем срочно...бо досидитесь до инвалидного кресла или хромоты......что можно восстановить по свежим следам полностью,после длительной компрессии уже не выйдет
Не факт, что у нее вообще компрессия, но проконтролировать надо конечно. Бывает вообще ничего нет по МРТ, а корешковые синдром сильный
Ответ дляА я нівроку
Моя лікар мені не дозволяє навіть ібупрофен пити . Який лікар ? Всі чують вагітність , махають головою нажаль народите приходьте 😭
Алина-1240• 26 декабря 2024
Ответ дляА я нівроку
Не факт..может быть и похуже бяка
Пушап Мі мі• 26 декабря 2024
Мені вагітній вправляв спину мануальщик, бо ніяких ліків особливо не можна було. Допомогло.
Ответ дляПушап Мі мі
Мені теж виправляли вже три .. нажаль гірше ще зробили
А я нівроку• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Спина може сильно боліти і від гінекології. Може то в вас взагалі не запалення і не грижи, а саме проблеми гінекологічні дають.
А я нівроку• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
То лікарі, які не знають фармакологію і бояться відповідальності. Спробуйте знайти по відгуках. Треба сучасний досвідчений лікар, який хоче допомогти, а не відмахнутися. Я з Харкова, моя лікар ревматолог була в Дергачах, думаю навряд ви там, так що не жопоможу. Ви з якого города? Може там є великі лікарні спеціалізовані? Мені робили як консіліум- радилися ревматолог і гінеколог. В мене дуже серьезна хвороба і теж місяці на 2-3 почалося запалення. Запалення теж дуже шкідливо для дитини і я взагалі не ходила, навіть пошевелитися не могла. Лікар призначає ліки і дозу. Дексаметазон можно при вагітності, якщо користь перевищує ризик , але треба призначити дозу. І потім з нього сходити треба ще. Але його навіть призначають коли дитину сама не може доносити, курсом, щоб легені відкрилися. А в другу вагітність я пила деклофенак курсами, бо запалення було б гірше, ніж 4 дні деклофенак раз в місяць. Але все треба узгоджувати з лікарем. Вам треба спершу лікаря знайти.
Фуліганка• 26 декабря 2024
Автор, миленькая, как я Вас понимаю. А такой же ситуации. Сейчас 17 недель. Поясницу защемило так, что ни двигаться, ни сидеть, ни дышать не могу. Вот просто посреди рабочего дня. Обзвонила сегодня всех своих докторов, у кого раз в год делаю блокаду - все отказываются меня брать. Даже на доске Евминова врач говорит могу только шею потянуть тебе, но пояснице это не поможет. Завтра идти на плановый приём к гинекологу, жду что скажет, но как ночь пережить. Могу только стоять и то, если не шевелиться.

P.S. Девочки, всем спасибо за советы по упражнениям, сейчас тоже буду пробовать.
Впервые нашла вовремя актуальную тему на советчице.
Ответ дляФуліганка

Очень вам сочуствую и вас понимаю … блокаду мне поставили , но к сожалению она мне не помогла . Пробуйте , все методы хороши .. если спать совсем не сможете , мне гинеколог разрешила свечи диклоберл по 50 мг на ночь , чтоб я хоть спать могла … но опять же поспала я 5 дней а дальше .. после блокады спать и лежать могу часа по 2 , потом все немеет встаю зарядку делаю и опять сплю и так всю ночь ….а ходить к сожалению нет , ноги совсем отказывают …
Фуліганка• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я по 2 часа сплю с 8 недели примерно. У меня в добавок к грыжам организм магний не принимает ни в каком виде. Судороги мучают. Многие могут закидать тапками, что куда с такими проблемами рожать, но я осознанно шла на этот шаг. Готовилась, делала блокаду, возможно, пусть с трудом и плохо, но я продолжаю двигаться и не унывать.
Ответ дляФуліганка
Виявляється нас досить багато … Мені теж лікар сказав , навіщо вагітніти з грижами ? Але вони ж мене не турбували , я тренувалась і жила нормальним життям . Це все почалось з вагітністтю . Єдине лякає , що лежу вже місяць , а ще 5 носити і скоро буде ще животик …
Фуліганка• 26 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
И сто лет назад женщины с грыжами рожали и не знали из-за чего все проблемы. Мы сейчас живет в такое время, что многое можно предупредить, облегчить, подготовить. Все будет хорошо. Главное не унывать. Надо пробовать все методы, какие только найдете в интернете😉