Вся в кредитах• 26 декабря 2024
Прикорм, запуталась
Девочки, запуталась с прикормом, нужно давать по одному новому продукту один раз в день (в обед) несколько дней подряд? Смотрю известную группу в Фейсбуке, там целые тарелки на завтрак, обед и ужин. Но педиатр говорила, что до года мы можем заменить прикормом только одно кормление -обед. Получается тогда в течение дня ГВ и смесь (мы на смешанном), а в обед прикорм, верно?
Чорт і Шо• 26 декабря 2024
В 6 місяців один прийом їжі (обід), в 8 ще один додається, в рік вже всі три прийому мають бути (сніданок, обід, вечеря) + 2 перекуси.
Скокмоно - стокнуно• 26 декабря 2024
Любой новый продукт вводите аккуратно, 1 раз в день дня 3 и смотрите все ли в порядке. И так дальше. 1 новый продукт в день.
Ms. Dolly• 26 декабря 2024
В год моя уже борщи и котлеты таскала и ела вместо тех супчиков из брокколи и киринной грудки что я варила)) а вы хотите чтоб на смеси был ребёнок.
Забула що?• 26 декабря 2024
Ответ дляЧорт і Шо
В 6 міс обід? Це як?
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Т.е. ввели яблоко, всё ок. Вводим брокколи, значит в этот день яблоко уже не даю, а даю несколько дней только брокколи, верно?
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
А как Вы вводили новые продукты изначально?
ПампушОК• 26 декабря 2024
Я вводила прикорм по рекомендациям педиатра из ПАГа. С самого начала - это был компот из сухофруктов (без сахара), потом печеное яблоко 2 недели, потом сырое, плюс виноград, банан. Через месяц вводила овощи. Вот их сразу все почти. Варила суп из видов 15 овощей. Картошку вымочить только предварительно. Моркови чуть-чуть. В основном все виды капусты, кабачок, лук. Постепенно можно было вводить помидор и тыкву. Зелень. Ложка оливкового или кукурузного масла в овощи обязательно.
Кубик Рубика• 26 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
завдання прикорму - знайомити дитину з новими для неї смаками.
давайте потроху різне та дивіться 2-3 дні, чи не буде, приміром, алергічної реакції. і давайте звичні для вашої сім´ї продукти. ви броколі те їсте?
Додаю напруги• 26 декабря 2024
І 6місяців вводите овочі як обід (кабачок, морква, картопля, цвітна капуста...), ближче до 7місяців добавляєте фрукти, як окремий прийом їжі (яблука, груші, банан, сезонні фрукти). Потім каші, як окремий прийом їжі, потім добавляєте білки до каш і овочів(супчик, курка, свинина, кролик з овочамм, сир кисломолочний з фруктами). На перекуси дитячі печеньки і йогурти.
Тишком нишком• 26 декабря 2024
До 8 месяцев 1 прием пищи, до 10 -2, до года -3. Потом можно 2 перекуса. Я первый месяц давала монокомпонентные блюда в основном овощи, фрукты, каши, потом ввела мясо и яйцо. Затем формировала тарелку здорового питания: овощи, углеводы сложные, фрукты и белок. Аллергены вводила по микродозе через день
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ні, не їмо, дуже рідко
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Дякую Вам! А можете порадити які дитячі печеньки і йогурти краще купляти?
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Спасибо
Скокмоно - стокнуно• 26 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Нет. Если ввели 1 продукт и все в порядке, вводите следующий и можете давать предыдущий. Но начинают прикорм в основном с овощей, фрукты ребёнок будет есть ,они вкусные, а вот овощи для них иногда вопрос после фруктов. Ну и смотреть по весу. Кому-то с каш начинают
Бандитка Сью• 26 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ні. Ви якось не так зрозуміли. Я ,наприклад, вводила продукти в обід. По черзі. Спочатку, наприклад, кабачок, декілька днів, потім якийсь інший овоч, потім робила як супчик з різних овочів, але щоб це було смачно. Коли вже дитина поїла прикорм в обід і більше не п´є молоко, один прийом їжі замінено на прикорм. Потім каші на завтрак, от з ними не пішло. Дитина їх їла ,але вони в неї не перетравлювалися ,хоч і на своєму молоці. Якщо щось не йде, не поспішала.Через якийсь час знову спробувала, було вже краще. Потім а обід почала додавати м´ясо, потім рибу, яйце і т.д.
Тобто нові продукти додаються, залежить від того, яке меню.
Так до року у нас була каша на сніданок, суп на обід ( ближче до року дитина відмовилася від блендуваня і їла невеличкі шматочки, хоч зуби були лише передні), сир або яблуко запечене, фруктове пюре після денного сну . На вечерю було грудне молоко ще довго.
Тут немає якихось жорстких правил, треба дивитися по тому,як дитина сприймає нові продукти і не поспішати.
Бандитка Сью• 26 декабря 2024
Забула ще написати, що я радилася з педіатром. Наша була дивна жінка, в мене з нею не склалося спілкування, я знайшла по рекомендації моєї подруги журналістки педіатра, яка в телефонному режимі мене консультувала, попередньо задавала багато питань. І хоч дитина в останні місяці не дуже добре набирала вагу, рекомендувала саме овочі, тому що були проблеми з травленням.
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Дякую! А підкажіть будь-ласка в супчик Ви додавали цибулю? Це все треба на блендері перетворити в пюре? Напишіть будь-ласка приклад одного з перших супчиків.
Додаю напруги• 26 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Печеньки гербер, хумана. Йогурти- кефіри-сирочки треба підбирати індивідуально, щоб не було погосів. Печиво вводьте вже тоді як буде їсти овочі і м´ясо. Бо печиво набагато смачніше за моркву з куркою)
Вся в кредитах
• 26 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Зрозуміла, дякую)
Бандитка Сью• 27 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Я вже пагано пам´ятаю, здається якийсь час я давала моно пюре. Це був лютий і вибір був невеликий, давала кабачок. Потім додала маленьке колечко цибулі, через пару днів колечко моркви, потім трошки картоплі ( вимочити в воді). Тобто кожен новий овоч вводимо через 2-3 дні,якщо дитина нормально переносить.
Ще один варіант, якщо немає алергій ( в моєї дитини все було нормально, це щось як борщик-бурячка колечко, трошки капусти, цибулі,моркви і картоплі.
Моя дитина ще любила суп з тиквою замість кабачка. А пізніше в цей суп добавляла жовток перепелиний. І ще пізніше м´ясо.
Перед тим як давати, блендерила. Солі до року не треба. Можна добавляти трошки оливкового масла.
М´ясо мені привозили домашнє ( кролика), я відварювала до готовності і різала на маленькі шматочки і в садочку заморожувала. А потім зручно потрошку добавляти в суп.
Вся в кредитах
• 27 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Дуже дякую Вам за поради! ❤️
Ms. Dolly• 28 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Пару ложек пюре например из кабачка. На следующий день обед- пюре из кабачка. Вечером - кашу кукурузную или овсянку молочную варила и блендером перебивала. Тоже ложку дала попробывать - норм, значит на щавтра это уже в меню. Супы с курицей овощные перебивала в пюре и ели сразу порцию. Что-то из нашей еды давала пробывать ложку-две. Вам будет гораздо легче когда ребёнок перейдёт на нормальную еду. 3 раза покормил и свободен) ну перекусы яблоком, бананом, хурмой.
Ms. Dolly• 28 декабря 2024
Главное пробывать самой. Если вам вкусно, то и ребёнок будет есть. У них вкусы ещё меняются со скоростью света. Например пюре из брокколи и чуть масла сливочного - малая обожала. Потом в какой-то момент наотрез- нет и всё.
Вся в кредитах
• 28 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
Поняла, спасибо большое ❤️