Ну ниче се• 26 декабря 2024

У кого дочерям 13-15 лет,какая у вас куртка на зиму?Где покупали?

Из того,что продаётся у нас в городе,дочери ничего не понравилось.Были так же в заре ,бершке, страдивариусе,пул энд бир тоже ничего.
Может ещё тут кто-то посоветует на какие то обратить внимание?Спасибо.
gdsN• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Підлітки. Вона є на Розетці, введіть у пошуку Зимняя куртка на девочку Zara 164 размер голубая 0562709406. Розмір тільки 164 залишився. Моя носить 164, її зріст десь 158см
дякую.короче, на ріст 170 буде не так ефектно виглядати як на вашій донці
Угадайс• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Смішно , звичайно , але з моїх знайомих всі дітки з 10-11 років + 3 роки +20-30 см зросту .
Я не говорю за всіх діток. Тільки дівчат. У більшості зараз вже з´являються КД. І ріст призупиняється. Які 20-30см🤔
Скіфська пектораль• 26 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Купували просто в ТЦ я якомусь першому попавшому бутічку, зайшли, поміряти, купили. Донька не любить шопінг, тому зазвичай намагається взяти щось аби тільки швидше піти з ТЦ.
Крутыха
Бадабум• 26 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
У моєї теж дуже схожа куртка в Масімо дуті брали і уги такі ж 👍😁
KROX@• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Zara
Тёплая?
Гола з конопель• 26 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Некст. Незносима, прийшлося купляти нову тільки тому, що вже якось незручно, що четвертий рік в одній і тій самій ходить.
Она не растет что ли 4 года?
Наша взяла• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Не виросла за 4 роки ?
З 13 до 16 років не сильно й виросла
Наша взяла• 26 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Она не растет что ли 4 года?
Уявляєте, з певного віку підлітки не сильно ростуть
Огірок та Помідорчик• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Это девочки так растут ? Что то не верится ,может мальчики ,но не девочки . Дочке 13 лет ,за последние два года выросла на 2 см
БЦАшка• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Не мерзне ?
Мёрзнет, но упертая как баран, красиво же))
Христя в тiстi• 27 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Freever
Куртка - ок.
Но ногти...
дамаАмстердама• 27 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Куртка - ок.
Но ногти...
Це скрін з сторінки магазину.
Христя в тiстi• 27 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Це скрін з сторінки магазину.
А, в такому разі вибачте.
дамаАмстердама• 27 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
А, в такому разі вибачте.
Все ок.
Бринзолетта• 27 декабря 2024
Zara с прошлого года длинная светлая пуховик, в этом году взяли короткую куртку в zara