Ну ниче се• 26 декабря 2024
У кого дочерям 13-15 лет,какая у вас куртка на зиму?Где покупали?
Из того,что продаётся у нас в городе,дочери ничего не понравилось.Были так же в заре ,бершке, страдивариусе,пул энд бир тоже ничего.
Может ещё тут кто-то посоветует на какие то обратить внимание?Спасибо.
Угадайс• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Смішно , звичайно , але з моїх знайомих всі дітки з 10-11 років + 3 роки +20-30 см зросту .
Я не говорю за всіх діток. Тільки дівчат. У більшості зараз вже з´являються КД. І ріст призупиняється. Які 20-30см🤔
Скіфська пектораль• 26 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Купували просто в ТЦ я якомусь першому попавшому бутічку, зайшли, поміряти, купили. Донька не любить шопінг, тому зазвичай намагається взяти щось аби тільки швидше піти з ТЦ.
Крутыха
Бадабум• 26 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
У моєї теж дуже схожа куртка в Масімо дуті брали і уги такі ж 👍😁
Гола з конопель• 26 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Некст. Незносима, прийшлося купляти нову тільки тому, що вже якось незручно, що четвертий рік в одній і тій самій ходить.
Она не растет что ли 4 года?
Наша взяла• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Не виросла за 4 роки ?
З 13 до 16 років не сильно й виросла
Наша взяла• 26 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Она не растет что ли 4 года?
Уявляєте, з певного віку підлітки не сильно ростуть
Огірок та Помідорчик• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Это девочки так растут ? Что то не верится ,может мальчики ,но не девочки . Дочке 13 лет ,за последние два года выросла на 2 см
БЦАшка• 26 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Не мерзне ?
Мёрзнет, но упертая как баран, красиво же))
дамаАмстердама• 27 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Куртка - ок.
Но ногти...
Це скрін з сторінки магазину.
Христя в тiстi• 27 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Це скрін з сторінки магазину.
А, в такому разі вибачте.
Бринзолетта• 27 декабря 2024
Zara с прошлого года длинная светлая пуховик, в этом году взяли короткую куртку в zara