УжеВотДа• 26 декабря 2024
У кого діти навчаються на логопеда після 9-го?
Київ де саме?
Сиренькая• 26 декабря 2024
Коледжи не готовят логопедов. Только ВУЗы. Можно пойти в педколедж например на Дошкільну освіту, а потом в ВУЗ на Логопедию. Или после 11
УжеВотДа
• 26 декабря 2024
Ответ дляСиренькая
Спасибо
Стетоскопуло• 26 декабря 2024
Є сайт освіта уа, там можна подивитися всі пропозиції за спеціалтністю 016, дійсно на базі 9 класів нема, лише бакалавр на базі 11.
Оце фіфа• 27 декабря 2024
Моя порада йти у коледж не на дошкільну освіту, а на вчителя початкових класів, а потім У ВНЗ на логопедію. По-перше, краще мати не одну спеціальність, кілька. По-друге, вихователем візьмуть з дипломом вчителя, а навпаки - сумнівно. Та й нова постанова про спецкласи повинна трохи змінити цей напрямок.