Кофр для ноги• 02 декабря 2024
Ваши дети в 9 классе уже знают, куда дальше? Или что планируете вы для них?
Касается только обучения в Украине.
Ленне-Рейма• 02 декабря 2024
Скоріше за все щось пов´язане з англ. філологією, тому що англійська та українська мови це єдине що донці дається легко та з задоволенням.
Меряю линейкой• 02 декабря 2024
Даже не представляю куда, хоть моя еще в 8 классе, но вопрос ни раз уже поднимался. Но если и в школе оставлять до 11, то буду наверное другую искать
Боневтікла• 02 декабря 2024
Два сина не знали в 9 класі, тому возили на дні відкритих дверей в учбові заклади нашого міста, діти цікавилися і обрали собі спеціальність. Зараз донька в 10 класі, ще не знає, що хоче. Буду пробувати виявляти її нахили до чогось (хоч хотіла бути юристом в 8 класі, але все, забула вже).
Свезло так свезло• 02 декабря 2024
Племінниця пішла в коледж на дизайнера. Моя дочка ходить в художню школу і також думає вчитися на дизайнера, але її цікавить промисловий дизайн. Є сумніви щодо практичності цієї професії.
Ламборджини• 02 декабря 2024
Знает. Я архитектор, муж архитектор. Идей нет - значит на архитектуру.
дожену і ощасливлю• 02 декабря 2024
донька в 10му класі і теж ще не знає.
не думаю, що це критично саме зараз, не тисну і не випитую. має схильність до гуманітарних наук, десь там і опиниться згодом, думаю.
Мамина корзиночка• 02 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Мальчик. Поэтому без вариантов. 10й
Почему без вариантов?
Я только за!• 02 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Почему без вариантов?
чтоб в армию не попасть раньше времени
Белая котичка• 02 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Моя теж хоче на дизайн інтер´єру або архітектуру. Слабко уявляю, куди після коледжу можна піти з такою спеціальністю.
Свезло так свезло• 02 декабря 2024
Ответ дляБелая котичка
В цілому роботодавці хочуть бачити таких фахівців з вищою освітою.
Моя інша племінниця вчилася спочатку в коледжі на фармацевта, а потім довчилася заочно, бо вона мала амбіції буди завідуючою, а для цієї посади треба ВО. Я вважаю, що треба спочатку базову проф.освіту отримати, а там вже по обставинах дивитися.
Железобетон• 02 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Почему без вариантов?
Потому, что не успеет доучиться
Белая котичка• 02 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Я поки що взагалі слабко уявляю, куди з такою спеціальністю йти, навіть з вищою освітою. Ще вивчаю інформацію.
Белая котичка• 02 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Хочет что-то связанное с физикой. Но где у нас работают физики?!
В школі) Там як раз дефіцит вчителів фізики)
Ламборджини• 02 декабря 2024
Ответ дляБелая котичка
Ну якщо архітектура, то це й архітектор, дизайнер, дизайн інтерʼєру, конструктор, ландшафтний дизайн.
Белая котичка• 02 декабря 2024
Ответ дляЛамборджини
Розумію. Просто в мене чомусь склалося уявлення, що в такі професії має йти людина, яка вміє вигризати своє місце під сонцем. А моя не пробивна, тиха. Може щось зробити, причому гарно, але впевненості, щоб подати себе, не вистачає
Жена брата Админа• 03 декабря 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
А ким буде працювати далі?