Вітаннячка
Ответ дляFlorisia
Яка мета у створенні вашої теми?
Щось хотіли нам сказати?
Вам лично - ніт 😎
Ответ дляFlorisia
Ви особисто для кожної порадниці створюєте теми?
Ну вы спросили, что я вам хотела сказать ? Вы за всех спрашиваете ? 🤓
Ответ дляBilolena
Уж лучше Ханукия чем массовый намаз на Майдане. Хай буде.
Намаз в Москве. Вы не путайте 🥸
І що, багато країн з іншим віросповіданням мають синагоги, католицькі собори, православні церкви та інше. Толерантністю це зветься, а меншини є майже у всіх країнах.
У нас, до прикладу, заплати 50000 дірхамів, то Бурдж Халіфа тебе поздоровить хоть з днем незалежності України, Росії чи будь-якої країни, бо гроші не пахнуть, а вони толерантні до усіх, окрім іудеїв.
Ответ дляtereska
а все-таки цікаво. раз така дружба.. Ми їхні офіційний символ ставимо..,а вони наші тризубці??
MillenniumStory• 26 декабря 2024
Ответ дляBilolena
Всё впереди ещё)
Карпатський грибар• 26 декабря 2024
Ответ дляПавлодарская
Намаз в Москве. Вы не путайте 🥸
Скорее бы.
СвітланкаОК• 26 декабря 2024
Ответ дляЕленнн
До чого тут тризубець? Релігія та держава - різні речі. А якщо зрівнювати, то нагадайте, звідки християнство взагалі виникло.
постою_послушаю• 26 декабря 2024
Ответ дляzajka12
А Кличко теж їхній?
А мэр города должен только ’своих’ поздравлять?
постою_послушаю• 26 декабря 2024
Автор, Вы прям молодец, время даром не теряете. Все думали срачи поутихли пока до 31-го как минимум с его битвами столов с оливье против сырных тарелок, а про ханукию в Киеве то мы и позабыли
Finik-Figa• 26 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Авторе, ви антисемітка?
При чем тут антисемитизм? Где в мире празднуют украинские праздники на уровне государственных? Пробуйте , пожалуйста, думать.