Гомосноб• 26 декабря 2024
Чи дарували щось вихователям/вчителям?
Привіт, чи вітали ви своїх вихователів/вчителів на новий рік, і якщо вітали то що дарували?
Дуб береза• 29 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Цікаво, в чому ж було хамство? За що Ви обзиваєте людину? За її позицію? Всі мають думати так, як Ви?
Те, що Ви не сприймаєте позицій, відмінних від Вашої, всім зрозуміло. Не хвилюйтесь, Вас ніхто не збирається змінювати. Це Ваше життя, Ваш світогляд, Вам з цим жити.
Щаслива людина не буде такою злою та колючою до оточуючих. Можливо, Вам колись хтось подарує рафаелок просто так, щоб зробити Вам приємно. Відчуйте ці емоції.
Де я когось обізвала? Факти, будь ласка!
Ваше бачення моїх рис характеру не коментую. Вам, мабуть, через мережу, анонімно, дуже гарно видно.
Маю рацію• 29 декабря 2024
Ответ дляДуб береза
Заріклася вести з Вами діалог.
Тримайте.
Дуб береза• 29 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Заріклася вести з Вами діалог.
Тримайте.
І що на скрінах? Якраз хамила не я, а вказувала опоненту на те, що я пишу аргументи, а у відповідь отримую хамські репліки.