Багиня• 27 декабря 2024
Не знаю что дарить сыну на НГ
Возраст 9 лет.
Что интересного из игрушек, настолок можно на этот возраст?
Отвлечь от гаджетов...
Бла бла бла• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Дякую, мій любить настолки) дивилась білет на поїзд. Ну блін, 2 тисячі.
які у вас улюблені?
Додала вище фото
Так , якісні ігри дорогі :( але зроблені класно
Электричка• 27 декабря 2024
моєму подобався лего і конструктори Ugears. така насолода їх збирати. пахне деревом
та й за віком і за ціною можна вибрати модель. сину зараз 18 років, до сих пір користуєтьтся сейфом Ugears, який зібрав у 10-річному віці)
донці зараз 12. хотіла станок для виготовлення значків. але вони дорогуваті. ще сказала, що буде рада будь--чому, що пов´язано з космосом. дуже любить місяць і зірки. тому замовила домашній планетарій їй на подарунок
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляЭлектричка
Дерев´яні конструктори цікаві, але він буде псіхувати як щось не буде виходити. Ще й хотів якось модель де на вік 14+.
Там де марбл траса з шариками
Ні за холодну воду• 27 декабря 2024
Что бы отвлечь от гаджетов, нужно ввести экранное время и учить ребёнка здраво проводить своё время. Касаемо игр как вариант абонемент на какой-то кружок, который в теории ему понравится, есть кружки на которых занимаются конструированием и т.д. можно ещё на плавание отправить, борьба и много всего. Что любит у Вас сын? Узнайте непосредственно у сына, какой идеальный подарок он представляет себе на новый год
РокерША• 27 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
У нас їх багато
Зараз улюблені ось ці + катана
Але будьте готові грати в них теж :)
Зараз улюблені ось ці + катана
Але будьте готові грати в них теж :)
Клуедо цікава? Я собі хотіла купити і пожлобилась
короткопамятна• 27 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Интересный конструктор знаток. Погуглите. Я своему куплю
Нашим синам взагалі не зайшов
Бла бла бла• 27 декабря 2024
Ответ дляРокерША
Так
Потрібно визначити 3 змінних - хто чим і де виконав вбивство , перевіряючи суперників . Багато змінних утримуєш в голові :)
ПриснитсяЖЕ• 27 декабря 2024
Ответ дляТрохи злякана
Что-то типа набора юного радиотехника. Спаять гирлянду или рацию, думаю, мальчику интересно будет
Ні )
ПриснитсяЖЕ• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Хотела выпаивать по дереву набор . Прочитала что эти наборы с плохим паяльником..
Я дарувала.
Така фігня.
Майже нічого не випалює, десь на шафі валяється.
Така фігня.
ПриснитсяЖЕ• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Так от півночі дивилась настолки, їх дуууже багато.
В настойки треба грати.
Бажано родиною.
Бо нащо її дарувати, якщо після вечері кожен в свій телефон, або в свою кімнату пішов?
Бажано родиною.
ПриснитсяЖЕ• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Ну мій хоче плейстейшен , але я не маю таких грошей. Будемо збирати потроху
Мій в х бох разів п´ять пограв))
Добре, що ми додумалися взяти спочатку у друзів пограти.
В неї теж котрий рік пилюкою припадав.
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляIntelligent-games
А что интересно сыну?
Гарри Поттера прочитал. Наука, техника. Сюрпризы любит. Настольные игры.
Ну а так играет в Майнкрафт , и вообще может залипать надолго в гаджетах(
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
В настойки треба грати.
Бажано родиною.
То я з ним граю
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мій в х бох разів п´ять пограв))
В неї теж котрий рік пилюкою припадав.
О ні, у нас би днями сидів))
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я дарувала.
Така фігня.
Ну от і я читала відгуки. Раніше були хороші паяльники.
Ви який дарували ?
ПриснитсяЖЕ• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Ви який дарували ?
Вже не пам´ятаю)
Якийсь недорогий набір.
Хвалять старі, ще радянські набори.
Якийсь недорогий набір.
Хвалять старі, ще радянські набори.
Intelligent-games• 28 декабря 2024
Ответ дляБагиня
А в чём он залипает в гаджетах?
Может ему будет интересно программные и электронные конструктора?
Intelligent-games• 28 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Какие настолки пробовал?
Багиня
• 28 декабря 2024
Ответ дляIntelligent-games
Какие настолки пробовал?
Ферма, лабиринт, пираты, зоорегата. Ну и шахматы, 4 в ряд, Уно.
Багиня
• 29 декабря 2024
Ответ дляIntelligent-games
А в чём он залипает в гаджетах?
Есть электронный Знаток. Там где соединять цепи чтоб лампочка светилась и т.д. Иногда играет. Надо что-то другое уже