Статус Ква• 27 декабря 2024
Цукровий діабет 1 типу та інсулінорезистентність
Запитання для тих, хто має (чи діти, родичі мають) цукровий діабет 1 типу. Чи зтикалися ви /вони зі збільшенням стажу ЦД1 з інсулінорезистентністю й якщо так, то як побороли? Бо класичні методи для другого типу з першим не так ефективно працюють, на жаль. Можливо, допомогла б зміна інсуліну? Можливості порадитися з ендокринологом поки що немає
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Збільшення стажу то про що?
Збільшення стажу хвороби на ЦД1
Ms. Любмая жена• 27 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Збільшення стажу хвороби на ЦД1
А десь може не збільшуватись? Ви реально знаєте тих, хто вилікувався? Чи про зміну дозування мова. Чи про що.
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
я бы сказала наоборот, что классическое лечение диабета 1 типа не подходит для второго. Имею диабет 2 инсулинозависимый, у мужа 1й, на нас абсолютно по-разному действует инсулин. Инсулин один на двоих.
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
и автор очень непонятно изложила свои мысли и вопросы, не поняла не только я одна
Ms. Любмая жена• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Отож. І чому змінює інсулін. Реально може не підходити дозування або саме той, але до чого стаж.... Автор мутно написала
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
надо было указать возраст, стаж постановки диагноза, тип диабета, инсулинозависимость, на каких препаратах
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляharmyder
Автор, в різні роки життя міняється потреба в інсуліні, і не потрібно це називати інсулінорезистентністю. Щодо спробувати інший інсулін, теоретично можна. Який вік людити, який стаж ЦД!1?
19 років. За останній рік дуже сильно збільшилися дози нічного, 47 одиниць, Тоджео. Короткий - потреба не змінилася, приблизно 2 одиниці інсуліну / 1 ХО, вдень десь 30-34 одиниці епайдри виходить. Плюс поправилася за рік на 5 кг без суттєвих змін раціону та при наявності регулярної фізичної активності. Стаж 10 років
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Я не розумію, що вам незрозуміло. Перебіг хвороби зі збільшенням стажу може змінюватися
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Що саме ви не зрозуміли?
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
у меня тоже за пару лет выросло потребление ночного тожео с 24 до 32 ед, короткого тоже, с 8-10 до 12-16... что автор хотела узнать? что при первом типе меняется чувствительность к инсулинам? может и такое быть, какой окончательный вес пациента? - поправка на 5 кг - инфа ни о чем, надо знать общий вес
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Не писала про зміну інсуліну. Питала, чи може вона допомогти, якщо до інсуліну, який зараз, можливо, розвилася резистентність.
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вказала
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
как я не люблю это ’и’.... это невежливо
либра показывает - как ваше повышение дозировки держит сахара вашего ребенка - если все хорошо и гликированный удовлетворительный то колите столько и дальше
что врач говорит?
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Загальна вага 75 при зрості 170.
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
ну в принципе не критично....на днях водила своего малого к эндокринологу, выслушала лекцию что уже не 9 подвидов диабета, а около 20, все эти моди-диабеты и прочее, со всеми особенностями и гормональными дисбалансами, хорошо бы кроме эндокринолога посетить генетика посдавать анализы и узнать конкретнее что за тип диабета, а не просто 1-2, у вас девочка, она захочет семью и детей
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
что врач говорит?
Так, Лібра показує. Глікований 7.3. Про можливу резистентність говорить саме лікар, але не зі мною, з дочкою. Лікар сказав ще подивитися 3 місяці, потім, можливо, призначить додаткові дослідження
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
гликированный у вас почти как у здорового (утрирую). я не могу долгое время выйти на ниже 8,5-9 гликированного, так как инсулин так просто не работает, как у 1 типа
держитесь своего врача, судя по всему, он у вас не совсем равнодушный, наш только инсулин выдает и все
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
если что, в киеве на кловском спуске в эндоцентре принимает какая-то важная птица, эндокринолог-генетик, к ней забит коридор, сидят с проблемами обмена веществ
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
в общем и целом, замечено, чем больше вес, тем больше нужно инсулина, так как жир не только под кожей, но и вокруг внутр. органов
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Це не український лікар. Так, переймається.
Можливо, це в мене відлуння залякувань наших лікарів, що чим більше інсуліну, тим гірше (це не жарт, мені таке справді говорили дуже поважні лікарі). Дочка більше переймається через вагу, це її неабияк демотивує