Статус Ква• 27 декабря 2024
Цукровий діабет 1 типу та інсулінорезистентність
Запитання для тих, хто має (чи діти, родичі мають) цукровий діабет 1 типу. Чи зтикалися ви /вони зі збільшенням стажу ЦД1 з інсулінорезистентністю й якщо так, то як побороли? Бо класичні методи для другого типу з першим не так ефективно працюють, на жаль. Можливо, допомогла б зміна інсуліну? Можливості порадитися з ендокринологом поки що немає
Тану на сонці• 27 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Смішно вас читати, діалог закінчую
Еще правильнее было - не начинать
Тану на сонці• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
фото
Больше необходимого их не принимают на таком питании, это вам не ’кремлевская диета’
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Не позорьтесь, хоть прочитайте значение термина!
’не позорьтесь’? вы тут писками меряетесь или это все-таки вопросы чьего-то здоровья? лишь бы ляпнуть, поначитаются модных платных курсов, потом корчат из себя недо-докторов на форумами под анонимами. Автор, рекомендую закрыть тему, иначе самоутверждение продолжится, и кто-то со слабыми знаниями и психикой может купиться на этот недобред.
Статус Ква
• 27 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Еще правильнее было - не начинать
Не зорієнтувалася
Ms. Любмая жена• 27 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Я не питала, чи змінювався стаж. Я питала, чи стикався хтось з інсулінорезистентністю зі збільшенням стажу.
Удалено администрацией...