Радостина• 28 декабря 2024

Подаруночок, якому позаздрять всі совєтчіці?

Якби коханий подарував вам такий букетик на новорічні свята, яка була б ваша реакція?
Результат:
вже голосів: 355
190 (53.52%) Послала б к ібєніматері
104 (29.3%) Швирнула б йому в пельку його
47 (13.24%) Напишу свій варіант
14 (3.94%) Була б рада, хоча б щось...
неДодекаэдр• 28 декабря 2024
Ответ дляРадостина
А він лише старався здивувати...
От тим йоршиком по морде.
ivareka• 28 декабря 2024
букет из носков и туалетной бумаги подарю
Ду да ду да ду• 28 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Це з тіктока скрін, і багато господарочок радіють такому букетику)
Не дивно, це ж ті самі, які ржуть з виступів 95 кварталу?
Указка• 28 декабря 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Ну пользуйтесь тогда в удовольствие)))))
При чем здесь удовольствие? Ждёте всё-таки букет этот подсознательно?))
Стильна штучка• 28 декабря 2024
Нормально). Потому что это довольно смешно и креативно. Ну и потому что подарки у нас довольно условная вещь - все покупается не к праздникам, а когда нужно. Бесполезные сюрпризы я не люблю, а это хоть точно использовать можно.
Ms. Анонимная• 28 декабря 2024
подумала бы, что это прикол и основной подарок где то рядом))) Но мой муж не умеет удивлять такими экибанами, у него подарки это парфюм или украшения обычно
Пишу, не читаю• 28 декабря 2024
Я би посміялася ))) А далі ми б купили те що я хочу ))
короткопамятна• 28 декабря 2024
Я скажу що це мрія санітарочок у відділеннях , бо такі речі вони купляють за свої гроші.
Ноу коммент• 28 декабря 2024
А є такий самий, але з перламутровим йоршиком? Беру два!
Ноу коммент• 28 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Можна щось дорожче туди запхати)
Ага, найдорожче! Відірвати йому і туди запхати.
звездная галактика• 28 декабря 2024
Ответ дляРадостина
там же одно дешёвое гавно. хорошая химия стоит дорого
Директор Пляжу• 28 декабря 2024
Я посміялась би. Мої рідні знають, що я не люблю прибирати і господиня так собі, тому такий подарунок розцінила б як прикол, як жарт. Точно не образилась би, посміялись разом.
В танке• 28 декабря 2024
Передарувала би йому зі словами «Такий чудовий подарунок, що тепер такими чудовими засобами користуєшся ти, мій любий, поки воно все не зітреться та не закінчиться»
побольшомусекретику• 28 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Можна щось дорожче туди запхати)
Я бы поменяла бумагу туалетную , так как такой не пользуемся.
А так подарок -прикол норм .
Оба посмеялись и использовали его в хозяйстве
Добра всем!• 28 декабря 2024
Сказала б - о, чудово, тепер ти прибираєш і миєш посуд завжди. Ну це ж мені подарунок?