Атятя_тётя• 28 декабря 2024

Навчання в Словаччині, Чехії, Польщі на IT спеціальності

Всім привіт, прошу порадити агенції для підбору навчальних закладів у цих країнах, які виконали умови договору і не підвели. Також залюбки послухаю поради, які краще міста обрати для навчання.
Я Головна• 28 декабря 2024
Автор а яку мову навчання розглядаєте ? Навчатися англійською в Словаччині ну така собі ідея, не варто воно тих коштів.
Бюджет навчання - англійською від 3500-6500 євро / рік в цих країнах, що буде, поки Ваш син закінчить школу, ніхто не знає. В Чехії навчання чеською було завжди безкоштовно, вартість вивчення чеської на підготовчому рівні в Чехії (рік) стартує від 8000-10000 євро тільки за навчання. Мабуть варто не міста обирати, а навчальні заклади. В Польщі вступ за балами НМТ, чим кращий результат, тим вищі шанси для вступу. Оскільки наші діти вступають, як іноземці, а для іноземців є визначена кількість квотних місць. В Польщі з приватних віддають першість польско-японській академії, цьогоріч цінник 6500 євро рік тільки навчання, власнитх гуртожитків у них немає, це Варшава, тому + бюджет оренди+проживання. Гляньте агенцію Маріанни Бочарнікової, у неї багато вебінарів, з того, що б радила однозначно - поїхати в освітній тур, щоб побачити міста/університети.
Щоб орієнтуватися з вибором визначтеся з бюджетом, який ви готові платити за нвачання+ місячне утримання дитини;
мова
знання (умовно який рівень дитини).
Якщо це державні політехніки потрібні знання фізики на високому рівні. Припустім у Вроцлавську політехніку складно вступити на ІТ, якщо немає 195+ з НМТ по всіх профільних предметах, але у них є безкоштовна можливість здати математику+фізику для того, щоб добрати необхіні бали. Рівень цих екзаменів теж різний є базові а є порфільні, від цього залежать отримані бали. Ми ж не знаєм рівень вашої дитини і його знань, це одна з головних складових.

ФрекенБок• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Во-первых ,кроме США полно других стран
Во-вторых ,может США
В-третьих ,почему вас вообще так интересует чужой ребенок и его планы ?
Каких других? Например? А то тут ’ цифровые кочевники’ интересуются.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
Вы серьезно про другие страны ? Вам перечислить страны на планете Земля ?
ФрекенБок• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Да , но именно те кто легко даёт ПМЖ и где нормальные зарплаты.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
мова
знання (умовно який рівень дитини).
В Польше смотрят аттестат ,но начали некоторые университеты просить и НМТ
Я про государственные вузы
В политехах нужна физика не на все факультеты,на компьютерные технологии математика важна,английский
Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я про государственные вузы
Нн знаю куди там той атестат дивляться, ви з власного досвіду, в які ВНЗ вступали ? Всі заклад, куди вступам мій син, вимагали НМТ, я про державні. Атестат дає дуже низький коефіцієнт, наші діти з 12-ми в атестаті майже не конкуренті , а бали НМТ вони переводять зовсім по іншому коефіцієнту.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Сын в 11 классе
Общались на счет вроцлавского политеха ,сразу сказали про средний бал по аттестату и что нужен гос сертификат мови
Познань ,нужен аттестат,но в 25 году у них новые правила и нужно будет загрузить в кабинет результаты нмт
И физика нужна не на всех факультетах,писала это выше
Были в университете в ноябре этого года
Дідова баба• 28 декабря 2024
Автор, а що ви маєте на увазі під ’виконали умрви длговору’? Жодна агенція не гарантує вступу
Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я про государственные вузы
В політехніках буде фізика на 1 і 2 курсі, як мінімум, без відповідних знань буде складно здати сессію. Якщо і не потрібна фізика, до прикладу в AGH чи Ягелонці, то там потрібно здати їхній екзамен, а це ну дуже не просто.

Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Сын в 11 классе
Были в университете в ноябре этого года
Мій син цьогоріч вступав у Вроцлавську політехніку і всі умови вступу туди я знаю не з чиїхось слів, а пишу про власний досвід. Ви переглядали учбовий план цих університетів ?
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Я же не говорю,что физика должна быть на нулевом уровне
Я про то ,что не все факультеты будут требовать нмт по физике
Дідова баба• 28 декабря 2024
Ответ дляДуб береза
Дитина може знати ВНЗ в Україні, а закордонні ні.
Може знати лише рейтингові, а там цінник капець і вступити важко навіть дуже розумним.
В Чехії навчання безкоштовне, в Словаччині також, українці спокійно вступають, навіть у рейтингові виші
Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
Так, безкоштовно, але для цього потрібно навчатися чеською чи словацькою. Вступити в Словачині - це значить подати вчасно правильно оформлені документи і все. Головна задача потім здати сесію.
Дідова баба• 28 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Я вообще не понимаю, как можно в 10классе выбирать страну... Вы думаете, ребенок за год выучит тот язык, чтоб в университете потянуть? Это же не разговорный уровень
Так, слов´янську мову можна запросто вивчити за рік для навчання й роботи. Кажу на власному досвіді й досвіді дитини
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Расскажите ,пожалуйста,тогда условия во Вроцлав ,может они что то поменяли
У них действительно только гос сертификат мовний ?
Нас интересуют только политехи
Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
НМТ по фізиці не вимагають, воно дає можливість отримати більший бал і бути більш конкурентним, оскільки фізика має відповідно високий кофецієнт.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
А с сессиями у многих проблемы,к сожалению. И вылетают из университета
Знаю такие случаи
Вельшановна• 28 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Ну ну а ми тут з закритими кордонами і війною сидимо і вивчаєми вузи закордоном
а по теме что?
еще до войны, а тем более после ее начала, очень многие дети поступали в Польше, Чехии и Словакии. автор и спрашивает тех мам, дети которых уже учатся
Вельшановна• 28 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
конечно, выучит. словацкий не сложный в обучении. мой ребенок быстро выучил

Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Знаю такие случаи
Так, син сусідки зараз в Кошице навчається, минулий рік в першу сесію не здали, перевелися на іншу спеціальність, цей рік дуже складно теж. Але ж все від дитини залежить, від базовимх знань основних предметів і мови, від старань,які докладаються в процесі навчання. Різні діти- різні історії.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Ну вот в Познани в политехе рассказывали по факультетам какие предметы они смотрят обязательно
И физика была обязательна на определенных
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
И некоторые вырываются от родительского контроля и давай тусить вместо учебы
Дідова баба• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Так, й в цьому проблеми я також не бачу - в навчанні словацькою /чеською.
Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Нас интересуют только политехи
Стосовно польської не скажу, син вступрав з сетифікатом IELTS з англійської. В багатьох навчальних закладах є можливість здати екзамен з польської при вступі на підтвердження знань, десь платно/десь безкоштовно, але це значно простіше, чим державний мовний іспит. Варто поцікавитися цим моментом .
Дідова баба• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Знаю такие случаи
Ну так, вступити не значить закінчити. Це не українські виші, в яких можна ’порішати’, треба вчитися
Дідова баба• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Саме так, слабким дітям важко вчитися за кордоном, бо немає бази. Ведуться не те, що вступити легко
Я Головна• 28 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
А хто каже, що це проблема, звісно ні, якщо знати/вчити мову. І побутова мова і фізика/вища математика чеською/словацькою/польською це трохи різні моменти.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Я интересовалась ,мне в агентстве сказали ,что именно Вроцлав политех требует гос сертификат
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Да ,терминология на другом языке -это не так просто
Один из вузов сказали ,что сентябрь месяц они делают языковые курсы именно,чтоб подтянуть терминологию
Дідова баба• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Скажу тільки, що чеською значно легше, ніж англійською, навіть знаючи її на достатньому рівні.