Но не получилось. Бронирование отеля Palette Telaga Terrace Boutique Resort. Не рекомендую никому бронировать!!!
Веточка сакуры67• 28 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
а відгук написали тому готелю, що кинув, чи букінг не дав? дякую що попередили
Нет, мы как-то не смотрели можно оставить или нет. Но вот вспомнила что цена дешёвая была и всего пару отличных отзывов. Я ещё затупила, проверила бронь когда уже были в дороге, там горы, интернет не везде, постоянно на заправках останавливались. Потом , слава богу, позвонил менеджер буккинга и обо всем договорились.
Ответ дляbegovelik
Зарос на списание пришел вечером, а карту я заблокировала днем ранее. Иначе сняли бы 1700 Евро, хотя и владелец, и Букинг заверяли в обратном
Скорее всего в отеле прощелкали списать деньги сразу и система не закрыла соответственно номера, как проданные.
И продали другим
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
дякую, от ми тому й шукаємо щоб багато було відгуків, в тому числі й свіжих, а якщо їх нема, то тільки без передплати
Веточка сакуры67• 28 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
в цілому це вірно, тим більше що ситуацію вирішили. мені просто цікаво, як сам Букінг з того виходить, їм теж навряд чи цікаво доплачувати за людей, мабуть господаря нагнули все ж
Платят чтобы сохранить репутацию. Причём была еще странная история, сняли отель через букинг за 40 евро сутки, все хорошо и решили на пару дней задержаться , а на стойке 65 евро сутки. Нам хозяйка отеля говорит- бронируйте ещё через букинг , тогда будет по 40. Я вообще не поняла прикола.
Ответ дляdiamond_shop
ми минулого року літали на Мальту, платили 100% передплати, мій друг теж завжди так робить, але! я плачу тільки готелям, які мають відгуки принаймні роки за три й тих відгуків не 3-5, а хоча б 50-100, ще й передивляюся за останній сезон, бо готель могли перепродати й погіршився сервіс
Це був не отель, а приватний хостел.
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
мабуть тому, що Вам букінг доплачував до тієї ціни, тому господарка запропонувала такий варіант, щоб не ви платили, а сервіс
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляmamaМия
Це був не отель, а приватний хостел.
не хостел) але не мега готель. так, в готелях ціни були захмарні
у авторки теж не Хайятт)
Ответ дляВеточка сакуры67
Отели минимум 15 процентов букингу отправляют за каждое бронирование.
Возможно у вас было акционное предложение- например, целая неделя.
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
После первой «перепродажи». Начали переписку со слов, что мы уже столкнулись с ситуацией, но не повторится ли она снова? И еще добавили жалобу со скрином смс сообщением со сторонним линком
мені цікаво одне - перепродано готель чи ні, але на сайті повно відгуків за грудень 2024 року, я спеціально поставила їх в порядку додавання від найсвіжіших, ну як так, що всі норм поселилися та жили/живуть, а саме вас хотіли кинути?
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
мені в 2022 у Чорногорії господар сказав що вже 23%, я прифігіла
Веточка сакуры67• 28 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
Это уже в другой поездке, просто она сама предложила через букинг , мол так вам дешевле. В чем её выгода ? Это не курортный город, это просто ездили по делам
Ответ дляdiamond_shop
Дівчина з ресепшн сказала, що в них нещодавно власником стала ця індійська компанія і з цього моменту постійно перепродажі. Як я писала вище, при нас заходив хлопчина, в якого також був перепродаж і в якого зняли гроші.
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
все одно дивно, ви кажете, що перепродажі постійно, та весь час катавасія з бронями, тим часом на сайті вагон свіжих відгуків за грудень, тобто перепродаж один чи багато?
знову ж таки, мені здається, якщо оплата б пройшла та вам позначили номери як сплачені, то нікуди вони б не поділися, який сенс двічі продавати номери та красти гроші та ще й продаючи ці номери через букінг?
Ответ дляdiamond_shop
У тому, що ви будете дуже довго очікувати повернення ваших коштів
diamond_shop• 28 декабря 2024
ну мабуть готель за’’ати то святе діло, однак мені цей випадок все одно якийсь дивний видається
бо якщо у вас продаж без повернення, то кошти знімаються одразу, номер за вами, а якщо ви його не оплатили, то ніхто не залишить в гарячий сезон номер без оплати висіти коли хтось інший готовий сплатити за нього тут і зараз
Ответ дляdiamond_shop
Так, і це дивно. Під час бронювання було 2 двохмісних номери, я вношу дані картки - ми їх забираємо. Букінг каже, що це останні номери. Зразу приходить смс-повідомлення (фото вище). Два дні кошти не списується, а потім відбувається описане вище,
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
коротше фігня якась, проте якщо у вас були кошти на картці, можливо треба було ще з банком вирішити, бо я свого часу стикнулася з такою проблемою, що кошти не могли знятися саме через букінг з цілком активної карти
Ответ дляdiamond_shop
Ви б краще почитали відгуки про славетну компанію OYO