Но не получилось. Бронирование отеля Palette Telaga Terrace Boutique Resort. Не рекомендую никому бронировать!!!
Ответ дляdiamond_shop
а як тоді з’являються прекрасні відгуки? я не зрозуміла в чому кидок, якщо ви жили в цьому готелі? хотіли жити безкоштовно? чи як? в чому прикол?
Ми не жили в цьому готелі. Він перепроданий. Номерів для нас не було. І після всього цього з нас хотіли зняти 1700 Євро за нього, але я заблокувала картку )
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
І яке задоволення зараз, що цим гнидам не вдалося нас кинути )
оце в Малайзії шара))) подивилася на ціни, залишилося долетіти
відгуків реально повно, це дивно справді
Веточка сакуры67• 28 декабря 2024
Нас кинули с жильём в Италии. Написали в поддержку. Букинг вернул деньги, менеджер сам нашёл нам похожее жилье в том же населённом пункте , но оно было дороже. Букинг доплатил разницу. Все решилось быстро, да мы немного нервничали, так как уже были в дороге, но все решилось
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
цікаво це на зараз така ціна, бо в мене в пошуку стоїть 4 ночі в березні то випадає близько 200 доларів ціна, я навіть сумніваюся чи той готель я знайшла
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
а де саме в Італії? та як кинули? я реально тільки через Букінг бронюю, щось починаю нервувати
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
Вы себя сами перехитрили. Невозвратный тариф предполагает, что деньги снимаются сразу.
Иначе, какой в нем смысл?)
я от теж не зрозуміла, люди забронювали, але не заплатили, бронь скасували, а тепер готель винен
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
В залежності від ваших запросів і рівня. До 100 Євро на добу готелів повно, але це не наше )
так я Ваш запит закинула))) ту саму Телагу, що Ви написали, він мені видав, можу посилання кинути, якщо це не порахують за рекламу модератори, або скрін
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Да, вы правы. Но вы приезжаете в отель - и вам говорят, что номеров для вас нет, т.к. он перепродан )
так зазвичай при тарифі без повернення ви вже мали сплатити наперед, як вийшло приїхати без оплати? запитую, бо в мене колись заглючило карту та не зняло, то мені мало бронь не анулювали, я з банком вирішувала половину дня питання щоб оплатити
Веточка сакуры67• 28 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
Отель не помню, мы забронировали, деньги снялись. Отель пишет нет мест, отмените бронь. Мы не можем отменить , так как деньги не вернутся. Написали чтобы они отменили, хозяин морозится, тупо пишет отмените бронь. Написали в поддержку, сами уже ехали авто, тут же перезвонил менеджер, сказали что все решат. Нашли Отель, мы заплатили столько же как за первый, разницу заплатил букинг и через пару дней вернул первую бронь. Отель не помню, это было позапрошлым летом, недалеко от Пизы село
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Це він. Ще цікаво, коли ми забрали два останніх номери, вони знову з’явилися, але у 2 рази дорожче )
нічого дивного, господарі не завжди викладають усі номери на букінг, я можу таку саму практику показати у нашому Буковелі) ми так до війни їздили до одних господарів, то в них коли мало номерів залишалося, вони просто піднімали ціну, а номери всі однотипні
ще вони можуть з’явитися ближче до дати заїзду з вищою ціною, це цілком нормально як раз
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
а відгук написали тому готелю, що кинув, чи букінг не дав? дякую що попередили
Ответ дляdiamond_shop
Я внесла усі дані картки. Увесь день у нас йшла переписка з букінгом, де вони нас завірили, що усе ок. Також власник написав, що усе ок на наш запит, надати 2 номери поруч. Тож, ми купуємо квитки (недешево) і летимо. Але заходимо до готелю і нас інформують, що номерів для нас немає…
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
Отзыв можно писать только при подтвержденном бронировании на букинге.
Иначе конкуренты бы друг другу такое написывали...
в цілому це вірно, тим більше що ситуацію вирішили. мені просто цікаво, як сам Букінг з того виходить, їм теж навряд чи цікаво доплачувати за людей, мабуть господаря нагнули все ж
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
а Вам букінг шукав інший готель чи самі? згадала як моя подруга полетіла до Будапешту, це було сильно задовго до війни, то було Різдво, приходять вони до готелю, а там тупо зачинено...
вони просто знайшли через букінг інший готель, але вони не платили наперед, хоч у тому пощастило
Ответ дляbegovelik
Оплата прошла или нет?
diamond_shop• 28 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
Оплата прошла или нет?
ну авторка ж пише, що картка ліва була, мені теж незрозуміла трохи ситуація
Ответ дляdiamond_shop
Смущает -Увесь день у нас йшла переписка з букінгом, де вони нас завірили, що усе ок.
Переписка может быть только с отелем в чате бронирования.
Или с поддержкой при спорной ситуации.
Деньги списывает не букинг, а отели.
Или с поддержкой при спорной ситуации.
Деньги списывает не букинг, а отели.
Ответ дляMurzeelka
Или с поддержкой при спорной ситуации.
Деньги списывает не букинг, а отели.
Или с поддержкой при спорной ситуации.
Деньги списывает не букинг, а отели.
Что смущает? Переписка со службой поддержки букинга