Точная копия плова• 28 декабря 2024
Антибіотик
Коли ви даєте своїм діткам антибіотики при застуді?
У нас лікарі відразу виписують антибіотики, не чекаючи -3 дні змін немає в стані дитини і все пийте!
Апофиозная• 28 декабря 2024
Коли дійсно впевнена , що він треба. В мене був випадок, я захворіла, все почалось з підняття температури до 39, лікар була впевнена, що це грип або ковід, тести негативні, відразу здала кров по крові бактеріальна інфекція. Призначили антибіотик.
Педіатр дитини каже, що температура у дитини може бути до 5 днів.
bespe4na_mavpa• 28 декабря 2024
Когда анализ крови показывает бактерию. Было и 8 дней с темпой высокой и без аб
Герцогиня• 28 декабря 2024
Давала один раз за 4 роки. Коли лікар почув пневмонію і дитина була ну дуже вʼяла.
Весь інший час обходились без них.
Бавовнятий Пупс• 28 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
И у моего ребенка такое было, когда ковидом заболела.