Парни младше 18 лет массово покидают Украину. На западе страны уже проводят "туры" по выезду юношей накануне призывного возраста.
Об этом заявляет Ольга Купец, доцент Киевской школы экономики и консультант Всемирного банка.
"В западной Украине говорили, что просто видят автобусы, наполненные парнями 16-17-ти лет в направлении Словакии. И это не с родителями, а сами дети выезжают. Это организовано как туры ребят. Они выезжают не ради обучения, а скорее чтобы спастись от мобилизации", – сказала эксперт.
Купец говорит, что в Словакии и других странах Евросоюза украинские школьники не имеют проблем с поступлением в местные школы.
Также, по словам доцента, многие матери сами вывозят сыновей в Европу, возвращаясь после этого в Украину.
Ранее в новостном агентстве Reuters писали о "мрачной дилемме" для украинских юношей – уехать или попасть под мобилизацию.
Спасаются и правильно делают
Результат:
вже голосів:
673 (96.7%)
Умнички мальчики
23 (3.3%)
Лучше бы в армию их
Ответ дляOllka
З якого рашиського сайту ви це приперли?
І всі коментують...
Вивозять батьки, але немає битком автобусів або масового явища. Всі роблять це обдумано без спішки. І точно не ’автобусами наповненими 16-17 річними’.
Ви хоч би дізнались закони тих країн і щодо в´їзду в них до 18 років.
Одна несе муть проплачену, інші підхопили. А потім по рос пабоіках гуляють скріни звідси - що Ось бачите, підтверджено на форумі.
І всі коментують...
Что мне читать этот форум , если в Испании куча знакомых во время войны выезжали малым было 16 .. сейчас 18-19 Черниговская обл .. Херсон так семьями выехал не через нас .
Что вас удивляет ?
Меня удивляют люди которые здесь говорят этагонеможетбыть ))) или в таких же темах про мобилизацию .. Люди вы откуда ? Выехали в марте 22 го ?
Что вас удивляет ?
Ответ дляOllka
І всі коментують...
Это сказала в интервью на днях Ольга Купец, доцент Киевской школы экономики и консультант Всемирного банка. Но вам же надо во всем найти русский след.
Ответ дляksena555
Їдуть хлопці звичайними рейсовими автобусами. І те, що приїжджає дуже багато, то це факт
Цитата автора: ’видят автобусы, наполненные парнями 16-17-ти лет в направлении Словакии. И это не с родителями, а сами дети выезжают’.
По перше такі групи обов´язково їдуть в супроводі дорослих з дорученнями.
Зазвичай це спортивні команди’.
По-друге - я працюю в пасажирських перевезеннях, автобусами в тому числі. Ні, не їдуть так. На один автобус може бути 1-2 підлітка, і вони з мамою, бабусею зазвичай. Самі їздять студенти іноземних ВНЗ, але рідко, бо часто вони старші 18. Просто я списки пасажирів щодня бачу, і там рік народження.
Зазвичай це спортивні команди’.
Ответ дляOllka
Автобусами?
Так як автор написала?
Самі до 18?
Чи все ж кожна родина окремо це вирішує і везе не масово, а свою дитину?
Так як автор написала?
Самі до 18?
2 ст. 313 Цивільного кодексу, фізичні особи, що досягли 16-річного віку, мають право виїжджати за межі України без супроводу батьків чи інших опікунів.
Ответ дляliss
Что вас удивляет ?
Їдуть люди, але не так, як пише автор.
Почитайте теми автора, подивіться коли зареєстрований.
Наче перший день тут.
Ответ дляOllka
Зазвичай це спортивні команди’.
Якраз часто їдуть самі діти, дехто лише з батьками, хто має можливість.
Мелитрисса• 29 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тим часом в Німеччині вирішують відновити призов , який був скасований у 2011 р, щоб при потребі мати хоча б півмільйонну армію. Невже бояться , що і до них дійде?
Хочешь мира, готовься к войне.
Ответ дляliss
Прочитала ваши про сына и Польшу .. вопрос снят ))
С автором согласна не по статье а по знакомым которые вывозят как и вы сыновей .
Я не заперечувала, що виїжджають. Хоч коментарі уважно прочитайте.
Доречі ви з моїх тем ще упустили - мій син з інвалідністю з дитинства, точніше з 2 років. Чомусь про це ніхто не дочитує. Лише про те, що зручно.
Ответ дляOllka
Вы же понимаете на это никто не смотрит .
Все годны кроме тех списанных в Англии и Америки .
Все понимают это и спасаются как могут .
Ответ дляliss
А вы одна хотите вывезти , а другие нет 😹.. Можно я в игру страус не буду играть ?! )
Ні, не лише я. Але відверто брехати про масово автобусами, а інші так само підхоплюють. Наче самі ті автобуси бачили.
Я просто точно знаю що брехня, бо писала вже працюю з тими автобусами.
Я лише За те, щоб молодь мала змогу спокійно вчитись. Тому й вивозять. Але таке писати на радість рашикам ...
Є освітні тури, в які возять агенцїї в Словчаччину-Польщу-Чехію, ну таке може бути, щоб автобус з дітьми. Але достатньо глянути відповідні групи у ФБ (типу ’моя дитина студент в....Польщі, Чехії, Словаччині і далі по світу) і мова не тільки про хлопців , а й дівчат також, щоб зрозуміти скільки дітей ми втрачає щороку, поки йде війна. Навіть за підрахованою статистикою, кількість поданих заяв до українськиїх вишів зменшилася в 2024 на 80 000 , а це вже ого-го і цей процес неприпиняється, нажаль.
Светлый День• 29 декабря 2024
А что удивительного?!? Все хотят жить и стабильности! Особенно Детям
Ответ дляOllka
Автобусы ездят на экскурсии и так же сейчас наборы в разные школы и да там сопровождение без родителей.
Так и не поняла возмущения .
Вывозят, отправляют. В моем окружении все у кого были сыновья до 18 лет их отправили из страны. Кто-то поехал с ними или отправили к выехавшим родственникам и те сделали опеку.
Я считаю абсолютно логичным этот шаг родителей. Обязанность родителей, сохранить жизнь своим несовершеннолетним детям. Повзрослеют, будут сами принимать решения.
И нет, у меня нет сыновей.
Працюю біля корпусу КІМО, в перших числах листопаду вибухом там вибило багато вікон на фасаді, я думала, що ось зараз місто, спонсори, імениті студенти всі якось фінансово і посильно підключаться, вікна замінять, діти будуть навчатися, звісно два місяці то воно ще не так багато часу, але вікна забиті фанерою і це один з топ вишів. Вони стараються, виводять дітей на 1-2 дні на очне навчання, тут їм пошана за труд, але ж умови.... Про корпуси на Васильківській мовчу, туди регулярно прилітає і в аудиторіях +16. Звісно , що батьки хочуть, щоб діти навчалися і жили в більш спокійних місцях, бо час летить , життя не зупинилося.