Байрактарна• 29 декабря 2024
Що робити якщо людина сцить у раковину?
В раковині посуд, бо це кухня.
Сказати на пряму не можу бо скажуть а які в тебе докази + набагато молодша за цю людину
Людина доросла, за 50
По звуку то чутно, при тому залишається сеча на раковині, людина навіть змити не може після такого
Людина доросла, за 50
Жирафовое варьенье• 29 декабря 2024
Подкрасться сзади, когда слышите звук и громко сказать БУ!!!
Ворожу на каві• 29 декабря 2024
Ви тріль? Хіба існують люди, які сцуть в раковину для посуду? Чи мова про психічно хвору людину?
Мудробаба• 29 декабря 2024
Ответ дляВорожу на каві
Может и троль, а может и деменция, раз 50+, а может просто вот такой вредный чувак живёт с автором в одной квартире, типа на зло
Байрактарна
• 29 декабря 2024
Ответ дляМенее Более
А он вам кто? И где эта раковина?
Він мені вітчим, раковина в квартирі 🤷🏻♀️
После 18• 29 декабря 2024
Те что писают в мойку на кухне и те, что оставляют в мойке посуду, для меня одного поля ягоды. Яйца одни и те же, только вид сбоку.
Мудробаба• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Съезжайте
Танцепесенная• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Тільки з´їхати звідти, бо так жити, то капець. А мама що?
Байрактарна
• 29 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
В тому і проблема, що не знаю як їй сказати
Так, щоб я не залишилась ще й винна
Танцепесенная• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Так, щоб я не залишилась ще й винна
Зніміть відео, як сцить туди. Підійдіть сзаду і їбо@іть чимсь важким, як буде це робити. А хто у вас такий засранець, що посуд немитий залишає в раковині на ніч?
Танцепесенная• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Так, щоб я не залишилась ще й винна
Підведіть маму до раковини, хай нюхає сциклиння свого козла.
Теща дочки• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Вчера появился?
Или вчера начал сцать?
Танцепесенная• 29 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Вчера появился?
Или вчера начал сцать?
Зазвичай в таких маргінальних родинах всі хворі, і так живут на постійній основі.
Байрактарна
• 29 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Але ж він не при мені це робить
А посуд то він зранку не захотів мити, але хоча б вже пивом похмелився зранку)
Чумацький Шлях• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Але ж він не при мені це робить
Не живіть там
Байрактарна
• 29 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Не живіть там
Я ще навчаюсь, взагалі немає можливості змінити місце проживання
Бабо-лебідка• 29 декабря 2024
Зайдите в момент его ссанья и сделайте замечание. Застаньте его на горячем и тут же скажите об этом маме.
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Деменція чи алкаш?
Теща дочки• 29 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Это понятно и печально
Но тема все равно тролльная
Менее Более• 29 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Печально. Тогда только разговаривать.