Я не тону• 29 декабря 2024
Безлимитный интернет в лайф
Пока нет дма интернета, пользуюсь интернетным
Нужно переключиться на бизлимит, потому что все гб использую
Подскажите, какой тариф лучше выбрать и есть ли такие?
Свій варік• 29 декабря 2024
У меня лайф безлимит, название не помню. 1600 мин звонки на все операторы, в т.ч. городские номера, интернет безлимит, в т.ч. и в 32 странах за границей (без доп оплаты). Тариф 275 грн в месяц, я очень довольна
Метелик• 29 декабря 2024
Вільний лайф, але в ньому інтернет умовно безлімітний. Його цілком вистачає для роботи, сьорфінгув інтернеті, але не для перегляду фільмів, ігр тощо
Творог для розжига• 29 декабря 2024
Немає дешевих безлімітних пакетів.Лише дорогі.
Дешеві,це умовний безліміт.Тобто використавши 20,40,69,80,100Гб,(в залежності від пакету),далі в тебе знижується швидкість тае,що навіть фото довго відкриваються.Текст нормально.