Леннон_Жив!• 29 декабря 2024

Конфлікти одружених дітей.. як ви це переживаєте?

Донька одружена 2 роки. Дитині рік. Зараз у них просто важкий період. Сваряться. Є проблеми фінансові. Просто не знаю, як себе вести. І як не зашкодити їм. Нічого ні ми, ні свати не говоримо. Але й не обговорюємо це.
Хоча бачу, що краще не стає. Сказала доньці: може, відпочинь, побудь з дитиною в нас. Ні, не хоче… звикли жити окремо.
Як у ваших дітей все проходило? Запитую саме в батьків, бо зі сторони все просто(
Значит надо• 29 декабря 2024
Выходит виноваты двое но зять решил компенсировать, миллионер, однако
Ещё и скандалит
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
І я про те . Ніхто то ні слова не говорить, я просто їй сказала, шо вона може з дитиною прийти до нас жити
’Ніхто то ні слова не говорить, я просто їй сказала, шо...’
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Сказала їй, особисто, бо вона моя дитина. Ніхто не чув. Не переживали таке- не вправляйтесь в розумі
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Не, родители и дети точно должны жить отдельно. Видеть внуков - строго по расписанию, а на ’просто сказала’ ввести квоту - одна штука в год.
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я с другой стороны, дочки. Ну вмешивайтесь и бесите дальше. Продолжайте просто говорить.
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Вежливо протискиваться и стараться влиять. Вроде бы ’просто сказала’, но это же надо так втискиваться. Под шапкой заботы!!!!
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
1. Ми живемо окремо
2. Ніколи ніхто не влазить в молоду сімю, ,без запрошення ніхто не приїде в гості.
3. Вона мені говорить, коли вже межа ( якщо ви розумієте українську).
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
З наступаючими святами. Немає про що дискутувати.
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вы же сами спрашивает как не навредить семье своей дочки. Значит понимаете, что урон возможен. Есть о чем дискутировать.
И вы сто раз написали, что НИКТО НИКОГДА НИКУДА не лезет. Значит лезете и ищете как еще можно влезть, так как вежливо уже не получается.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Шановна, скільки вам років? У вас одружені діти? Чи ви теоретик?
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Это я вам со стороны дочки пишу.
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
1. Ми живемо окремо
Комментарий с украинским языком хамский)) Опять же пример - нагрубить, но вежливо.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Бувайте здорові.