Леннон_Жив!• 29 декабря 2024

Конфлікти одружених дітей.. як ви це переживаєте?

Донька одружена 2 роки. Дитині рік. Зараз у них просто важкий період. Сваряться. Є проблеми фінансові. Просто не знаю, як себе вести. І як не зашкодити їм. Нічого ні ми, ні свати не говоримо. Але й не обговорюємо це.
Хоча бачу, що краще не стає. Сказала доньці: може, відпочинь, побудь з дитиною в нас. Ні, не хоче… звикли жити окремо.
Як у ваших дітей все проходило? Запитую саме в батьків, бо зі сторони все просто(
Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Умовний термін і величезна сума виплати компенсації
У нього? А за що?
Величезна сума це скільки?
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так купіть їй поїздку в Карпати чи на море, дитину заберіть на цей час до себе
По- перше, вона дитину ніколи не залишить. Дитина завжди з ними. В мене теж так було, нікому дітей не залишали. Я не проти, але дитина жодної ночі не спала без батьків
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
У нього? А за що?
Величезна сума це скільки?
ДТП. ~50 тис дол
Медсестричка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
ДТП. ~50 тис дол
Він мусить платити,по інакшому-тюрма
Дивне створіння• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мені просто їх обох шкода. Дочка висохла, хоча ще є гв. Страшно, коли в 25 каже: не потрібні мені ці свята, нічого не хочу(
Звичайно не хоче! На сім´ї борг в 50 штук.
У мене дякувати Богу все в матеріальному плані норм, но ситуація в країні, світі гнітить і тоже нічого не хочу.
Розумію Вашу доньку. У неї на руках немовля і такий тягар на голові.
За скільки років зять планує погасити цей борг?
Якщо ця ноша затягнеться на роки, шлюб може не витримати.
Зять винен чи ні у ДТП?
ГЛЮкоза• 29 декабря 2024
Мне нужна была помощь с ребенком и деньги, муж только перешёл на новую работу и не хватало средств на все... Но никого рядом не было. Справились сами как то. Но я была бы рада , если бы мама мне иногда помогала. погулять с ребенком , например..
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Він мусить платити,по інакшому-тюрма
Заплатив.
ГЛЮкоза• 29 декабря 2024
Ого почитала ваши комментарии, автор - это нужно было в теме описать. Про долг 50000 тут только деньгами ..
НЛОша• 29 декабря 2024
Ничего себе сумма(( Скажите дочке, что она с малышом всегда может расчитывать на вас, и если ей станет очень тяжко пусть берет малыша и возвращается домой. Она не обязана ценой своего здоровья тянуь такую ношу.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Я про це написала в темі(
ГЛЮкоза• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я про це написала в темі(
Зять виновен в дтп?
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Зять виновен в дтп?
Обоє винні. Але він визнав і домовились про компенсацію
ГЛЮкоза• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так не бывает...они не могут вдвоём сидеть за рулём. За рулём сидела дочь ваша?
Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Обоє - це хто? Зять і донька?
Гитта Ягг• 29 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Зять виновен в дтп?
Если у него условка и он погашает 50к долга да. Собственно это и объясняет нервы и подавленное состояние дочки автора - она узнала, что вышла замуж за долбоеба.
Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
І як це домовилися про компенсацію? Нічого собі домовленість на 50000 доларів.
ГЛЮкоза• 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Там непонятно ничего..за рулём наверное дочь была.. автор не уточняет..
Гитта Ягг• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну вероятно он оплачивает и разбитую другому участнику машину и компенсирует вред здоровью.
Нагайна• 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Чому обовʼязково зять довб..б? В ДТП бувають різні ситуації , можна на ровному місці «попасти»
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
В обох було порушення. Тема не про це, Сорі
Гитта Ягг• 29 декабря 2024
Ответ дляНагайна
На 50к и условку - не . Это компенсация и ремонта и ущерба здоровью. Не просто ДТП а с пострадавшим(и).
Из вариантов, либо хасанил либо бухой либо под веществами.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Обоє - це хто? Зять і донька?
Обоє- це учасники пригоди
Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Але основа конфлікту якраз може бути в цьому ДТП (хто винен, яким чином домовилися про компенсацію, як це вплинуло на бюджет сім’ї (наприклад, продали квартиру, влізли в кредит, борги).
Як ми вам тут допоможемо, якщо не в курсі основних нюансів.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Нічого з ваших варіантів. Погода, збіг обставин
Нагайна• 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Не факт. Мій кум їхав по трасі, на ній розігрілось покриття і виділився бітум (вина дорожніх служб, але нічого не докажеш), його розкрутило і винесло на зустрічну, а там в нього вʼїхала інше авто. Слава Богу без жертв , теж компенсував шкоду за друге авто. Так що буває по різному
З вишневого садка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
а як це обоє винні, а судимість тільки у зятя і відшкодовує 50 000 теж зять? шо це за домовленість така
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Я не буду описувати обставини. Не про це тема.
Гитта Ягг• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Обоє- це учасники пригоди
Условка - это ДТП с пострадавшим. Я понимаю, что это ваш зять, но нет смысла его оправдывать. Тем более, что он свои проебы и разочарование от них он компенсирует скандалами в семье. То есть вымещает зло на беззащитном человеке.

Вам нужно поддерживать дочку. Чаще гуляйте с внучкой, давайте дочке отдохнуть, то что она может вернуться домой, она и так знает. Ей нужны положительные эмоции и какая-то надежда на лучшее. Вы лучше знаете, чем ей можно поднять настроение. Пробуйте все, что знаете.
Гитта Ягг• 29 декабря 2024
Ответ дляНагайна
Я уверена, что условку куму не дали. Даже несмотря на превышение скорости.
Нагайна• 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Точно не памʼятаю , можливо домовлялися з постраждалими , там були середньої тяжкості але були великі проблеми і суди і експертизи, це було років 15 тому.