ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• Изменено 29 декабря 2024

У що поставили ялинку, сосну?

Хрестовину ? Відро з піском ?
Питання до тих, в кого не штучна
ДА да да• 29 декабря 2024
Читала много жалоб что живые позасыхали, и писали что в ведро с песком и каждый день сколько то литров воды подливать
Бабуся Бетман• 29 декабря 2024
У мене штучна
Эта_Шикарна)• 29 декабря 2024
Да, в ведерко с песком
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 29 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Піду мабуть і я в парк по пісок
Алина-1240• 29 декабря 2024
Просто прикрутить и налить воды
Удачная• 29 декабря 2024
В хрестовину
Я шалунья• 29 декабря 2024
Живу завжди ставили у відро з піском. Потім доливали воду.
МадамОхмури• 29 декабря 2024
Є спец розчин, там аспірин і ще інгридієнти погугліть. Знайома казала що хоч до весни стоїть в ньому
У мене у високій підставці під вазони як ваза бо хрестовина чомусь нестабільна і впала вчора
Ответ дляМадамОхмури
А чим фіксуєте підставку?
Г@Л@В@ломка• 29 декабря 2024
В Украине не продаются подставки под ёлки? В Германии полно.
Кондуктор трамвая• 29 декабря 2024
Подставка для елки в которую воду наливаем.
МадамОхмури• 29 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А чим фіксуєте підставку?
Я розчин не робила, спочатку стояла в хрестовині (3 дні і вже осипається, її певно ще в жовтні зрізали). Оте кашпо я сьогодні зранку екстренно знайшла на балконі бо треба було її хоч якось виставити. І чому я одразу так не зробила?
Я всередину гантелі поклала), в ідеалі пісок. Але тут теж ж ньюанс. Якійсь рік я зробила як радять, відро з піском і воду доливати. Але в пісок, який мені дали, попередньо певно ходили десь на будівництві котики)) бо коли я налила туди води... аромат пвшов такий що ялинка переїхала на балкон...
Чумачечая Весна• 29 декабря 2024
Напольна ваза
Їжак в панчохах• 29 декабря 2024
Старая ещё крестовина моего детства
Обстановщица• 30 декабря 2024
Відро з піском