Добротная• 29 декабря 2024
Що краще на нг креон мезим?
Що порадите взяти на новий рік, їм раз на рік оці майонезні важкі салати, хочеться полегшити стан і прискорити травлення, що краще буде в такому випадку? Мезим чи креон?
Добротная
• 29 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Лучше не жрать
Цілий рік не жру, один день дозволю собі))
Добротная
• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Креон - кращий препарат. Яке дозування плануєте?
Насправді навіть не уявляю, але бачу що по 10000 продають
Радість моя• 29 декабря 2024
Багато пити спиртного, бажано різного - воно саме все вийде і ліків не треба
Добротная
• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Не вживаємо алкоголь:(
Бабця в мештах• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
То есть после максимальной нагрузки печени и поджелудочной жирами сверху еще полирнуть алкоголем в большом кол-ве? Супер совет! А вы не оставите реанимации без работы!